Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Na żywo z Primosten

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 27.08.2009 01:24

i takie na koniec
Obrazek
Pozdrav
baton
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) baton » 30.08.2009 16:21

Primosten rzeczywiscie jest przepiekne. Rowniez zostalem uzalezniony :wink:
Ciekawa relacja i ladne zdjecia ... przy okazji na jakich ustawieniach fotografowac zachod slonca? Tobie ladnie wyszlo, a mnie sie nie udaje... :cry:
masmedia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 580
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) masmedia » 30.08.2009 21:39

Nam też się w Primosten bardzo spodobało byliśmy tam krótko ale może kiedyś zawitamy na dłużej.
nowalijka
Croentuzjasta
Posty: 200
Dołączył(a): 20.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowalijka » 31.08.2009 13:39

Byliśmy od 16 do 23 sierpnia. :)
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 31.08.2009 23:15

baton napisał(a):Primosten rzeczywiscie jest przepiekne. Rowniez zostalem uzalezniony :wink:
Ciekawa relacja i ladne zdjecia ... przy okazji na jakich ustawieniach fotografowac zachod slonca? Tobie ladnie wyszlo, a mnie sie nie udaje... :cry:
Fotofraf ze mnie żaden a zachody słońca zawsze lubiałem fotografować i robie to na ręcznym ustawieniu aż do skutku(dobrze że teraz cyfrówki są bo nie raz by kliszy brakło :D )
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 31.08.2009 23:44

Baton mnie podbudował swoim zdaniem to wstawię jeszcze jakieś fotki
Ten punkt Primosten chyba większość zna
Obrazek

To dwie gałki loda 8O
Obrazek

Ten kolor wody :cry: dopiero za rok zobaczymy bo już postanowione za rok powrót :D


Obrazek
intruzik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 05.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) intruzik » 01.09.2009 19:03

Witam!
Trzy niewiasty podążają właśnie do Chorwacji samochodzikiem i mają dylemat o miejsce pobytu, wahają się między Primostenem a Riwierą (Tucepi) i Orebiczem. Niestety nie byłem jeszcze w Promostenie i nie wiem co mam im doradzić a więc może ty pomożesz.? Mianowicie chodzi im jakie jest zejście do morza? Czy szybko robi się głęboko? Jak z czystością plaży? Jeżeli mógłbyś lub inny bywalec Primostenu (czytający ten wątek) odpisać w miarę szybko na powyższe pytania? Będę bardzo wdzięczny.

Aha a to ostatnie wklejone zdjęcie to z plaży miejskiej?

Na twoje pytanie o wyjazd w wątku wyjazdowym odpowiedziałem, niestety dopiero po powrocie.

Pozdrawiam Intruzik.
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 01.09.2009 19:49

Zejście łagodne około 8-10m jak na moje oko jest na plaży miejskiej , plaże są czyste jak i cale miasteczko.Szybciej robi sie głęboko od strony skałek ale tam jest mniej ludzi a ostatnia fotka jest z plaży publicznej po przeciwnej stronie cypla nie mam porównania z innymi miejscami ale goraco polecam Primosten.
intruzik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 05.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) intruzik » 02.09.2009 20:57

Dziękuję za informacje.

Dziewczyny jednak wybrały Tucepi. Zobaczymy czy im się spodoba, a do Primostenu mają się wybrać bo piękne to miejsce chyba nie tylko z puntu widokowego na Jardance.

Pozdrawiam!
Lechu67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 02.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechu67 » 03.09.2009 16:12

gelu napisał(a):
Lechu67 napisał(a):Do zobaczenia
Nie jestem pewien czy to byliście wy? dzisiaj około 15.00 zchodziliscie z plaży zauważyłem jak ktoś składa taki właśnie namiot, ale nie miałem śmiałosci podejść jutro zagadam ,a co mi tam jak zobacze wasz(chyba) namiot fajnie było by poznać kogoś z forum :)


No jasne, że to my byliśmy 8) . No cóż szkoda. Patrząc na twoje zdjęcia, to kilka razy mineliśmy się na deptaku.
Do zobaczenia za rok.

A Ja, zaczepiłem chyba ze dwadzieścia dziewczyn z rudymi włosami zanim trafiłem na Kasiulkę85 :lol: , którą i jej ekipę przy okazji pozdrawiam.
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 03.09.2009 17:30

To teraz to dopiero żałuje że mam refleks szachisty i was nie zaczepilem :( .A jak pogoda ?mieliście do końca taki skwar bo woda trochę się ochłodziła przed naszym wyjazdem.
Lechu67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 02.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechu67 » 03.09.2009 18:38

W nocy z niedzieli na poniedziałek troszeczkę pokropiło i potem pogoda była jak marzenie :D, tzn było cieplutko i bez takiego żaru. Po deszczyku powietrze było super przejrzyste, no i te zachody słońca 8O . Oczywiście uwieczniłem je na na photo i video.
W poniedziałek był koncert Orkiestry Primosten - warto zostać na te pare dni września..
Na drugi rok też na pewno odwiedzimy Primosten :D .
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 04.09.2009 22:38

nowalijka napisał(a):Byliśmy od 16 do 23 sierpnia. :)

To teraz widać że fajna ekipa forumowa była w jednym czasie w tym samym miejscu a ja nikogo nie poznałem :cry:
gelu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 14.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gelu » 04.09.2009 22:46

Lechu67 napisał(a):W nocy z niedzieli na poniedziałek troszeczkę pokropiło i potem pogoda była jak marzenie :D, tzn było cieplutko i bez takiego żaru. Po deszczyku powietrze było super przejrzyste, no i te zachody słońca 8O . Oczywiście uwieczniłem je na na photo i video.
W poniedziałek był koncert Orkiestry Primosten - warto zostać na te pare dni września..
Na drugi rok też na pewno odwiedzimy Primosten :D .

Moja zona była zafascynowana wszystkimi koncertami i wystepami. Za rok jak tylko fundusze pozwolą to chciałbym w końcu do Breli dojechać ale o Primosten zahaczymy na pewno to jak mnie na deptaku zobaczysz to szarp za rekaw :D i nie zmieniajcie koloru namiotu :)
martini444
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 26.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) martini444 » 26.12.2009 20:28

Witam... to ja jestem tym co nie dojechał za co bardzo przepraszam, ale siły wyższe nie pozwoliły na wyjazd....
Na przyszły rok skarbonke mam już pełną tak że Gelu nie opędzi się odemnie a krata browca niejedna pęknie :sm:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Na żywo z Primosten - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone