Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moja Brela czerwiec 2011

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 19.08.2011 06:23

Mnie Podrace jakoś nie przypadło do gustu i rzeczywiście jest stąd już spory kawałek do centrum, a do Baśki jak dla mnie b. daleko. Musisz na miejscu ocenić gdzie Ci się spoboda. Apropo my mieliśmy baaaaarrrdzo duży balkon :D
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 19.08.2011 11:32

Mieliście 2 pokoje z tym dużym balkonem czy tylko jeden ? Raczej będę szukać w twoim rewirze bo do Baśki trzeba iść koniecznie wieczorkiem tak w ramach odwiedzenia starych kątów :lol: . Zależy mi na balkonie a wystrój jest mniej ważny byle czysto :wink: . Jedziemy w 4 osoby więc trzeba iść na kompromis :wink: . A jak z sklepem blisko i jakaś piekara by się przydała :wink: . Pozdro i dzięki za informację.
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 19.08.2011 17:50

Mieliśmy jeden pokój, ale dosyć duży jak dla dwóch osób. Przegladajac apartamenty widziałam wiele dużo mniejszych. Obok jest drugi pokój dla dwóch osób, a na przeciw 3-osobowy.

"Nasz" balkon :lol:
9 (16).JPG


i drugi widok
9(161).JPG
Ostatnio edytowano 26.02.2016 20:03 przez beagm, łącznie edytowano 2 razy
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 22.08.2011 10:36

Fajny balkon :lol: spróbujemy tam coś znalezdz :wink: . Dzięki za pomoc :wink: .
leoligot

Nieprzeczytany postnapisał(a) leoligot » 22.08.2011 11:54

Cześć - spróbój tak--1sztuka w aucie,na dróżce wjazdowej k.Info-Biura Reszta na promenadę koło portu . patrząc od morza wchodźcie do apartmanów i pytajcie. Niekoniecznie 1-wsza linia brzegowa . Odchodząc od Baski w stronę przeciwną. Już prawie wrzesień,spoko,na pewno coś znajdziecie. Na koniec jeszcze 1dna rada--jadąc "w ciemno"nie można się szybko zniechęcać i brać byle co . My czasem szukamy kilka godzin ,ale zawsze udaje nam się znaleźć coś fajnego.
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 23.08.2011 11:26

Dzięki za radę :lol: , tak trzeba zrobić , ja się nie zniechęcam ale para, która z nami jedzie to już gorzej . Pierwsza linia brzegowa to zawsze drożyzna czy można na coś trafić czy lepiej odpuścić i wcale tam nie szukać? .
leoligot

Nieprzeczytany postnapisał(a) leoligot » 23.08.2011 12:33

Nie do końca z ta drożyzną-to zależy od szczęścia. Jak czytam to jedziesz 28.08,czy juz po sezonie. nalegam,idżcie od promenady,bo stamtąd macie najlepszy przegląd domków. tym bardziej,że zależy wam na widoczkach. Ewentualnie,przy ulicy prowadzącej w kierunku Baskiej,za zakrętem jest małe Biuro w domu,widoczne z drogi ,i w tym domu są tez super-apartmany z extra widoczkiem-mieszkaliśmy tam kiedyś i było super,ale nie pamiątam adresu. Bo my zawsze podjeżdżamy do wybranej miejscowości i szakamy
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 23.08.2011 13:45

Byłem na tej ulicy w zeszłym roku w czerwcu nazywa się Frankopanska,nie było najmniejszego problemu z apartamentami,na końcu tej uliczki w stronę Baski jest dobre zejście na plażę(podjazd-nie schodki),ogólnie polecam tamte rejony,do Baski i portu w Breli blisko.W tym roku byłem z drugiej strony Breli(200m. za skałką) i znajomi którzy wybrali się stamtąd na spacer do Baski z dziećmi powiedzieli że nigdy więcej ...... nie pójdą :evil: :evil: :evil:
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 24.08.2011 11:11

Jedziemy w 4 osoby :lol: i zależy nam na fajnej plaży :lol: . Wszystko okaże się na miejscu czyli rozumiem ,że z dzielnicy Podrace to daleko do portu ? A tobie gdzie bardziej się podobało ?
brokers7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) brokers7 » 17.09.2011 10:42

Fajne zdjęcia z tej Breli
tygrysek0038
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrysek0038 » 17.09.2011 13:26

My również mieszkaliśmy na Frankopańskiej.
Poniżej kilka fotek z balkonu i na apartament:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na zdjęciu poniżej nasz parking, gdzie co kilka, kilkanaście minut zatrzymywali się ludzie, żeby podziwiać...
Obrazek

...to, co my widzieliśmy cały czas z balkonu...
Obrazek
GAPA
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 18.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) GAPA » 17.09.2011 21:38

a ja planuję sv. Jure w przyszłym roku , do końca...
beagm napisał(a):14 czerwiec - ten dzień również będzie się nam kojarzyć z ciekawą przygodą. Dzień zapowiadał się na pochmurny więc znów musiałam siegnąć do swoich zapisków i zaplanować wycieczkę wyjazdową. Niespecjalnie chciało mi się jechać gdzieś daleko, ale jednak funkcja organizatora wakacji zobowiązuje. Krótkie rozpoznanie w Turist Biuro, zresztą niezbyt udane, bo pracownica niezbyt uprzejma i obieramy kierunek Makarska i dalej Park Przyrody Biokovo oraz góra Sveti Jure (1762 m). Czytałam gdzieś kiedyś, że droga tam wąska, bardzo wąska, ale żeby aż tak ?? Na początku niewiele wskazywało, że będzie, jak to nazwać "intersująco" ?? Pierwszy samochód z przeciwka uświadomił nam, że im wyżej to będzie już tylko gorzej. Najpierw spotkanie:
[img][img]http://img38.imageshack.us/img38/637/p15pu.jpg[/img]

Tak wyglądała droga
Obrazek

Dojechaliśmy mniej więcej do 2/3 i stwierdziliśmy wystarczy. Wyżej droga była podobno jeszcze węższa, więc obawialiśmy się o auto, a ja o nas. Widoki były wystarczająco interesujące, aby zatrzymać się i wykonać trochę zdjęć. Nadal było pochmurno, więc fotki nie oddają piękna widoków.
[img][img]http://img840.imageshack.us/img840/7210/p17g.jpg[/img]

[img][img]http://img21.imageshack.us/img21/5940/p18b.jpg[/img]

[img][img]http://img803.imageshack.us/img803/9800/p19y.jpg[/img]

Nadszedł czas powrotu. Myślę, że w tym czasie wielu świętych miało pełne ręce roboty jeśli słuchali moich wezwań :D . Wydawało się, że droga nie ma końca, ale w końcu uffff widać bramę, pożegnanie ze strażnikiem i błoga myśl: ŻYJEMY :lol:
Dla zainteresowanych cena wejścia/wjazdu: 40 kun za osobę.
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 22.09.2011 10:55

Niestety u twojej gospodyni nie było wolnych pokoi i nic ciekawego więc mając dość podróży i spiekoty, która lała się z nieba ruszyliśmy do Baski i tam zostaliśmy cenowo było ok dla 5 osób 65 E , trzy pokoje jeden z aneksem :lol: . A do Breli poszliśmy na spacer zdjęcia ze skałką są i nawet byliśmy dalej aż do plaży stomanicy :lol: . Breli pan zaproponował 80 E za maliznę a w Baśce mieliśmy fajne warunki :lol: .
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 29.09.2011 13:20

chciałem zapytać w jakim rejonie Breli powinien być zlokalizowany nocleg żeby było blisko do głównej plaży? bo rozumiem ze jest jeszcze kilka mniejszych plaż? ta główna to Punta Rata?pozdro
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 29.09.2011 13:58

beagm napisał(a):Fakt od hotelu to rzeczywiście spory kawałek Breli. Nigdy nie udało się nam (raczej nie chciało) dotrzeć do końca :D Doszliśmy spory kawałek za skałke, ale i tak jeszcze Brela się ciągnęła daleko. Może ktoś ma fotki z tych rejonów?

Ja co prawda nie mam fotek ale tam mieszkaliśmy.
Deptakiem z 40 minut się jeszcze idzie i trafiamy do tej "drugiej" Breli.
Na zdjęciach google idealnie to widać.

Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Moja Brela czerwiec 2011 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone