Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Naklejki "Cro.pl"

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
blazejek2005
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 05.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazejek2005 » 05.06.2012 18:42

Zamówienie wysłane, pieniążki przelane.
Pozdrawiam
rafal79
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 31.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafal79 » 05.06.2012 18:56

Piter M a powiedz mi czy idzie do ciebie podjechać do rybnika po te naklejki
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 06.06.2012 10:58

rafal79 napisał(a):Piter M a powiedz mi czy idzie do ciebie podjechać do rybnika po te naklejki


Jasne że idzie, nie ma problemu :)
Pisz na maila, co i jak i kiedy.
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 06.06.2012 18:16

Dzisiaj wyślę 8 listów z naklejkami.

Naklejki dostaną:
mazuro1, blazejek2005, kaszubskiexpress, Miken77, Jacek 206, MaJaKi, floyd i edekxp
Nicolae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 20.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 06.06.2012 22:04

Piter_M napisał(a):Dzisiaj wyślę 2 listy z naklejkami.

Naklejki dostaną:
damiano i Nicolae

Naklejka dzisiaj doszła. Wisi na lodówce w kuchni i czeka na wyjazd :D To już tylko 16 dni :)
Nicolae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 20.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 06.06.2012 23:04

Mam jeszcze jedno pytanie do znawców tematu. Mam naklejkę magnetyczną od Piotra. Czy wiecie jakie są max prędkości żeby mi jej z auta nie zerwało. Będą ją miał naklejoną na tylnej klapie w kombi więc chyba takich oporów powietrza nie będzie? Tylko proszę bez uszczupliwości w stylu że tak szybko to nie pojedziesz :P Wystarczy że potwierdzicie że na autostradzie przy 140 km/h nie odpadnie. Szybciej jeżdzić to się stracham :lol:
Slick
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 197
Dołączył(a): 28.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slick » 06.06.2012 23:40

Nicolae napisał(a):Mam jeszcze jedno pytanie do znawców tematu. Mam naklejkę magnetyczną od Piotra. Czy wiecie jakie są max prędkości żeby mi jej z auta nie zerwało. Będą ją miał naklejoną na tylnej klapie w kombi więc chyba takich oporów powietrza nie będzie? Tylko proszę bez uszczupliwości w stylu że tak szybko to nie pojedziesz :P Wystarczy że potwierdzicie że na autostradzie przy 140 km/h nie odpadnie. Szybciej jeżdzić to się stracham :lol:


Kiedyś zrobiłem sobie taka naklejkę sam tzn zwykła naklejkę zewnętrzna nakleiłem na magnes i wyciąłem nożykiem do tapet po obrysie. Wyszło super :) miałem jedna na klapie bagażnika i jedną na drzwiach kierowcy. Trzymały się dzielnie nawet przy 170 km/h :)
pozdrav
Nicolae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 20.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 07.06.2012 09:50

Slick napisał(a):
Nicolae napisał(a):Mam jeszcze jedno pytanie do znawców tematu. Mam naklejkę magnetyczną od Piotra. Czy wiecie jakie są max prędkości żeby mi jej z auta nie zerwało. Będą ją miał naklejoną na tylnej klapie w kombi więc chyba takich oporów powietrza nie będzie? Tylko proszę bez uszczupliwości w stylu że tak szybko to nie pojedziesz :P Wystarczy że potwierdzicie że na autostradzie przy 140 km/h nie odpadnie. Szybciej jeżdzić to się stracham :lol:


Kiedyś zrobiłem sobie taka naklejkę sam tzn zwykła naklejkę zewnętrzna nakleiłem na magnes i wyciąłem nożykiem do tapet po obrysie. Wyszło super :) miałem jedna na klapie bagażnika i jedną na drzwiach kierowcy. Trzymały się dzielnie nawet przy 170 km/h :)
pozdrav

Dzięki za odpowiedź.
Tak też myslałem że na tylniej klapie nie ma takich oporów powietrza więc jej nie zerwie.
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 07.06.2012 12:33

Nicolae napisał(a):Mam jeszcze jedno pytanie do znawców tematu. Mam naklejkę magnetyczną od Piotra. Czy wiecie jakie są max prędkości żeby mi jej z auta nie zerwało. Będą ją miał naklejoną na tylnej klapie w kombi więc chyba takich oporów powietrza nie będzie? Tylko proszę bez uszczupliwości w stylu że tak szybko to nie pojedziesz :P Wystarczy że potwierdzicie że na autostradzie przy 140 km/h nie odpadnie. Szybciej jeżdzić to się stracham :lol:


Aktualnie testuję taką naklejkę na swoim aucie :)
Przejechała już jakieś 500 km i trzyma się bardzo dobrze.
Podstawa to idealnie czysta i równa powierzchnia i żadna szybkość nie będzie straszna, a na tylnej klapie właściwie nie wieje, więc naklejka do Chorwacji i z powrotem spokojnie powinna dojechać, no chyba że ktoś ją zdejmie na parkingu :)
Miken77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 08.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miken77 » 09.06.2012 07:58

Piter_M napisał(a):Dzisiaj wyślę 8 listów z naklejkami.

Naklejki dostaną:
mazuro1, blazejek2005, kaszubskiexpress, Miken77, Jacek 206, MaJaKi, floyd i edekxp



Wczoraj listonosz dostarczył mi piękną naklejkę :) . Dzięki za expresową wysyłkę. Jest jednak jeden minusik... jeszcze 75 DDW :(
mazuro1
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mazuro1 » 09.06.2012 14:25

Dzięki za naklejkę,wczoraj doszła.
Teraz tylko muszę być cierpliwy i czekać na wyjazd :x
blazejek2005
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 05.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazejek2005 » 11.06.2012 22:07

Naklejki dzisiaj dostałem. Już tylko 17 dni i będzie można zobaczyć je na trasie do wymarzonej Chorwacji.
Pozdrawiam
edekxp
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 26.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) edekxp » 12.06.2012 12:49

Do mnie też dotarły naklejki, jeszcze miesiąc do wyjazu :D
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 12.06.2012 15:11

Dzisiaj odebrałem z poczty.
dzięki :D
MaJaKi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 235
Dołączył(a): 26.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaJaKi » 13.06.2012 21:05

dotarły wczoraj, dziękuję super są
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Naklejki "Cro.pl" - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone