Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Namiary na mechaników samochodowych w Cro

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 29.04.2018 10:23

ZaBsI napisał(a):Witajcie,
Czy ktoś z Was ma namiary na sprawdzonego wulkanizatora w okolicach Makarskiej - Baśka Voda - Brela?
W Polsce zmieniali mi oponę i nie do końca dobrze wyważyli koło. Potrzebuję na powrót to zrobić, bo te wibracje już mnie drażnią.
Pozdrawiam

Panie,teraz to już wybrzydzasz.Sprawdzony wulkanizator?, a co za filozofia jest w wyważeniu koła. https://www.google.pl/search?q=makarska ... e&ie=UTF-8
ZaBsI
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 17.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZaBsI » 29.04.2018 17:48

Skoro nie byłaby to filozofia to w PL też by to dobrze zrobili.
Jeśli nie umiesz pomóc to nie bij piany...
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 29.04.2018 18:33

ZaBsI napisał(a):Skoro nie byłaby to filozofia to w PL też by to dobrze zrobili.
Jeśli nie umiesz pomóc to nie bij piany...

Przestań się sadzić,chyba link Ci wkleiłem.W google Makarska Vulkanizer też problem wpisać czy rączki ucięło?.Nawet Ci się nie chce w link kliknąć,za to czas na pisanie pierdół masz.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.04.2018 19:51

ZaBsI napisał(a):Witajcie,
Czy ktoś z Was ma namiary na sprawdzonego wulkanizatora w okolicach Makarskiej - Baśka Voda - Brela?
W Polsce zmieniali mi oponę i nie do końca dobrze wyważyli koło. Potrzebuję na powrót to zrobić, bo te wibracje już mnie drażnią.
Pozdrawiam

Chłopie Chorwacja to nie Afryka, tam mają sprzęt do wyważania i robią to dobrze.
Mi w Polsce też spieprzyli wyważanie i poprawiałem w samej Makarskiej (wulkanizacja przy głównej drodze) młody chłopak zrobił to perfekcyjnie, lepiej niż u nas.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10883
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 30.04.2018 08:08

ZaBsI napisał(a):Skoro nie byłaby to filozofia to w PL też by to dobrze zrobili.
Jeśli nie umiesz pomóc to nie bij piany...

podjedź pod wskazany adres, zrób, to nie są duże pieniądze i najważniejsze, opisz czy pomogło, bo bicie na kierownicy może być również od innego podzespołu

btw: idąc tokiem pewnego rozumowania, w takim razie w PL to Afryka skoro spartolili... gratuluję
ZaBsI
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 17.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZaBsI » 30.04.2018 09:24

Z napisał(a):
ZaBsI napisał(a):Skoro nie byłaby to filozofia to w PL też by to dobrze zrobili.
Jeśli nie umiesz pomóc to nie bij piany...

Przestań się sadzić,chyba link Ci wkleiłem.W google Makarska Vulkanizer też problem wpisać czy rączki ucięło?.Nawet Ci się nie chce w link kliknąć,za to czas na pisanie pierdół masz.


W Google każdy potrafi i nie ucięło mi rączek kolego. Wiedzę że jesteś dzieckiem internetów, a nie prosiłem o instrukcję wyszukiwania w google. Skoro nie znasz sprawdzonego punktu lub nie korzystałeś w tej okolicy to nie nabijaj postów z głupimi uwagami.
szaki17 napisał(a):
ZaBsI napisał(a):Witajcie,
Czy ktoś z Was ma namiary na sprawdzonego wulkanizatora w okolicach Makarskiej - Baśka Voda - Brela?
W Polsce zmieniali mi oponę i nie do końca dobrze wyważyli koło. Potrzebuję na powrót to zrobić, bo te wibracje już mnie drażnią.
Pozdrawiam

Chłopie Chorwacja to nie Afryka, tam mają sprzęt do wyważania i robią to dobrze.
Mi w Polsce też spieprzyli wyważanie i poprawiałem w samej Makarskiej (wulkanizacja przy głównej drodze) młody chłopak zrobił to perfekcyjnie, lepiej niż u nas.


Dzięki szaki17 podjadę w takim razie do niego. W Polsce też nie każdy zakład sobie radzi, niestety ale samochody są coraz bardziej czułe na minimalną niedowagę, ułożenie opony na feldze też ma bardzo duże znaczenie.
Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.04.2018 13:56

te kiero napisał(a): idąc tokiem pewnego rozumowania, w takim razie w PL to Afryka skoro spartolili... gratuluję

Żebyś wiedział, w pewnych dziedzinach dużo nam brakuje do Afryki.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 30.04.2018 14:33

Zmień wulkanizatora w kraju,bo widzę że ta robota go przerasta.Rzeczywiście masz rację,musisz mieć polecanego wulkanizatora w Makarskiej,ta usługa wymaga opanowania fizyki kwantowej :D
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 30.04.2018 15:21

Nie ma się co spinać. Ja w pl też w swoim małym 40 tys. miasteczku miałem problem z wyrażeniem kół w aucie gdzie felgi, opony, zawieszenie no po prostu wszystko było NOWE. Znalazłem w necie zakład 70 km od siebie gdzie robią to fachowcy na dobrym sprzęcie a w razie potrzeby doważają koło na samochodzie. Jeżdżę tam z każdym autem w rodzinie i problemy się skończyły...
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 30.04.2018 18:01

Panie,po wymianie zawieszenia i skasowaniu luzów na łącznikach i sworzniach ustawiamy geometrię i następnie wulkanizator.Ja nie jestem wybrańcem losu lecz po przeczytaniu Twego postu dochodzę do wniosku że w moich okolicach mechanicy wiedzą co robią. Lub jestem z tego pokolenia które jeszcze samo naprawiało swe auta i wie z czym to się je.
ZaBsI
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 17.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZaBsI » 30.04.2018 18:38

Byłem dziś i polecam ŚAPIT d.o.o. w Makarskiej.
Ojciec z synem, pełna profeska, na warsztacie porządek i ład. Przede wszystkim dobra maszyna do wyważania. Przesunęli lekko oponę na feldze, wyważyli, sprawdzili powietrze w pozostałych kołach.
Skasowali mnie 40kun, jak dla mnie super.

Też w polsce mam tylko jednych sprawdzonych chłopaków od wymiany kół i tylko oni ogarniają mi zawsze od pierwszego strzału. Reszta ma z tym problem jak widać. Pech chciał że musiałem wymienić oponę w jednym kole i robiłem to w pierwszym napotkanym serwisie opon. Niestety nowe typy zawieszenia są bardzo czułe i sam jestem w szoku że tak trudno dobrze wyważyć koła. Wcześniej nie było takich problemów.
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1957
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 30.04.2018 23:05

ZaBsI napisał(a):Byłem dziś i polecam ŚAPIT d.o.o. w Makarskiej.
Ojciec z synem, pełna profeska, na warsztacie porządek i ład. Przede wszystkim dobra maszyna do wyważania. Przesunęli lekko oponę na feldze, wyważyli, sprawdzili powietrze w pozostałych kołach.
Skasowali mnie 40kun, jak dla mnie super.

Też w polsce mam tylko jednych sprawdzonych chłopaków od wymiany kół i tylko oni ogarniają mi zawsze od pierwszego strzału. Reszta ma z tym problem jak widać. Pech chciał że musiałem wymienić oponę w jednym kole i robiłem to w pierwszym napotkanym serwisie opon. Niestety nowe typy zawieszenia są bardzo czułe i sam jestem w szoku że tak trudno dobrze wyważyć koła. Wcześniej nie było takich problemów.

nowe typy zawieszenia nowymi typami, w grę wchodzą jeszcze czujniki ciśnienia, ich programowanie, itp...:p
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 02.05.2018 04:29

Z napisał(a):Panie,po wymianie zawieszenia i skasowaniu luzów na łącznikach i sworzniach ustawiamy geometrię i następnie wulkanizator.Ja nie jestem wybrańcem losu lecz po przeczytaniu Twego postu dochodzę do wniosku że w moich okolicach mechanicy wiedzą co robią. Lub jestem z tego pokolenia które jeszcze samo naprawiało swe auta i wie z czym to się je.


Madrujesz się czy próbujesz zabłysnąć? :) Praca pseudowulkanizatorow na nieskalibrowanych urządzeniach z wystawek w Niemczech nie pomoże w niczym przy tej jak mogłoby się wydawać prostej czynności wyrażenia kół i wiem co mówię. Pzdr :papa:
who
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 419
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) who » 02.05.2018 10:54

AUTO ELEKTRO SERVIS PRKOČA
ul. DR. VLADKA MAČEKA 4, 20000 Dubrovnik
Telefon: 020 / 332066 +385 20 332 066

https://goo.gl/maps/FVSKZ6cSX8L2

B. dobre doświadczenie z tym warsztatem. Gość jest "zawzięty" w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Naprawiałem klimę.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 02.05.2018 12:06

anlama napisał(a):
Z napisał(a):Panie,po wymianie zawieszenia i skasowaniu luzów na łącznikach i sworzniach ustawiamy geometrię i następnie wulkanizator.Ja nie jestem wybrańcem losu lecz po przeczytaniu Twego postu dochodzę do wniosku że w moich okolicach mechanicy wiedzą co robią. Lub jestem z tego pokolenia które jeszcze samo naprawiało swe auta i wie z czym to się je.


Madrujesz się czy próbujesz zabłysnąć? :) Praca pseudowulkanizatorow na nieskalibrowanych urządzeniach z wystawek w Niemczech nie pomoże w niczym przy tej jak mogłoby się wydawać prostej czynności wyrażenia kół i wiem co mówię. Pzdr :papa:

Jeśli korzystasz z usług takich fachowców to raczej dziwiłbym się gdyby się udało im się poprawnie to zrobić.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Namiary na mechaników samochodowych w Cro - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone