Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najtańsze prywatne kampingi?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agaa1975
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.05.2008
prosba:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaa1975 » 01.03.2009 15:46

mflaku napisał(a):A ja polecam kamp miedzy Zadarem a Sibieniekiem w miejscowosci Pakostane '' luKa''
Bylo nas 6 osob + 2 auta + prad i wyszlo nam za dobe 7 Euro.
Zanitarka czysta bez kolejek, widok z namiotu na morze, plaza czysta malo ludzi, szefowie kampu wporzo, no i maly kamp bo max 40 osob sie miesci wiec fajny klimacik ;)
Jutro moze wkleje pare fotek z kampu ;] Pozdro
:D czynamiary na ten kamp można dostać?
porto
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 256
Dołączył(a): 30.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) porto » 17.03.2009 12:54

UTAN napisał(a):koniec Peljesaca - Loviste - Camp Lupis

24 kuna - od osoby
16-22 kuna - namiot (w zależności od wielkości)
14-20 kuna samochód (w zależności od wielkości)
reszty nie pamiętam ale jak poszukam to znajdę.

wrzesień - październik 10% taniej

Jeżdzimy tam co roku od 6 lat i jest cudownie


Mógłbym prosić o więcej szczegółów - czy jest możliwość podpięcia prądu, jakie warunki sanitarne itp. Z góry dzięki. Pozdrawiam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.03.2009 13:07

Porto, 2 stronkl dla Ciebie

Camp Lupis 1

Camp Lupis 2

prąd jest

Obrazek
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 17.03.2009 14:47

Utan, Janusz!
Napiszcie kilka słów więcej!
Może jakieś fotki, żeby zobaczyć jakie otoczenie, jakie widoczki itp?

Jaka tam jest plaża?

To Loviste wpadło mi już wcześniej w oko (oglądałem w Google Earth), ale nie znalazłem wiele info w sieci.

Będę wdzięczny za każdą dodatkową informację.

pozdro
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.03.2009 15:07

janniko napisał(a):Utan, Janusz!
Napiszcie kilka słów więcej!
Może jakieś fotki, żeby zobaczyć jakie otoczenie, jakie widoczki itp?
pozdro


Na Pelješacu nie byłem, poczekaj na info od Utanów :lol:
Na stronach kempingu masz klika zdjęć i linków, mnie się to miejsce ze zdjęć podoba, no i kemping naprawdę tani.

Lovište - więcej zdjęć :wink:
agaa1975
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.05.2008
Re: prosba:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaa1975 » 18.04.2009 07:15

agaa1975 napisał(a):
mflaku napisał(a):A ja polecam kamp miedzy Zadarem a Sibieniekiem w miejscowosci Pakostane '' luKa''
Bylo nas 6 osob + 2 auta + prad i wyszlo nam za dobe 7 Euro.
Zanitarka czysta bez kolejek, widok z namiotu na morze, plaza czysta malo ludzi, szefowie kampu wporzo, no i maly kamp bo max 40 osob sie miesci wiec fajny klimacik ;)
Jutro moze wkleje pare fotek z kampu ;] Pozdro
:D czynamiary na ten kamp można dostać?
c[url]
    cześć niewiem jak to się stało ale niezauważyłam że mam na poczcie email z pomocnymi odpowiedziami oczywiście dziękuje za informacje ale gdyby była możliwość przesłania chociarz kilku zdjęć z tamtąd byłabym wdzięczna i jakbyś mogł mi napisać jak z pogodą tam bo wiem że nie w każdym regionie na cro jest zawsze pogoda np my byliśmy w zeszłym roku na vir połowa sierpnia i było ciągle 35 koleżanka była na początku sierpnia tylko bliżej zadaru noi niestety mili kilka dni deszczu pozdrawiam aga
[/url]
agaa1975
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaa1975 » 18.04.2009 07:17

porto napisał(a):
UTAN napisał(a):koniec Peljesaca - Loviste - Camp Lupis

24 kuna - od osoby
16-22 kuna - namiot (w zależności od wielkości)
14-20 kuna samochód (w zależności od wielkości)
reszty nie pamiętam ale jak poszukam to znajdę.

wrzesień - październik 10% taniej

Jeżdzimy tam co roku od 6 lat i jest cudownie


Mógłbym prosić o więcej szczegółów - czy jest możliwość podpięcia prądu, jakie warunki sanitarne itp. Z góry dzięki. Pozdrawiam.
czy mozna prosić o większe namiary ?noi jak z tymi sanitarkami >pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.04.2009 11:23

agaa1975 - zanim UTANY coś napiszą, ja nieśmiało przypomnę :wink: , że nazwy wysp miast itp. piszemy dużą literą.

PS. Deszcz w Chorwacji czasem pada :lol:
agaa1975
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaa1975 » 19.04.2009 09:18

Janusz Bajcer napisał(a):agaa1975 - zanim UTANY coś napiszą, ja nieśmiało przypomnę :wink: , że nazwy wysp miast itp. piszemy dużą literą.

PS. Deszcz w Chorwacji czasem pada :lol:
:D to akurat wiem że się pisze z dużej :) ale nie zawsze pamiętam gdy pisze a wy za to lubicie to przypominać :))pozdrawiam
konwalijka23
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) konwalijka23 » 26.04.2009 12:26

Witam wszystkich gorąco :) Wybieramy się w 4 osoby, campingiem w okolice Krk, Rijeka czy ktoś mógłby podpowiedzieć niedrogi camping w tych okolicach. A może gdzieś również niedaleko północy. Z góry dziękuję i pozdrawiam :papa:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 26.04.2009 17:16

Camp Medveja - polecam
troyan
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) troyan » 03.06.2009 19:55

Wybieramy się w 3 osoby z dużym namiotem w okolicach 3-19 lipca gdzies koło Trogiru. Czy ktoś zna jakis godny polecenia camp ? Byleby żwirek był w miarę prosto wysypany ;) leżenie na kamieniach na karimacie daje ostro w kości 8)

Zastanawialiśmy się nad Camp Rożac http://www.camp-rozac.hr/
Jakbymi ktoś mógłmi pomóc przeliczyć ile to wyjdzie za 10 dni, tutaj cennik:

http://www.camp-rozac.hr/pdf/prices.pdf?1244051453875

Rozumiem że będąc 14 dni to musimy płacić czternaście razy za parcelę plus czternaście razy za trzy osoby + opłata klimatyczna razy czternaście ? Czy za parcelę płaci się tylko raz ?

Acha, no i może znacie jakiś Camp tańszy w okolicy Trogiru ?
zybog
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 04.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) zybog » 03.06.2009 20:18

konwalijka23 napisał(a):Witam wszystkich gorąco :) Wybieramy się w 4 osoby, campingiem w okolice Krk, Rijeka czy ktoś mógłby podpowiedzieć niedrogi camping w tych okolicach. A może gdzieś również niedaleko północy. Z góry dziękuję i pozdrawiam :papa:


tylko nie wybieraj campingu Preluk w Rijece- drogo, brudno,ciasno/ byłem na nim jedną noc i nigdy już więcej !/.
troyan
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) troyan » 03.06.2009 20:25

Acha i jeszcze jedno: co to znaczy "non parceled part" i jaka jest róznica w stosunku do "PITCH"

Czy dobrze myślę że 'non parceled part" to tak jakby nieogrodzone, nie wydzielone miejsce kampingowe i jest dużo tańsze lub sie za nie nie płaci jak w przypadku PITCH ?

Niech mi ktoś pomoże proszę bo się gubię a 12 euro/dzień drogą mi nie chodzi ;)
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 03.06.2009 20:42

Część tego kempingu jest podzielona na parcele - zazwyczaj wydzielone placyki z doprowadzonym prądem. Część kempingu nie jest podzielona na parcele i dlatego cennik jest rozbity. Za parcelę też płacisz za każdą noc

Jezeli liczysz że bez rezerwacji załapiesz się na parcele to chyba ci się nie uda. parcele to już dawno zostały wykupione przez biura turystyczne gdzie stoją wynajmowane namioty z wyposażeniem. No chyba żeby na tym kempie nie.

Jak czytać ten cennik (3 osoby namiot samochód prąd) [prad nie jest obowiązkowy na nieparcelowanym terenie zazwyczaj]

3*5,70 [osoby] + 6.20 [family tent] + 5,50 samochód + 4 prąd
plus podatek [pewnie 1E od osoby]

jak posumujesz to mnożysz razy ilośc nocy
i jeszcze dochodzi opłata rejestracyjna 1E od osoby płatna za zameldowanie

Na terenie z parcelą płacisz cene za parcele czyi 18,7E (pierwsza linia od brzegu) lub 17E (druga linia od brzegu) ale nie płacisz za samochód, namiot, prąd i jakies przyłacze wody ale musisz dodatkow zapłacić za osoby


Osobna opłata za parcele w cenniku to opłata jak jest w wyjaśnieniu za zajętą parcelę która nie jest zamieszkała (np ktoś sobie rozstawił ekstra zadaszenie albo przyczepke z łódką)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Najtańsze prywatne kampingi? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone