Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najtańsze prywatne kampingi?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andre372
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andre372 » 12.07.2009 12:18

Witam serdecznie i zwracam sie z prośba o informacje fajnego pola namiotowego w chorwacji a więc chodzi o to że nie byłem jeszcze w chorwacji i nie wiem zabardzo gdzie jechać zeby mieć fajny camping pod namiot (niedrogi)do 100zł za 3osoby na dobe.i troszke chciałbym zobaczyć czyli jakieś fajne miasto do zwiedzania i wieczorem żeby mieć gdzie browara wypić ogólnie żeby nie było nudno ale też niedrogo wzamian sprzedam informacje na zajefajne pole namiotowe w polsce nad bałtykiem dzieki i pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.07.2009 14:00

andre372 napisał(a):Witam serdecznie i zwracam sie z prośba o informacje fajnego pola namiotowego w chorwacji a więc chodzi o to że nie byłem jeszcze w chorwacji i nie wiem zabardzo gdzie jechać zeby mieć fajny camping pod namiot (niedrogi)do 100zł za 3osoby na dobe.i troszke chciałbym zobaczyć czyli jakieś fajne miasto do zwiedzania i wieczorem żeby mieć gdzie browara wypić ogólnie żeby nie było nudno ale też niedrogo wzamian sprzedam informacje na zajefajne pole namiotowe w polsce nad bałtykiem dzieki i pozdrawiam


Witam i przypominam, że nazwy krajów, miast itp. piszemy dużą literą. :!:

W Chorwacji nie pól namiotowych, tam są dobre i bardzo dobre kempingi, niektóre z nich to małe wioski turystyczne z barami, dyskotekami, boiskami sportowymi. basenami itp.
Tobi
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 12.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tobi » 12.07.2009 20:31

[quote="opal10"]W miasteczku SUKOSAN na samym końcu jest camping U IVANA. Za 2 osoby dorosłe i dwoje dzieci (14 i 8 lat) zapłciliśmy 13 euro za dobę. :D

Można dokładniejszy adres U IVANA??
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.07.2009 21:35

Tobi
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 12.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tobi » 12.07.2009 21:52

Janusz Bajcer napisał(a):Adresy prywatnych małych kempingów
:D

Dzięki za refleks.

Niestety nie ma tam żadnej innej informacji, np. linku do strony www.
Nie ma tam także poszukiwanej Lukii.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.07.2009 22:12

Małe prywatne kempingi w większości nie mają stron www.
Adres i telefon to też pomocna informacja.
Tobi
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 12.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tobi » 12.07.2009 22:48

Janusz Bajcer napisał(a):Małe prywatne kempingi w większości nie mają stron www.
Adres i telefon to też pomocna informacja.

:P
Jeszcze raz dziękuję.
irekk
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 05.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) irekk » 13.07.2009 22:11

Czy macie jakieś informacje o Kempingu Marko w Rogoźnicy lub Tomas w Primosten albo w Slatine na Ciovo. Czy na wyspie Ciovo oprócz Labaduzs są jeszcze jakieś prywatne kempingi. Ewentualnie czy w okolicy miejscowości Vinisce można liczyć na jakiś kemping
Pozdrawiam
mxc
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 27.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mxc » 13.07.2009 23:40

Hallo
Ja też jade z żóną i córką 5 lat pierwszy raz do Chorwacji.
Różnie ludzie mówią
- "Jedź na Istrię tam jest fajne morze, szerokie plaże, można nurkować i pogoda taka sama co w innych rejonach połódniowych "
- "Byliśmy w okolicy Zadaru jest tam pięknie itd, itd"

Nie mam pojęcia gdzie jechać. Wstępnie planowałem jechać w okolice Zadaru, koło miejscowości Babinie. Ale inni mi mówią że tam są wąskie plaże że nurkowanie nie jest tak interesujące co na Istrii itd,itd.
Wyjeżdzam 18-07-2009 ze Szczecina i jadę w ciemno coś napewno znajdę. Fajnie by było aby był jakiś plac zabaw dla dzieci i żeby Camping nie był drogi.
My liczymy na to że zamkniemy się w 20 Euro za dobę tzn. Ja , żona + 5 letnia córka (kończy pięć lat w listopadzie, czy policzą jako 5 lat, czy 4 latka?) + samochód + prąd.
Czy ktoś coś zaproponuje ciekawego, a może ktoś jedzie w tym samym okresie pod namiot z dziećmi i też nie jest zdecydowany ? Jakby co to proszę pisać adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
Jasiek1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jasiek1 » 18.07.2009 12:00

Witam wszystkich,
wybieram się do Chorwacji pod namiot na wyspę Rab,czy zna ktoś fajny kemp prywatny na tej wyspie,bo nie mogę znaleźć?
Byłem już 2 razy w Chorwacji,zawsze jechałem w ciemno,ale teraz doszła mi córka , która ma 2 latka i chcę się przygotować przed wyjazdem.Szukam kempa , żeby miał dużo cienia, i fajną plażę dla malucha.
Egon
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 09.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Egon » 27.07.2009 21:44

Janusz Bajcer napisał(a):
W Chorwacji nie pól namiotowych, tam są dobre i bardzo dobre kempingi, niektóre z nich to małe wioski turystyczne z barami, dyskotekami, boiskami sportowymi. basenami itp.


Czy mógłby mi Pan lub ktoś inny polecić, właśnie taki kemping z całą infrastrukturą sportową itd.? Najbardziej interesuje mnie okolica Zadaru. Jakich mogę się tam spodziewać cen za 1 osobę i jeden mały namiot?
Czy istnienie na biwakach w Chorwacji możliwość pozostawienia dokumentów oraz pieniędzy w bezpiecznym depozycie? Bardzo mi na tym zależny gdyż jadę sam i noszenie tychże cały czas przy sobie byłoby bardzo niekomfortowe a nawet z goła niemożliwe. Z góry dziękuje za pomoc.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.07.2009 00:16

Egon napisał(a):Czy mógłby mi Pan lub ktoś inny polecić, właśnie taki kemping z całą infrastrukturą sportową itd.? Najbardziej interesuje mnie okolica Zadaru.


W okolicach Zadaru takim kempingiem jest ZATON

Wg rankingów jest to najlepszy kemping w Chorwacji, ale też i jeden z najdroższych.

Cennik na stronie.
Egon
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 09.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Egon » 28.07.2009 00:42

Dziękuje za odpowiedz. Mam jednak pytanie jak czytać ten cennik? Odrasli:
9,00 czyli to jest opłata tylko za pobyt 1 dorosłej osoby na terenie campingu przez 1 dobę? Gdybym więc chciał dodatkowo rozbić mały namiocik to muszę uiścić opłatę za miejsce w wybranej ze stref? Czy dobrze rozumiem? Z góry przepraszam za naiwność pytania.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.07.2009 01:13

Cennik trzeba czytać następująco:

-każda osoba płaci za dobę pobytu określoną kwotę w zależności o terminu pobytu
-opłata za dobę jest też od parceli (im bliżej morza wyższa cena), na której można postawić dowolny namiot, pawilon ogrodowy, samochód i ma się możliwość przyłączenia do prądu.
-na każdym kempingu (na kwaterach też) płaci się taksę klimatyczną (1 euro za dobę)

W Twoim przypadku skoro jedziesz jednoosobowo, doba pobytu w Zatonie przy cenie 9 euro od osoby wyniesie 26 euro + dodatkowo jednorazowa opłata za tzw meldunek - 1 euro.
Egon
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 09.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Egon » 28.07.2009 23:09

To jednak bardzo drogo, chyba zdecyduje się na któryś z rodzinnym campingów na w Sv. Peter lub Puntica (tam wyliczyłem sobie tym samym sposobem, że za dzień zapłacę 6 euro). Cały czas szukam jeszcze jakichś ofert z tańszym campingów w okolicach Zadaru. Może ktoś jeszcze jest w stanie polecić mi polecić któryś z nich?
Pozdrawiam!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Najtańsze prywatne kampingi? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone