Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

"Moja Chorwacja 2006" - KOMENTARZE

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 22.11.2006 22:31

maciek1956 napisał(a):
Gajus.ems napisał(a):
Jacunio napisał(a):Po tej lekturze najchętniej pierdalnąłbym cały ten konkurs i tyle.
J.

Hej Jacunio !!!
Jako stary formułowicz pozwolę sobie na swój komentarz. Chyba nie ma co sie przejmować pojedynczymi incydentami, konkurs który firmujesz wg mnie jest hitem CRO PL. Byłoby mi b. przykro gdybyś się zniechęcił. Sadzę że nie jest to tylko moja opinia.
Pozdrawiam Gajus



NIE, NIE, nie jest to tylko Twoja opinia, JACUNIO tak trzymaj dalej.
Pozdrawiam


Zgadzam się z wypowiedziami powyżej.Pojedyncze incydenty ( no może dwa) nie zakłócą z roku na rok coraz fajniejszego i na coraz wyższym poziomie konkursu.
pozdrav
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 23.11.2006 09:21

Moje typy w głosowaniu:

17 - Mur. To zdjęcie już wcześniej wpadło mi gdzieś w oko, czekałem tylko czy pojawi się w konkursie. I tak jak już pisałem, świetne zdjęcie w świetnym miejscu. Dobry kadr i plan. Pokazana struktura kamienia, kolor morza, zieleń...! Dla mnie typowy chorwacki klimat. Brawo!

55 - Hvarska kompozycja. Bardzo dobry, ciasny kadr, genialne barwy! Woda, skały - super! To zdjęcie działa na mnie kojąco...

115 - Oczekiwanie. Trochę inne niż większość, widokowych. Lubię zdjęcia ludzi, a to ma wspaniały klimat! Jest zrobione w trudnych warunkach oświetleniowych i poza lekkim przepałem w nasłonecznionym miejscu, nie ma się do czego doczepić. Dla mnie bomba!

24 - Sv. Nikola... Mimo pewnych niedociągnięć technicznych (opada w lewo...) zadziałała na mnie magia miejsca. Piękny widok, skała, linia wybrzeża, morze, chmury. Ekstra!

62 - Kontrasty. No i właśnie o te kontrasty chodzi! Zestawienie kolorów aż razi w oczy (pozytywnie). Bardzo mi się podoba sam kadr i klimat zdjęcia. Nie wiem dlaczego, ale to zdjęcie wywołuje u mnie dreszczyk emocji...

Jeszcze raz moje gratulacje dla AUTORÓW i podziękowania dla Jacunia!
Dodam tylko, iż w tym roku ilość zdjęć, które mi się podobają jest wielka!!! Wybór tych pięciu był problemem...
pozdr
VOID
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1106
Dołączył(a): 06.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) VOID » 23.11.2006 09:39

platon napisał(a):Zgadzam się z wypowiedziami powyżej.Pojedyncze incydenty ( no może dwa) nie zakłócą z roku na rok coraz fajniejszego i na coraz wyższym poziomie konkursu.
pozdrav


Nie wystarczy ci jedna osobowość Andrzejku ?? Aaaaa przepraszam wychodzisz z założenia iż warto porozmawiać z kimś inteligentnym i na twoim poziomie ( czyli sam ze sobą ).
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 23.11.2006 09:45

...mial juz byc koniec tego tematu. :? a tu widze, ze zaczyna sie od nowa. :(
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 23.11.2006 09:53

Jak ktoś gada sam ze sobą to się to chyba jakoś odpowiednio nazywa nie :? :?:...
VOID
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1106
Dołączył(a): 06.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) VOID » 23.11.2006 09:56

można to nazwać shizofremią lub bardziej dosadnie ... pierdolcem.

Do RobCRO:

koniec tematu był... teraz jeździmy na andrzejku :lol:

PZDR
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 23.11.2006 10:10

VOID napisał(a):można to nazwać shizofremią lub bardziej dosadnie ... pierdolcem.

Do RobCRO:

koniec tematu był... teraz jeździmy na andrzejku :lol:

PZDR


A może to po prostu współczesna wersja Dr Jekyll i Mr Hyde, i potrzeba mu więcej zrozumienia??? ;) Tylko kto jest ten dobry, a kto ten zły??? AndrzejJ czy platon??? No i Kapitan Sowa też nam nie pomoże, bo to przecież trzeci bliźniak... :lol:
VOID
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1106
Dołączył(a): 06.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) VOID » 23.11.2006 10:15

moondek napisał(a):
VOID napisał(a):można to nazwać shizofremią lub bardziej dosadnie ... pierdolcem.

Do RobCRO:

koniec tematu był... teraz jeździmy na andrzejku :lol:

PZDR


A może to po prostu współczesna wersja Dr Jekyll i Mr Hyde, i potrzeba mu więcej zrozumienia??? ;) Tylko kto jest ten dobry, a kto ten zły??? AndrzejJ czy platon??? No i Kapitan Sowa też nam nie pomoże, bo to przecież trzeci bliźniak... :lol:


Moondek ........

za krótko jesteś na forum .... to ani dr Jekyll ani Mr Hyde ani kapitan Sowa ........ tudzież Kapitan Klos czy inny Szarik

jedno jest pewne ... normalny człowiek nie powiela swoich wyobrażonych postaci ......
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 23.11.2006 10:18

A może ktoś chce założyć Ligę Niezwykłych Dżentelmenów do której będą należeć: AndrzejJ, Platon i cezar000 :?:
VOID
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1106
Dołączył(a): 06.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) VOID » 23.11.2006 10:20

Leszek Skupin napisał(a):A może ktoś chce założyć Ligę Niezwykłych Dżentelmenów do której będą należeć: AndrzejJ, Platon i cezar000 :?:


Proponuję nazwę Liga Super Dżentelmenów ....w skrócie LSD czyli tfurczość Andrzeja J i kolegów z wyobraźni :)
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 23.11.2006 10:27

a co bedzie "wpisowym" do tego zacnego klubu???? moze ilu ludzi udalo sie podrazyc dzieki "teczkom"...albo ile nowych afer udalo sie wywlec na swiatlo dzienne? tylko czy ta komisja nie zaginie posrod tylu innych?
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 23.11.2006 10:28

Panowie tylko nie wiem czy to odpowiednie miejsce i czas. Może LSD poszuka jakiegoś serwera na Madagaskarze - tam i do ziół wszelakich lepszy dostęp i w razie czego główkę (dowolną) łatwiej zmoczyć. :?
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 23.11.2006 10:30

rich72 masz racje...nie czas, miejsce moze i dobre...
zreszta za mlody szczaw jestem, aby tu sie madrzyc.
VOID
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1106
Dołączył(a): 06.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) VOID » 23.11.2006 10:32

RobCRO napisał(a):rich72 masz racje...nie czas, miejsce moze i dobre...
zreszta za mlody szczaw jestem, aby tu sie madrzyc.

podoba mi się kolegi podejście do życia :)

młoda krew .... jak młode wilki
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 23.11.2006 10:39

oczywiscie stazem na forum "szczaw". wiekowo, to chyba juz nie taki szczawiu. :D
ponadto, nie glosowalem, wiec tym bardziej temat, w ktorym lepiej sie nie wypowiadac.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
"Moja Chorwacja 2006" - KOMENTARZE - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone