napisał(a) Piter_M » 02.06.2012 06:22
kukris napisał(a):Piter_M napisał(a):Bocian napisał(a):Naklejka jest za zewnątrz czy może jest od wewnątrz szyby?
Pozdrav.
W tym temacie jest mowa o naklejkach zewnętrznych, ale wewnętrzne też robię:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=932020#932020tylko w przypadku wewnętrznych problem jest z nickiem, głównie jeżeli chodzi o czas realizacji.
Poproszę o kilka zdań na temat naklejek magnetycznych.
Naklejki magnetyczne są robione tak jak te zwykłe, tylko są jeszcze naklejone na folię magnetyczną, taki cienki magnes.
Różnią się tym że są prostokątne i mają tylko zaokrąglone rogi.
Muszę stworzyć nowy temat odnośnie naklejek magnetycznych, wtedy będzie wszystko jasne.