Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Na żywo z Primosten

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009
Na żywo z Primosten

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 18.08.2009 21:20

Wyjechaliśmy z Dąbrowy Górniczej(pozdro dla Nero za super relacje-nie znamy się ale miasto to samo) o 19.00. Droga przez Węgry prowadziła nas navi tomtom i na szczęście atlas europy ,ale ogólnie droga super. W Zadar bo to miasto obraliśmy jako punkt startowy byliśmy około 8 rano.Jechaliśmy w ciemno i pierwszy raz do Cro,trochę miasteczek od Zadaru w dół lokalną drogą oglądaliśmy, ale że moje kobiety wybredne to dojechaliśmy do Primosten i tu ku mojej uciesze wszystkim się spodobało(miałem dość jazdy) ja chciałem do Breli ale to jeszcze kawałek drogi(może za rok autostradą ) Primosten jak dla mnie i mojej rodzinki super taki nasz Dziwnów,plaży trochę jest do wyboru żwirek, skałki ,beton i jest gdzie wyjść wieczorem.Pewnie powiecie że drogo, woda czysta,.mokra,ciepła.Drogo jak wszędzie w sezonie my znaleźliśmy pokój na 2 osoby(córa śpi z nami) klima taras z widokiem na Adriatyk,prysznic,kibelek i kuchnia 52euro doba i zajęło nam to dobre 10minut szukania.Trochę to wszystko bez ładu pisze ale to mój pierwszy raz proszę o wyrozumiałość,ale tak chciałem się wam odwdzięczyć bo to dzięki wam i tego właśnie forum teraz tu jesteśmy.Jak będzie czas to skrobnę coś jeszcze jeśli to kogoś interesuje. PS dzięki wam wszystkim forumowiczom wiedziałem jak się zachować na bramkach(płatność kartą) i jeszcze w wielu innych sytuacjach.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 18.08.2009 21:25

gelu napisał(a):.Jak będzie czas to skrobnę coś jeszcze jeśli to kogoś interesuje.


Interesuje,interesuje ... Na razie odpoczywaj i ciesz się Jadranem,a na relację poczekamy do Twojego powrotu. :D
Pozdrav.
yvonn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 20.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 18.08.2009 21:26

Pierwszy, ale pewnie nie ostatni wyjazd do Cro, bo to działa jak narkotyk, nie można się uwolnic. Ja w tym roku nie będę na Cro, ale dalej śledzę ciekawe wątki i Twój zapowiada się ciekawie, tym bardziej, że kiedyś miałam by w Primosten niestety pojechaliśmy dalej, więc teraz będę ciekawa Twojej opowieści i wrażeń a moze kiedyś poproszę o namiar na kwaterę. Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku w pięknym miejscu. Pozdrav
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 18.08.2009 21:42

Jeszcze jestem i dziękuję za miłe przyjęcie tematu.Na dziś to jeszcze tylko jedna uwaga zabrałem cb i jestem rozczarowany gadatliwością i pomocą rodaków zero kontaktu poza dużymi mobilami(dzięki koledzy z tirów jak mi gps zgupiał) sami sobie robimy taka opinię jedyni którzy się odezwali na trasie to grupa chyba 3 autek z Rzeszowa
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 18.08.2009 21:44

W tym roku zrobiliśmy sobie wypad do Primosten-super :D dlatego czekam z niecierpliwością na relację :D
Pozdrawiam z Chorzowa :wink:
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 18.08.2009 21:47

tym bardziej, że kiedyś miałam by w Primosten niestety pojechaliśmy dalej,


czemu niestety?mnie się wydaje że im dalej w dół Dalmacji tym ciekawsza roślinność i cały klimat Cro
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 18.08.2009 22:31

A co mi tam zacznę dzisiaj pisać. Planowany wyjazd 17.08 wymiękłem namówiłem żone i córe na dzień nastepny(nie zapomnę ich wyrazu twarzy) Mielismy jechać na dwa auta ,ale kumplowi niestety wypadło coś innego(ma dojechać ,jak dojedzie to relacja dopiero po powrocie) I zaczeło się w dzień wyjazdu chciałem mieć spokojna głowę i mieć winietki już w aucie , ale nie to nie tak prosto z dnia na dzień (Węgry) okazało się że przewrazliwiony jestem u madziarów kupuje sie bez problemu (karta też) bardzo miła obsługa kumaja po polsku i fajni ludzie ,nawet mam ich za sąsiadów(węgrów) spokój cisza .Cała droga też fajnie przebiegała(małe problemy ale to chyba nie uniknione) .Drogi Węgierskie i Chorwackie(ludzie my takich nie będziemy mieć do 2999roku!!!!!!!!) super gdyby nie córa (tata tam było 90km) to droga spokojnie w 10 godzin, ale to wakacje i pospiech nie wskazany!!!!! TO MA BYĆ WYPOCZYNEK nie wyścig.Pierwsze miasto w Chorwacji Zadar(przepraszam kwestia gustu) budowy, ludzie zero klimaty wakacyjnego decyzja ,jedziemy dalej,dalej dalej, Vodice już fajnie palmy klimat wakacyjny ale to jeszcze nie to (żonie już sie podobało )ktoś pisał na forum ze drogi kręte ,brak barierek ,fakt jest tak ale bez tragizmy jak zakopianka(a jakie widoki)Primosten, wszyscy padnięci drogą ale naprawde fajna mieścina .Jak ktoś szuka spokoju to nie tutaj .Ludków trochę jest głownie polaków ale spokojnie kulturalnie,poprostu jest tu co robić nam to odpowiada ja 35 żona 33 córa 11lat .Teraz siedze na tarasie muzyczka z oddali gra i jest to dla mnie taki klimat wakacyjny.Reszta relacji (jak kumpel nie dojedzie ) wkrótce.Pozdrav
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 18.08.2009 22:39

czyli mamy rozumiec ze jak kumpel dojedzie to nici z relacji na żywo ?? acha znaczy :D :D :D nie będziesz w stanie ?? rozumiem :!: :!: :!: znam to !! na szczęście naszemu kumplowi nie pasował termin ....i zostało nam duzooooo kasy w portwelu !!! a drugi kumpel był naszczęscie spokojny :lol: :lol:
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 18.08.2009 22:44

no no zapowiada się nieżle..... :D :D
yvonn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 20.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 19.08.2009 16:29

To prawda, ze im dalej na południe to klimat bardziej wakacyjny, ale mimo to mysle, że wrócę kiedyś do Primosten.
Byliśmy w malutkiej mieścinie pod Primostenem o nazwie Bilo i rowniez było super. Dobre miejsce wypadowe na wodospady KRKA oraz do Trogiru, Szibenika itd. Pozdrawiam
masmedia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 580
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) masmedia » 19.08.2009 17:08

Primosten to urocze miejsce. Nam się bardzo podobało - Bawcie się dobrze i czekam na relację na żywo bądź też po powrocie :)
Kasiulka85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 244
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasiulka85 » 19.08.2009 17:15

Fajne są takie relacje na żywo.Wczoraj ze znajomymi podjęliśmy decyzję, że za 3 dni wyruszamy do Primosten:)
Mam nadzieję,że nie będziemy żałować
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 19.08.2009 17:18

Też się dosiadam 8)
Życzę dobrej zabawy i czekam na dalszy ciąg :)
Kasiulka85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 244
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasiulka85 » 19.08.2009 17:18

Ach a jeszcze jedno pytanie!!!
Piszesz więc masz dostęp do internetu.Hot spot ? Jest gdzieś czy masz może w pokoju ?
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 19.08.2009 19:11

gelu pozdrów Primosten ode mła


Kasiulka85 napisał(a):Fajne są takie relacje na żywo.Wczoraj ze znajomymi podjęliśmy decyzję, że za 3 dni wyruszamy do Primosten:)
Mam nadzieję,że nie będziemy żałować
:lol:

Kasiulka oj nie pożałujecie 8)

Bawcie się dobrze :papa:
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Na żywo z Primosten
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone