Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Na żywo z Primosten

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
grzeslaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzeslaw » 19.08.2009 20:44

Ja właśnie wróciłem z Primosten! Było przepięknie, miasto jest bajeczne. Szczególnie wysepka na której mieszkaliśmy. Polecam koncerty miejscowej orkiestry, które wydaje mi się odbywają się w każdy wtorek.
Może i drogo ale napewno warto. Godna polecenia jest praktycznie każda Konoba. Miasto naprawdę klimatyczne. Polecam!
radziu1974
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 18.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) radziu1974 » 19.08.2009 20:59

Nie mogłem się powstrzymać-takie tam zdjęcia z Primosten
Obrazek
Primosten nocą
Obrazek

Zachód słońca w Primosten

Obrazek
Lechu67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 02.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechu67 » 19.08.2009 23:00

Kasiulka85 napisał(a):... za 3 dni wyruszamy do Primosten:)
...

Nie tylko ty 8) .
Do zobaczenia w Primosten lub wcześniej na trasie.
Takich włosów nie da się przeoczyć :wink:
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 19.08.2009 23:06

Kasiulka85 napisał(a):Ach a jeszcze jedno pytanie!!!
Piszesz więc masz dostęp do internetu.Hot spot ? Jest gdzieś czy masz może w pokoju ?
Nie wiem czy hot spot ale są jakies 3 sieci w tym jedna bez zabezpieczeń Zyxel chyba sie zwie i z niej pisze
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 19.08.2009 23:08

Aneta.K napisał(a):W tym roku zrobiliśmy sobie wypad do Primosten-super :D dlatego czekam z niecierpliwością na relację :D
Pozdrawiam z Chorzowa :wink:
Dzięki my pozdrawiamy z Primosten
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 19.08.2009 23:14

Kasiulka85 napisał(a):Fajne są takie relacje na żywo.Wczoraj ze znajomymi podjęliśmy decyzję, że za 3 dni wyruszamy do Primosten:)
Mam nadzieję,że nie będziemy żałować
Nie będziecie żałować naprawde fajna mieścinka ,też będę wypatrywał tej bujnej fryzury :D my zostajemy do wtorku
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 19.08.2009 23:17

marsylia napisał(a):gelu pozdrów Primosten ode mła


Kasiulka85 napisał(a):Fajne są takie relacje na żywo.Wczoraj ze znajomymi podjęliśmy decyzję, że za 3 dni wyruszamy do Primosten:)
Mam nadzieję,że nie będziemy żałować
:lol:

Kasiulka oj nie pożałujecie 8)

Bawcie się dobrze :papa:
Primosten pozdrowiony ode Ciebie :)
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 19.08.2009 23:59

Dzień drugi znowu leje jak diabli się żar z nieba :D żonka wreszcie zadowolona z urlopu (ciepło krwista bardzo jest jak jest + 30 to nawet polar ściąga) pogoda rewelacyjna.. Idziemy na plaże , ludzi w porównaniu do wieczoru wczorajszego mało . Plaża główna fajna ale kamorki wielkie przy wejściu do wody i cieżko się poruszać przy brzegu, sama plaża żwirek . My postanowiliśmy trochę pobyc w mniej tłocznym miejscu i poszliśmy na skałki polecam z deptaka to wejście do wody wygląda groźnie , ale zalet skałek jest dużo- mniej ludzi trochę intymniej jest i jak sie fajne skałki znajdzie to naprawde wygodnie się leży i jeszcze jakie pułeczki pod ręką na piwko,wode czy co kto ma pod reką a i zejście do wody można super znaleźć. Woda kryształ a życie podwodne? nie myslałem ze jest tyle ryb ,krabów i innych żyjątek dopóki córa mi maski nie dała (jeżowców duzo nie ma a jak są to dalej od brzegu) byłem w szoku jak to zobaczyłem , już wiedziałem czemu tak często moja córa tylko tylną część ciała pokazuje z wody :D Kupcie sobie maski do nurkowania to super sprawa(to info dla tych co pierwszy raz do Cro). I tak minąła dzień ,potem mały spacerek po okolicy i kapnąłem się że plaża miejska jest parę kroków po przeciwnej stronie naszych skałek też fajna byliśmy tam po 18.00 to juz fajnie puściutko i te fajne drzewka poprostu bajka fotek mam juz ze 100 ale nie umię tu wkleić może po powrocie coś pokombinuje .ale i tak mnie Radzio uprzedził :D mam podobne.Wieczór na stare miasto Grzesław pisał o koncertach , grają od wczoraj (może tu wtorek jest dłużej :) winiarni knajpek mnóstwo , ale tłumy ludzi mnie odstraszają a winiarnie mam u gospodyni(jeszcze nie próbowałem :oops: ) jakoś mi ożujsko bardzo posmakowało .Pisałem że drogo ,chyba aż tak nie karlować ,ozujsko po 5.29 w normalnym sklepie w konzum po chyba 6kuna pizza od 35kuna lody 5kuna .Jak dla mnie to tu jest super i moja rodzinka zadowolona a to już pełnia szczęścia. Dobra piwo mi się skończyło do jutra!!!!!!!
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 20.08.2009 00:01

magdapaszek napisał(a):czyli mamy rozumiec ze jak kumpel dojedzie to nici z relacji na żywo ?? acha znaczy :D :D :D nie będziesz w stanie ?? rozumiem :!: :!: :!: znam to !! na szczęście naszemu kumplowi nie pasował termin ....i zostało nam duzooooo kasy w portwelu !!! a drugi kumpel był naszczęscie spokojny :lol: :lol:
jak widzisz kumpel nie dojechał :cry:
radziu1974
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 18.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) radziu1974 » 20.08.2009 09:01

Gelu szkoda że wcześniej nie napisałeś na forum o swoim wyjeżdzie. Ja byłem z rodzinką ( jesteśmy z Dabrowy Górniczej ja 35 żona 33 córa 11 :D ) niedaleko Primosten w drugiej połowie lipca . Odwiedzaliśmy często plaże i knajpki :D w Primosten . Pozdrawiam i miłej zabawy .
Kasiulka85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 244
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasiulka85 » 20.08.2009 10:34

:) W takim razie może się zobaczymy:)
Mam jeszcze jedno pytanie może trochę dziwne ale... czy są prysznice na plaży czy trzeba leżeć z solą na ciele ?:)
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 20.08.2009 10:39

Kasiulka85 napisał(a)::) W takim razie może się zobaczymy:)
Mam jeszcze jedno pytanie może trochę dziwne ale... czy są prysznice na plaży czy trzeba leżeć z solą na ciele ?:)


Kasiulka, to nie Ty pytałaś na GL :?: Bo chyba Ci juz odpowiedziałam :D
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 20.08.2009 10:54

Lechu67 napisał(a):
Kasiulka85 napisał(a):... za 3 dni wyruszamy do Primosten:)
...

Nie tylko ty 8) .
Do zobaczenia w Primosten lub wcześniej na trasie.
Takich włosów nie da się przeoczyć :wink:


Lechu będziecie na Gondulica? :D
Bo my w planach Peljesac, ale coś kombinujemy :twisted: , więc nie wiadomo czy się nie spotkamy... :roll:
Kasiulka85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 244
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasiulka85 » 20.08.2009 10:54

marsylia napisał(a):Kasiulka, to nie Ty pytałaś na GL :?: Bo chyba Ci juz odpowiedziałam :D


Jasne że ja :lool: Działasz szybko i sprawnie :)Dziękuję Ci bardzo:)
Czyli prysznice tylko koło hotelu ?:)
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 20.08.2009 11:05

Kasiulka85 napisał(a):Jasne że ja :lool: Działasz szybko i sprawnie :)Dziękuję Ci bardzo:)
Czyli prysznice tylko koło hotelu ?:)


Tak, tylko koło hotelu, od strony morza, a nie zatoczki :roll: , chyba, że są gdzies jeszcze ukryte :lol:

Obrazek

Po prawej stronie widać prysznic.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Na żywo z Primosten - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone