Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najlepsze Konoby w Cro :)

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marcgrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 217
Dołączył(a): 22.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcgrzy » 15.06.2012 19:41

A ja polecam na CIOVO w Okrug Gornji restauracje LEONARDO na końcu plazy jadą od Trogiru. Pyszne i wielkie porcje. Na przystawki daja grzanki a na deserek mały talerz owoców za free. Porcje naprawde ogromne. Ludzi pełno. POLECAM. Ceny też OK.
ewciaku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 21.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewciaku » 19.06.2012 07:49

Już nikt nie ma propozycji :roll:
ewciaku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 21.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewciaku » 19.06.2012 12:02

Mam nadzieję, że Kasia się nie obrazi. Wygrzebałam gdzieś na forum

"Ze spokojnym sumieniem mogę polecić knajpę w Vrboskiej (blisko Jelsy) - Škojić. Powiem, że i mój szef (urodzony na wyspie i z zawodu kucharz, który rzadko którą restaurację chwali) często tam jada. To już jest mocna rekomendacja...Zimą najczęściej tam właśnie bywamy. Mają spore porcje i przyzwoite ceny (w menu od pizzy z pieca chlebowego, przez owoce morza ryby, po mięso i dania regionalne. Polecam warzywa z grilla (w doskonałej marynacie 35- 40 kn naprawdę duża porcja)"
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 19.06.2012 20:49

a może zrobimy również temat konoby w Cro ,których nie polecamy z opisem dlaczego,z własnego doswiadczenia wiem,że coś się znajdzie i będzie to przestrogą dla Cromaniaków przed naciągaczami,oszustami , cwaniakami itd... :?: :roll:
ewciaku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 21.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewciaku » 20.06.2012 07:33

smoku - wątek spoko. Załóż taki, bo to Twój pomysł :wink:
ewciaku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 21.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewciaku » 20.06.2012 14:47

Znów coś przypadkiem wygrzebałam.

Tym razem Akasza napisała

"Ze znajomymi umawiamy się po drodze - w Kastelu Starim. Pierwszy raz są w Chorwacji więc chcemy im pokazać naszą ulubioną Konobę "Intrada" i przy okazji zjeść tam najlepszą riblja plate w całej CRO."

Obrazek
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 20.06.2012 15:01

Najlepsza plata to jest w Mali Ston w Kapetanova Kuća...
Hrvatski mačka
zbanowany
Posty: 86
Dołączył(a): 12.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hrvatski mačka » 20.06.2012 20:07

ewciaku napisał(a):Znów coś przypadkiem wygrzebałam.

Tym razem Akasza napisała

"Ze znajomymi umawiamy się po drodze - w Kastelu Starim. Pierwszy raz są w Chorwacji więc chcemy im pokazać naszą ulubioną Konobę "Intrada" i przy okazji zjeść tam najlepszą riblja plate w całej CRO."

Obrazek


czy to foto na pewno jest zrobione w Cro???zastanawiają mnie te bardzo blade dlonie,wygladają praktycznie jak u eskimosa na kole podbiegunowym 8O
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 20.06.2012 20:22

A co w tym takiego dziwnego?
_Rafi_
Croentuzjasta
Posty: 311
Dołączył(a): 14.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Rafi_ » 20.06.2012 20:35

Hrvatski mačka napisał(a):czy to foto na pewno jest zrobione w Cro???zastanawiają mnie te bardzo blade dlonie,wygladają praktycznie jak u eskimosa na kole podbiegunowym 8O

Doczytaj najpierw text przy zdjęciu i zrozum,dopiero zadawaj dziwne pytanie :wink: .
Hrvatski mačka
zbanowany
Posty: 86
Dołączył(a): 12.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hrvatski mačka » 20.06.2012 20:52

Ewciaku

Znów coś przypadkiem wygrzebałam.

Tym razem Akasza napisała

"Ze znajomymi umawiamy się po drodze - w Kastelu Starim. Pierwszy raz są w Chorwacji więc chcemy im pokazać naszą ulubioną Konobę "Intrada" i przy okazji zjeść tam najlepszą riblja plate w całej CRO."


Bocian

Najlepsza plata to jest w Mali Ston w Kapetanova Kuća...

hehe...zaraz będzie wojna...hehe :mrgreen:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 20.06.2012 21:00

Polecam Kunjak w Kucisce w dolinie Cetiny - niedaleko od w/w Kremenko i w sumie blisko od zjazdu w Sestanovacu.
Ewciaku swietny pomysł :D .
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 20.06.2012 21:29

Hrvatski mačka napisał(a):
hehe...zaraz będzie wojna...hehe :mrgreen:

Bzdura. Niby z jakiego powodu?
Cmok_Wawelski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 19.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cmok_Wawelski » 20.06.2012 22:41

Bocian napisał(a):
Joan65 napisał(a):Trpanj to metropolia w porównaniu z np Blażevem.


Albo z Podobuce :)
Słyszałem też że w wiosce Maslina, zaraz za wjazdem na półwysep , można zjeść dobre ostrygi. Sam nie próbowałem, może w tym roku.


W zeszłym roku chcieliśmy zmierzyć się z ostrygami, zatrzymaliśmy bolida przy głównej drodze na Peljescu i w budce No Name z ostrygami zakupiliśmy kilka sztuk. Wypas. Kamenica 5kun. Otwarcie gratis+cytryna i szefowa jeszcze liści laurowych rosnących opodal natargała gratis. Było smacznie i zdrowo choć stwierdzam, że bigos lepszy...:)
marcin10
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 434
Dołączył(a): 10.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin10 » 21.06.2012 08:52

Mogę polecić pewien lokal w Zadarze, a mianowicie Gostiona Zlatni Vrtic przy ulicy Plemića Borelli 12. Obsługa, atmosfera, wewnętrzny ogród no i oczywiście jedzonko palce lizać :D

Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Najlepsze Konoby w Cro :) - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone