Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Naklejki "Cro.pl" - magnetyczne

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011
Naklejki "Cro.pl" - magnetyczne

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 12.08.2012 07:57

Witam !

Naklejki "Cro.pl" - magnetyczne

- Wysokiej jakości druk na folii samoprzylepnej + laminat zabezpieczający UV + naklejenie na folię magnetyczną,
- Możliwość dopisywania nazwy użytkownika (nick z forum, albo co się tam komu podoba),
- Naklejka musi być klejona na czystą i prostą powierzchnię,
- Nie ma możliwości cięcia po obrysie, naklejka na tylko zaokrąglone rogi,
- Dobrze się trzyma, na moim aucie przejechała już 1000 km i nie odpadła,
- Naklejka jest wielokrotnego użytku, w każdym momencie można ją zdjąć i przykleić w inne miejsce,
- Wymiar 186 x 86 mm

Koszt:
Naklejka magnetyczna - 10 zł.
Naklejka magnetyczna z nickiem - 12 zł.
Wysyłka:
10 zł. list polecony priorytetowy
17 zł. do paczkomatu

Zamówienia proszę pisać tak samo jak na zwykłe naklejki, tylko proszę koniecznie zaznaczyć że ma to być naklejka magnetyczna.

Proszę pisać na e-maila:

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Temat e-maila:
Naklejki Cro.pl

Treść e-maila:
- ile sztuk naklejek
- naklejka magnetyczna
- jeżeli mają być z nickiem to napisać z jakim
- dokładny adres albo kod do paczkomatu + numer telefonu

Następnie wysyłam numer konta i dane do wpłaty.

A w tytule przelewu proszę wpisać:
Naklejki Cro.pl + imię i nazwisko

Zamówienia na wszystkie naklejki piszcie na tego jednego maila, zaznaczając dokładnie o jakie chodzi.
Dostępne są:naklejki zwykłe, naklejki zwykłe z nickiem, naklejki wewnętrzne, naklejki magnetyczne i naklejki magnetyczne z nickiem


Naklejka magnetyczna wygląda tak:

Obrazek

Naklejka magnetyczna z nickiem wygląda tak:

Obrazek
Ostatnio edytowano 05.06.2023 11:51 przez Piter_M, łącznie edytowano 10 razy
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 12.08.2012 13:26

Wszelkie uwagi, sugestie i pytania mile widziane 8)
Ostatnio edytowano 16.04.2013 17:35 przez Piter_M, łącznie edytowano 1 raz
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 12.08.2012 14:54

Piter_M napisał(a):[... mam zapytania i kilka zakupów a nigdzie nie jest to jasno opisane.
..............
..............
Dostępne są:naklejki zwykłe, naklejki zwykłe z nickiem, naklejki wewnętrzne, naklejki magnetyczne i naklejki magnetyczne z nickiem

Opisałeś naklejkę magnetyczną lecz o pozostałych zapomniałeś. Przecież, sądząc po nazwie- różnice muszą być.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 12.08.2012 16:01

Oj, Woka, Woka, różnica jest oczywista - po wakacjach będą dwa rodzaje "skalpów" zajumanych w Cro:
- tych z nickiem i tych bez. Te z nickiem będą wyżej punktowane :D

Jak grubą folię przewidujesz? Ułoży się na przetłoczeniach?

Dodałbym instrukcję montażu, zwłaszcza miejsca i prędkości, jakie można rozwinąć.

Na tylnej klapie lub na płaszczyźnie przy tylnej rejestracji to nie powinno być problemu, ale uprzedziłbym, że taka mała powierzchnia, przyczepiona na masce lub na drzwiach to może nie wytrzymać niektórych prędkości.

Pozdrawiam
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 12.08.2012 16:22

weldon napisał(a):...taka mała powierzchnia, przyczepiona na masce lub na drzwiach to może nie wytrzymać niektórych prędkości.
Pozdrawiam[/color]

........... właśnie. Opis i instrukcja winna być. :!: :wink:
Np. jak ja lubię szybciej jechać to mi odpadnie. Wówczas chyba na Pattex do karoserii przyklejać czy cuś :wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 12.08.2012 16:36

Zawsze możesz sobie gdzieś w środku przyczepić ... ;)

Dobra, bo się chłopak zdenerwuje, a pomysł ma fajny :D

W przypadku samochodów służbowych czy pożyczonych ciężko przyklejać permanentne stickersy,
a magnetyczny jest wtedy jak znalazł. Samochód tylko musi być czysty ... :)

Pozdrawiam
jaceek1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 08.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaceek1 » 12.08.2012 17:19

Ja już sobie pozwoliłem złożyć zamówienie. :coool:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 12.08.2012 18:23

weldon napisał(a):Dobra, bo się chłopak zdenerwuje, a pomysł ma fajny :D

Nie zdenerwuje się. Nic złego nie robimy a pomysł jest w rzeczy samej -przedni. Myślę nawet, że sobie kupię. Na trasie - w razie potrzeby (odpukać) - być może ktoś szybciej mi pomoże.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.08.2012 18:42

weldon napisał(a):Zawsze możesz sobie gdzieś w środku przyczepić ... ;)

Dobra, bo się chłopak zdenerwuje, a pomysł ma fajny :D

W przypadku samochodów służbowych czy pożyczonych ciężko przyklejać permanentne stickersy,
a magnetyczny jest wtedy jak znalazł. Samochód tylko musi być czysty ... :)

Pozdrawiam


Jeśli chodzi o samochody służbowe to lepiej się nie ujawniać, ponieważ właściciel może mieć problemy z urzędem skarbowym :D A te naklejki to nie są aż tak permanentne. Nie przesadzajmy :D
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 12.08.2012 19:45

weldon napisał(a):Oj, Woka, Woka, różnica jest oczywista - po wakacjach będą dwa rodzaje "skalpów" zajumanych w Cro:
- tych z nickiem i tych bez. Te z nickiem będą wyżej punktowane :D

Jak grubą folię przewidujesz? Ułoży się na przetłoczeniach?

Dodałbym instrukcję montażu, zwłaszcza miejsca i prędkości, jakie można rozwinąć.

Na tylnej klapie lub na płaszczyźnie przy tylnej rejestracji to nie powinno być problemu, ale uprzedziłbym, że taka mała powierzchnia, przyczepiona na masce lub na drzwiach to może nie wytrzymać niektórych prędkości.

Pozdrawiam


Weldon, 99% okleja tylko tył samochodu, ja w końcu też z naklejką jadę (oczywiście na klapie bagażnika ;) ). Nie każdy, tak jak Ty ma samochód dookoła obklejony ;) :D
wermar
Croentuzjasta
Posty: 305
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wermar » 12.08.2012 20:05

ja wlasnie dzisiaj pucowalem samochod na wyjazd i chodzilem z naklejka dookoła i nie moglem sie zdecydować.Jak kupowalem to jeszcze nie bylo magnetycznych,ale nie mam zamiaru zdrapywac co najwyzej bede musial znajomym tlumaczyc co jak i o co chodzi
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 12.08.2012 20:36

dids76 napisał(a): Nie każdy, tak jak Ty ma samochód dookoła obklejony ;) :D

Oj tam, małe znaczki na szybach ;)
wermar napisał(a): nie mam zamiaru zdrapywac co najwyzej bede musial znajomym tlumaczyc co jak i o co chodzi

Jakby co, to aceton, albo suszarka, ale to tak, jakbyś rozwód brał :mrgreen:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 13.08.2012 06:56

woka napisał(a):
Piter_M napisał(a):[... mam zapytania i kilka zakupów a nigdzie nie jest to jasno opisane.
..............
..............
Dostępne są:naklejki zwykłe, naklejki zwykłe z nickiem, naklejki wewnętrzne, naklejki magnetyczne i naklejki magnetyczne z nickiem

Opisałeś naklejkę magnetyczną lecz o pozostałych zapomniałeś. Przecież, sądząc po nazwie- różnice muszą być.


Pozostałych nie musiałem tu opisywać bo jest to temat o magnetycznych a są one już opisane, tu:
naklejki-cro-pl-t36632.html#p942361
i tu:
naklejki-cro-pl-naklejane-od-wewnatrz-t22250-270.html#p932020
choć na te wewnętrzne będę też musiał zrobić osobny temat, żeby było jeszcze jaśniej :)
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 13.08.2012 07:13

weldon napisał(a):... Jak grubą folię przewidujesz? Ułoży się na przetłoczeniach?

Dodałbym instrukcję montażu, zwłaszcza miejsca i prędkości, jakie można rozwinąć.

Na tylnej klapie lub na płaszczyźnie przy tylnej rejestracji to nie powinno być problemu, ale uprzedziłbym, że taka mała powierzchnia, przyczepiona na masce lub na drzwiach to może nie wytrzymać niektórych prędkości.

Pozdrawiam


Naklejka magnetyczna jest dosyć gruba i nie nadaje się na żadne przetłoczenia.

Instrukcja montażu jest bardzo krótka i myślę że nawet niepotrzebna:

Potrzebujemy umytej i suchej powierzchni na samochodzie, np. tylna klapa bagażnika. Wyciągamy naklejkę z koperty, sprawdzamy czy naklejka od strony magnesu jest czysta i śmiało przyklejamy, jak jest krzywo to odklejamy i poprawiamy, koniec.

Jeżeli chodzi o prędkość to myślę że żadna nie będzie szkodliwa dla naklejki, szczególnie jak będzie ona na tylnej klapie. Robiłem klientowi takie wielkie 600 x 500 i jeżdżą na dostawczym aucie, na boku auta, już jakieś 2 lata i nie odpadły, więc nawet jakby naklejka była na przednich drzwiach to też by nie odpadła.

Pozdrawiam :)
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 13.08.2012 07:23

woka napisał(a):
weldon napisał(a):...taka mała powierzchnia, przyczepiona na masce lub na drzwiach to może nie wytrzymać niektórych prędkości.
Pozdrawiam[/color]

........... właśnie. Opis i instrukcja winna być. :!: :wink:
Np. jak ja lubię szybciej jechać to mi odpadnie. Wówczas chyba na Pattex do karoserii przyklejać czy cuś :wink:


Jakby się jednak tak zdarzyło że pojedziesz 200 km/h i ci ta naklejka odpadnie to już nie będziesz miał co przyklejać tym Pattexem bo nigdy naklejki nie znajdziesz :D
wtedy najpierw musisz kupić nową :wink:
Następna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Naklejki "Cro.pl" - magnetyczne
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone