Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

"Moja Chorwacja 2006" - KOMENTARZE

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MariuszLo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 18.09.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) MariuszLo » 22.11.2006 15:03

Moje punkty przyznałem :

65 Lewitacja - no trudno jestem facetem :twisted: no i ta piękna woda

93 Hvar - tak, to zdjęcie ma styl. Podobnie jak laureat poprzedniego konkursu :) Gratulacje, Dusia :)

48 Lazurowa Zatoka - Bardzo mnie się spodobało. Woda, niebo, osada, łódeczki. Super

102 Trogir - Piękne miejsce. Z twierdzy Kamerlengo ?

14 Plaża Kuca , Hvar. No to zdjęcie też jest niesamowite. A ten dom jest opuszczony ?
urbandi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 28.11.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) urbandi » 22.11.2006 16:05

14 Plaża Kuca , Hvar. No to zdjęcie też jest niesamowite. A ten dom jest opuszczony ?[/quote]


MariuszLo
Dom-najpewniej jakiegoś rybaka o nazwisku "Kuca" :lol: - opuszczony, część to już ruina bez dachu. W środku pesesji sieci, wnyki i inne rybackie sprzęty. Ze znajdującej się tam studni czerpalismy sobie słodką wodę :)
Pozdr.
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 22.11.2006 17:31

Prawo nie działa wstecz i wyniki konkursu..dobrze, że są utrzymane.
Aniu i Arku - sorry za mój post.

W zasadzie to ktoś widząc Kacpra na zdjęciu mógł zagłosować na fotkę z sympatii a nie za talent (a na innych moich zdjęciach ma ten sam ubiór :-), więc łatwo go zidentyfikować).



Ja tam się ceszę, że na forum jest dużo o fotografii. W jesienną szarugę super jest móc pooglądać różnorodne fotki, poczytać o sztuce fotografowania. I bynajmniej nie uważam tego za wypalanie forum.
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 22.11.2006 17:35

MariuszLo napisał(a):Moje punkty przyznałem :

65 Lewitacja - no trudno jestem facetem :twisted: no i ta piękna woda


Witam w klubie :lol: Ja też nie mogłem się powstrzymać i oddałem swój głos :lol:

MariuszLo napisał(a):48 Lazurowa Zatoka - Bardzo mnie się spodobało. Woda, niebo, osada, łódeczki. Super


Dzięki za dobre słowo! Podaj swój adres e-mail to prześlę Ci oryginał :)
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 22.11.2006 18:25

Moondek cóż za życzliwość :twisted:
Ja się jakoś nie mogę doprosić 3 miesiące i zapomniałeś jak po powrocie godzinami słałam foty na twoja pocztę bo prosiłeś!!!Bardzo miłe....
:(
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 22.11.2006 18:56

madzia1981 napisał(a):Moondek cóż za życzliwość :twisted:
Ja się jakoś nie mogę doprosić 3 miesiące i zapomniałeś jak po powrocie godzinami słałam foty na twoja pocztę bo prosiłeś!!!Bardzo miłe....
:(


O rany, a Ty musisz takie brudy na forum publicznym wywlekać?? :mrgreen: No dobra, wyleciało mi z głowy, przyznaję się bez bicia ;) Po powrocie z Cro mialem totalny niedoczas, dopiero niedawno odkopałem się ze wszystkiego, co absorbowało mój wolny czas. Mam nadzieję, że jest to jeszcze do odkręcenia i złość Ci minie? :nice:
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 22.11.2006 19:26

Jacunio napisał(a):Po tej lekturze najchętniej pierdalnąłbym cały ten konkurs i tyle.
J.

Hej Jacunio !!!
Jako stary formułowicz pozwolę sobie na swój komentarz. Chyba nie ma co sie przejmować pojedynczymi incydentami, konkurs który firmujesz wg mnie jest hitem CRO PL. Byłoby mi b. przykro gdybyś się zniechęcił. Sadzę że nie jest to tylko moja opinia.
Pozdrawiam Gajus
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 22.11.2006 19:29

Gajus.ems napisał(a):
Jacunio napisał(a):Po tej lekturze najchętniej pierdalnąłbym cały ten konkurs i tyle.
J.

Hej Jacunio !!!
Jako stary formułowicz pozwolę sobie na swój komentarz. Chyba nie ma co sie przejmować pojedynczymi incydentami, konkurs który firmujesz wg mnie jest hitem CRO PL. Byłoby mi b. przykro gdybyś się zniechęcił. Sadzę że nie jest to tylko moja opinia.
Pozdrawiam Gajus



NIE, NIE, nie jest to tylko Twoja opinia, JACUNIO tak trzymaj dalej.
Pozdrawiam
Tomek O.
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek O. » 22.11.2006 19:30

MariuszLo napisał(a):
102 Trogir - Piękne miejsce. Z twierdzy Kamerlengo ?



Dzięki serdeczne. Zdjecie robione z góry twierdzy, ale czy tak sie ona nazywa to nie wiem :). Pozdrawiam.
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 22.11.2006 19:34

potwierdzam słowa przedmówców - nie warto przejmować się jednym (etatowym zresztą) mieszaczem :wink: Liczymy na Ciebie na przyszłość i na powrót Arka i Ani
Ostatnio edytowano 22.11.2006 20:51 przez rich72, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.11.2006 20:26

Również przyłączam się do głosu poprzedników.
Jacunio - rób konkurs w przyszłym roku, bo nikt inny nie zrobi tego lepiej niż TY :!: :!: :!:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.11.2006 20:47

madzia1981 napisał(a):.......dałam troszkę "ciała" bo nawet nie próbowałam-jednym słowem skreślam się na stracie a tak nie powinno być. Za rok też spróbuję, może się uda...
Pozdrawiam

Ja nic nie wysłałem i także nie głosowałem, ale w przeciwieństwie do Ciebie nie żałuję.....ten rok był dla mnie zły i nie potrzebuję dodatkowych emocji "in minus" jak ta powyższa "jazda" :(

P.S.
W kwestii organizacji....dobrze, że Jacunio tego jednak nie pierdolnął :!:
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 22.11.2006 20:52

Slapciu :!: :!: :!: uszy do góry :wink:
MariuszLo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 18.09.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) MariuszLo » 22.11.2006 22:48

moondek napisał(a):Dzięki za dobre słowo! Podaj swój adres e-mail to prześlę Ci oryginał :)


Proszę o zdjęcie :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 22.11.2006 23:14

Bardzo dziękuję za wsparcie! :)

PozdraV
J.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
"Moja Chorwacja 2006" - KOMENTARZE - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone