Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najtańsze prywatne kampingi?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
opal10
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 16.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) opal10 » 28.08.2008 20:59

W miasteczku SUKOSAN na samym końcu jest camping U IVANA. Za 2 osoby dorosłe i dwoje dzieci (14 i 8 lat) zapłciliśmy 13 euro za dobę. Pobyt od 12.08 do 16.08.2008 . Camping spokojny, nieduży, sporo Czechów i Słowaków. W sumie godny plecenia
Witold P.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witold P. » 29.08.2008 21:29

Dla zainteresowanych..Kilka kilometrow od NP. Krka 110kn od parceli pod namiot lub przyczepę bez względu na ilość osób w namiocie czy przyczepie.warunki sanitarne super,niestety mało cienia. Jednak apartament za 30 euro jest chyba wart swojej ceny. :papa: :hut:
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 29.08.2008 22:37

Peljesac - pierwsza połowa sierpnia
Żuliana - Camp Maslina, 3 osoby, auto z przyczepianym namiotem + prąd = 13 euro.
Trstenik - Camp Perla, 3 osoby, camper + prąd = 120 kun (17 eruo)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 03.09.2008 09:20

Autocamp Romantica, 2 km za Drage kilka km więcej od Pakostane w stronę Sibenika za samochód, namiot dwie osoby dorosłe i dziecko 141 kun czyli ok 19,60 euro. Bólem na tym campie jest to, że nie ma prądu, ale znajomy dawał właścicielowi do naładowania baterię z Nikona D300 i laptopa, wróciły następnego dnia rano bez uszczerbku. Lodówki ch(ł)odzą na zamrożoną wodę przywożoną również przez właściciela campu co wieczór i co rano. Zasadą jest to, że daje się butelkę (PET) z wodą wieczorem i odbiera następnego dnia rano zamrożoną... może być inna - ne ma problema :lol: (sztuka jest sztuka).
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 03.09.2008 09:41

No wydawało mi się, że to przyzwoicie, tak za trójkę do 20 euro ;)
Mniej więcej tyle samo płaciliśmy w GR w tamtym roku tyle, że warunki były o niebo lepsze ;)

Camping Dole na Makarskiej Rivierze w Zivogosce Blato kosztował nas juz 185 kun z prądem ;) wziętym na pół ze znajomymi
Mariposa
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariposa » 10.09.2008 16:05

Witam,
Jestem tu nowa, jednak conieco juz przeczytalam tutaj :wink:
Mam kilka szybkich pytań, bo jutro prawdopodobnie ruszamy juz w drogę...
Chcemy jechac w okolice Rijeki, do jakiejs mniejszej miejscowosci, CZY POLECACIE MOZE COS KONKRETNEGO?
Jakis dobre pole namiotowe/campingowe w tej okolicy?? :wink:
Jedziemy we 2-kę, mamy namiot, czy sa moze pola z dostepnymi kuchenkami, zeby mozna bylo cos podgrzac? :oops: - nie wiem jak w Chorwacji, we Francji sie z takimi spotkalam.

I na koniec, moze ciut kuriozalne pytanie, ale zapytam... jedziemy na tydzien, do przejechania w 1str.mamy 950km, obliczylismy, ze na samo paliwo w 2 str.wyjdzie ok.600zl, mniej wiecej wiemy ile na winiety... czy zatem kwota 1400zl bedzie wystarczajaca na 1tydz. pobytu?? :oops:
Mamy lodowke samochodowa, cos sie wezmie do jedzenia - nie mowie ze tam nic nie bedziemy jesc :wink: jednak czy mysliscie, ze teraz po sezonie (pewnie miejsce na polu bedzie tansze, prawda??) taka kwota nam wystarczy?? :roll:

Przepraszam, jesli gdzies walnelam jakas glupote...malo wiem o chorwacji, cenach itd., niedawno nam wpadl pomysl do glowy zeby tam wlasnie pojechac :wink:

Z gory dzieki za odpowiedzi, pozdrawiam! :)
mflaku
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 20.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mflaku » 12.09.2008 23:10

A ja polecam kamp miedzy Zadarem a Sibieniekiem w miejscowosci Pakostane '' luKa''
Bylo nas 6 osob + 2 auta + prad i wyszlo nam za dobe 7 Euro.
Zanitarka czysta bez kolejek, widok z namiotu na morze, plaza czysta malo ludzi, szefowie kampu wporzo, no i maly kamp bo max 40 osob sie miesci wiec fajny klimacik ;)
Jutro moze wkleje pare fotek z kampu ;] Pozdro
Witek1965
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 01.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witek1965 » 12.09.2008 23:12

Dołączę si e do tematu z zapytaniem i fajne, niedrogie i sprawdzone kempingi na półwyspie Pelesjac, najchętniej te mniejsze, bardziej kameralne
UTAN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 29.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) UTAN » 18.09.2008 17:30

koniec Peljesaca - Loviste - Camp Lupis

24 kuna - od osoby
16-22 kuna - namiot (w zależności od wielkości)
14-20 kuna samochód (w zależności od wielkości)
reszty nie pamiętam ale jak poszukam to znajdę.

wrzesień - październik 10% taniej

Jeżdzimy tam co roku od 6 lat i jest cudownie
Witek1965
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 01.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witek1965 » 20.09.2008 06:55

dzieki, spróbuję namierzyć go w sieci
tomag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 401
Dołączył(a): 31.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomag » 09.11.2008 23:47

Witek1965 napisał(a):Dołączę si e do tematu z zapytaniem i fajne, niedrogie i sprawdzone kempingi na półwyspie Pelesjac, najchętniej te mniejsze, bardziej kameralne

Polecam camping adriatic niedaleko orebica w mokalo. Camping znajduje się nad samą plażą, bardzo zadbany, mili właściciele.
Tomass33
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 02.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomass33 » 04.01.2009 12:28

Jacek 206 napisał(a):Cześć Zibuś.
Zatrzymałem się u Josipa Colića, camp znajduje się 100 m za kościółkiem i 20 m za barem FER ostry zjazd w dół.
Pozdrawiam :lol:


widze że również odwiedziliśmy te samo miejsce polecam również gospodarz bardzo miły miejsce fajne jako baza wypadowa do zwiedzania Chorwacji a my cenę za 10 dni wynegocjowałem na 20 euro za dobę z prądem dostępem do lodówki i za 2 duże namioty i pawilon ogrodowy 2 dorosłych i 2 dzieci w wieku 10 i 13 lat jak przyjechałem na ten camping w dniu 14 07 2008 to byłem sam a jak wyjechaliśmy to miał już ful jedyna niedogodność to blisko jardanka i w nocy trochę słychać samochody
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 12.01.2009 07:45

Tomass33 napisał(a):
Jacek 206 napisał(a):Cześć Zibuś.
Zatrzymałem się u Josipa Colića, camp znajduje się 100 m za kościółkiem i 20 m za barem FER ostry zjazd w dół.
Pozdrawiam :lol:


widze że również odwiedziliśmy te samo miejsce polecam również gospodarz bardzo miły miejsce fajne jako baza wypadowa do zwiedzania Chorwacji a my cenę za 10 dni wynegocjowałem na 20 euro za dobę z prądem dostępem do lodówki i za 2 duże namioty i pawilon ogrodowy 2 dorosłych i 2 dzieci w wieku 10 i 13 lat jak przyjechałem na ten camping w dniu 14 07 2008 to byłem sam a jak wyjechaliśmy to miał już ful jedyna niedogodność to blisko jardanka i w nocy trochę słychać samochody


Witaj.
My 12-07-2008 opuściliśmy to miejsce.
Czy mówił coś Josip?
Pozdrawiam :lol:
Tomass33
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 02.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomass33 » 12.01.2009 14:11

Jacek 206 napisał(a):
Tomass33 napisał(a):
Jacek 206 napisał(a):Cześć Zibuś.
Zatrzymałem się u Josipa Colića, camp znajduje się 100 m za kościółkiem i 20 m za barem FER ostry zjazd w dół.
Pozdrawiam :lol:


widze że również odwiedziliśmy te samo miejsce polecam również gospodarz bardzo miły miejsce fajne jako baza wypadowa do zwiedzania Chorwacji a my cenę za 10 dni wynegocjowałem na 20 euro za dobę z prądem dostępem do lodówki i za 2 duże namioty i pawilon ogrodowy 2 dorosłych i 2 dzieci w wieku 10 i 13 lat jak przyjechałem na ten camping w dniu 14 07 2008 to byłem sam a jak wyjechaliśmy to miał już ful jedyna niedogodność to blisko jardanka i w nocy trochę słychać samochody


Witaj.
My 12-07-2008 opuściliśmy to miejsce.
Czy mówił coś Josip?
Pozdrawiam :lol:

Witam Josip mówił że dużo naszych rodaków u niego się zatrzymuje jak ja byłem u niego to przyjechali jeszcze sympatyczni znajomi z Olsztyna ( pozdrawiam) oraz cały świat bo w tym samym czasie byli Niemcy, Niemcy z Kazachstanu, Francuzi, Holendrzy, Słoweńcy, Słowacy przez chwile równiez Włosi za saitką na sasiedniej posesji Węgrzy Czesi Rumuni ale było bardzo sympatycznie i najlepiej dogadywały się dzieci na meczach międzypaństwowych i w skałdach bardzo mocno pomieszanych z aktywnym udziałem super dzieci Josipa.
W tym roku chyba też odwiedze w/w camping przynajmniej na kilka dni w lipcu.
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 12.01.2009 18:06

Tomass33 napisał(a): W tym roku chyba też odwiedze w/w camping przynajmniej na kilka dni w lipcu.

Witaj Tomass33.
My jedziemy już w inne miejsce, aby zwiedzić inną część Cro, ale na parę dni może zatrzymamy się u Josipa. Może się spotkamy. :lol:
Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Najtańsze prywatne kampingi? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone