Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Na żywo z Primosten

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lechu67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 02.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechu67 » 20.08.2009 20:28

marsylia napisał(a):Lechu będziecie na Gondulica? :D


No właśnie cały czas się zastanawiam czy Gondulica, czy może coś bliżej plaży (jadę w ciemno) bo będę targał codziennie na plażę furę sprzętu do ABC. Z kolei Gondulica ma jednak swój klimat :D .

Chyba rzucę monetą :idea: .

Marsylia, kto by chciał na Peljesac jak taka ekipa będzie w Primosten.
Na zachęte - do zobaczenia.
Lechu67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 02.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechu67 » 20.08.2009 20:32

Kasiulka85 napisał(a):Czyli prysznice tylko koło hotelu ?:)


Jest jeszcze jeden, co prawda płatny (chyba 2 kuny) na tzw. plaży hotelowej (po drugiej stronie cypla patrząc z plaży miejskiej).

Jak dla mnie sól nie przeszkadzała, wystarczy że wytarłaś się ręcznikiem.
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 20.08.2009 22:54

Lechu67 napisał(a):
Kasiulka85 napisał(a):Czyli prysznice tylko koło hotelu ?:)


Jest jeszcze jeden, co prawda płatny (chyba 2 kuny) na tzw. plaży hotelowej (po drugiej stronie cypla patrząc z plaży miejskiej).

Jak dla mnie sól nie przeszkadzała, wystarczy że wytarłaś się ręcznikiem.
Potwierdzam słowa Lecha jest płatny przy miejskiej ale faktycznie sól aż tak nie przeszkadza
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 20.08.2009 22:58

radziu1974 napisał(a):Gelu szkoda że wcześniej nie napisałeś na forum o swoim wyjeżdzie. Ja byłem z rodzinką ( jesteśmy z Dabrowy Górniczej ja 35 żona 33 córa 11 :D ) niedaleko Primosten w drugiej połowie lipca . Odwiedzaliśmy często plaże i knajpki :D w Primosten . Pozdrawiam i miłej zabawy .
No szkoda ale planów to miałem wiele na te wakacje ale staneło na Cro ,ale za rok dam znać wcześniej w kupie zawsze raźniej i kupy nic nie ruszy :D
Iwonka Lecha 67
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 07.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwonka Lecha 67 » 21.08.2009 21:32

Jakby ktoś miał ochotę nas spotkać to zapraszamy na prawy brzeg cypla hotelowego (od strony jadranki). Powinniśmy być już w poniedziałek w godzinach południowych (13-14) i pewnie codziennie przez dobrych kilka dni. Łatwo, nas znaleźć bo zawsze rozstawiamy mały półnamiocik w kolorze zielono-jasnoniebieskim.
Poniżej zdjęcia.

Idąc od plaży hotelowej.

Obrazek

Obrazek

Charakterystyczne punkty

Obrazek

Do ewentualnego zobaczenia.
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 21.08.2009 22:02

Iwonka Lecha 67 napisał(a):Jakby ktoś miał ochotę nas spotkać to zapraszamy na prawy brzeg cypla hotelowego (od strony jadranki). Powinniśmy być już w poniedziałek w godzinach południowych (13-14) i pewnie codziennie przez dobrych kilka dni. Łatwo, nas znaleźć bo zawsze rozstawiamy mały półnamiocik w kolorze zielono-jasnoniebieskim.
Poniżej zdjęcia.

Idąc od plaży hotelowej.

Obrazek

Obrazek

Charakterystyczne punkty

Obrazek

Do ewentualnego zobaczenia.
To może sie jeszcze spotkamy my do wtorku zostajemy będziemy was wypatrywać :lol:
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 21.08.2009 23:01

Zapomniałem napisać o lodach , Chorwaci (może nie wszyscy) chyba uwielbiają swoją prace podawanie lodów przynajmniej tu to cały rytuał i widać że sprawia im to taką przyjemność jak nam klientom. Moje dziewczyny są zachwycone smakiem i przede wszystkim sposobem obsługi.Wracając do relacji to wczoraj był pożar niedaleko Primosten ale chyba nie groźny bo po około 2 godzinkach samoloty gaszące odleciały znad miasta. Chyba nie mam co relacjonawać dalej na żywo bo tego co sie tu widzi nie da sie opisać tu poprostu trzeba być to tak piekny kraj i jak moja zona stwierdziła jest chyba nawet taniej niz nad naszym morzem.Chciałem sie podzielić swoimi wrażeniami i dzięki za wszystkie miłe odpowiedzi i pozdravki ,chciałem też fotki wkleić ale chyba za tępy jestem bo szukałem po forum (szukaj) i coś nie chytam tematu ,ale spróbuje na spokojnie po powrocie z tym powalczyć.Jeśli ktos ma jakieś pytania a będę mógł pomóc to polecam się
:)
Lechu67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 02.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechu67 » 21.08.2009 23:13

gelu napisał(a):chciałem też fotki wkleić ale chyba za tępy jestem bo szukałem po forum (szukaj) i coś nie chytam tematu ,ale spróbuje na spokojnie po powrocie z tym powalczyć.


Tu masz odpowiedni temat forum/viewtopic.php?t=17681
Ja korzystam z picasaweb poprzez gmail.
Wg nas najlepsze lody :D są przy schodach jak idziesz od fontanny na plażę (taki duży budynek z restauracją, a pod spodem jest chyba Konzum)

W końcu zaczynam się pakować.
Do zobaczenia
rbogi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 730
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 22.08.2009 00:21

Zapomniałem napisać o lodach

Fakt lody mają przepyszne a gałki jak u nas 3.
Co do Primostenu to podzielam opinię , miasteczko urocze .
pozdrowionka :papa:
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 24.08.2009 16:00

Lechu67 napisał(a):
gelu napisał(a):chciałem też fotki wkleić ale chyba za tępy jestem bo szukałem po forum (szukaj) i coś nie chytam tematu ,ale spróbuje na spokojnie po powrocie z tym powalczyć.


Tu masz odpowiedni temat forum/viewtopic.php?t=17681
Ja korzystam z picasaweb poprzez gmail.
Wg nas najlepsze lody :D są przy schodach jak idziesz od fontanny na plażę (taki duży budynek z restauracją, a pod spodem jest chyba Konzum)

W końcu zaczynam się pakować.
Do zobaczenia
Nie jestem pewien czy to byliście wy? dzisiaj około 15.00 zchodziliscie z plaży zauważyłem jak ktoś składa taki właśnie namiot, ale nie miałem śmiałosci podejść jutro zagadam ,a co mi tam jak zobacze wasz(chyba) namiot fajnie było by poznać kogoś z forum :)
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 26.08.2009 23:52

Niestety pierwsza przygoda z Cro już zakończona ale za rok też wakacje :D
Lecha i jego rodzinki też niestety nie poznałem a na zakończenie mojej relacji parę fotek
czystość tej wody jest powalająca
Obrazek
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 26.08.2009 23:56

Obrazek
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 27.08.2009 00:01

Widok z plaży miejskiej
Obrazek
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 27.08.2009 00:06

tutaj można poczekać jak reszta rodzinki ogląda stragany
Obrazek
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 27.08.2009 00:09

z okna samochodu
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Na żywo z Primosten - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone