Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mój Vis na ziemi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 31.10.2017 12:36

maslinka napisał(a):
Marsallah napisał(a):Dzięki zwłaszcza za foty granicy serbsko-chorwackiej. Lubię granice.

Masz oczywiście na myśli granicę bośniacko-chorwacką ;) Chyba, że chodziło Ci o Republikę Serbską (część BiH). W Serbii, jeszcze ;), nie byliśmy 8)


Taki skrót myślowy, oczywiście. Ja w myślach już tak traktuję Rep. Serbską w obrębie BiH - jako Serbię i w Twojej relacji znalazłem tylko dalsze argumenty za słusznością takiego uproszczenia.
Adek99
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 608
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adek99 » 31.10.2017 13:23

Wielkie dzięki za obszerną i ciekawą relację. Na Vis muszę kiedyś zajrzeć, pokazałaś, że warto :!:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14803
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 31.10.2017 16:00

krakusowa napisał(a):Fajnie było, ale.... się skończyło :(

Tak to jest... Przynajmniej będę miała więcej czasu, żeby poczytać Wasze relacje :)

tomekkulach napisał(a):Nie macie czego żałować
My byliśmy w tym roku przejazdem do Grecji :arrow:
...
Po naszych doświadczeniach
...
Nie polecam :roll:

Serio :?: Dlaczego?

Chcemy kiedyś, gdy się wybierzemy do Grecji, zatrzymać się na nocleg w Belgradzie. To miasto pewnie trudno zaliczyć do najpiękniejszych, ale myślę, że może być fascynujące...

Adek99 napisał(a):Wielkie dzięki za obszerną i ciekawą relację. Na Vis muszę kiedyś zajrzeć, pokazałaś, że warto :!:

Cieszę się, że mi się to udało :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.10.2017 18:20

Nocowaliśmy w budce
około 100 km.za Belgradem
Na jakiejś zapyziałej stacji
paliw,gdzie dokonano "sabotażu" na naszym przegubie
...
długa historia.
W każdym bądź razie
naprawa kosztowała nas
250 ojro :boss: :twisted:
tak w skrócie
...
Jak macie nocować
to nie "bylegdzie"
Pozdrawiam :hut:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 31.10.2017 20:52

maslinka napisał(a):Chcemy kiedyś, gdy się wybierzemy do Grecji, zatrzymać się na nocleg w Belgradzie. To miasto pewnie trudno zaliczyć do najpiękniejszych, ale myślę, że może być fascynujące...


Takie jest w istocie . . . :)
W Serbii byłem kilka razy ( plus kilka razy służbowo , w Belgradzie i okolicach właśnie :wink: ) i pewnie jak los pozwoli - kilka razy będę , bo jeszcze sporo mam tam do zobaczenia i . . . zjedzenia 8)


Pozdrawiam
Piotr
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 01.11.2017 20:42

Dziękuję. Za tak fantastyczną, złe słowo, - prawdziwą- opowieść o Chorwacji. To była dawka mega wspaniałych opisów, cudownych zdjęć i pięknych wzruszeń.
Teraz trzeba utrwalić to w pamięci, i własne wakacyjne wspomnienia, by przetrwać ten czas, - kolorowej polskiej jesieni, listopadowych przymrozków, magicznych grudniowych świąt i kapryśnej pani Zimy. Oby wiosna 2018 otuliła nas swoim ciepłem i przekazała latu, i niech to wróży nasze kolejne wspaniałe, wymarzone wakacje.
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 02.11.2017 12:06

Kolejny raz mówię: Maslinko świetna relacja . Tym bardziej, że byłyśmy w tym samym miejscu ( Komiza.) ...praktycznie w tym samym czasie( niestety ja dużo krocej ).
Świetne zdjecia...i ogolnie :D
Pozdrawiam bardzo serdecznie
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14803
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 02.11.2017 19:38

tomekkulach napisał(a):Jak macie nocować
to nie "bylegdzie"

To na pewno nie. Noclegi zaklepiemy sobie wcześniej, tak jak zrobiliśmy z Sarajewem.

TomKinS napisał(a):Dziękuję. Za tak fantastyczną, złe słowo, - prawdziwą- opowieść o Chorwacji. To była dawka mega wspaniałych opisów, cudownych zdjęć i pięknych wzruszeń.
Teraz trzeba utrwalić to w pamięci, i własne wakacyjne wspomnienia, by przetrwać ten czas, - kolorowej polskiej jesieni, listopadowych przymrozków, magicznych grudniowych świąt i kapryśnej pani Zimy. Oby wiosna 2018 otuliła nas swoim ciepłem i przekazała latu, i niech to wróży nasze kolejne wspaniałe, wymarzone wakacje.

Dzięki za miłe słowa.
Co do zimy, ja akurat bardzo ją lubię i już nie mogę doczekać się śniegu :P

karin74 napisał(a):Kolejny raz mówię: Maslinko świetna relacja . Tym bardziej, że byłyśmy w tym samym miejscu ( Komiza.) ...praktycznie w tym samym czasie( niestety ja dużo krocej ).
Świetne zdjecia...i ogolnie :D
Pozdrawiam bardzo serdecznie

Cieszę się, że Ci się podobało.
Pozdrawiam :)
Max Power
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 26.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Max Power » 16.11.2017 16:40

Dziękuję za wspaniałą relację. To była ogromna przyjemność przebywać z Wami podczas kolejnej podróży. Jak zwykle świetne zdjęcia, praktyczne wskazówki i interesujące opisy. Klasa sama w sobie.
Czekam na kolejne relacje wychodzące z pod Twojej ręki.
P. S.
Będę jednym z pierwszych czytelników Twojej książki bo jestem przekonany, że kiedyś jakąś napiszesz :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14803
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 16.11.2017 17:15

Max Power napisał(a):Dziękuję za wspaniałą relację. To była ogromna przyjemność przebywać z Wami podczas kolejnej podróży. Jak zwykle świetne zdjęcia, praktyczne wskazówki i interesujące opisy. Klasa sama w sobie.
Czekam na kolejne relacje wychodzące z pod Twojej ręki.

Dziękuję :)
Bardzo miło jest coś takiego przeczytać 8)

Pozdrawiam serdecznie :papa:
janka.mik.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1437
Dołączył(a): 20.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) janka.mik. » 17.11.2017 09:27

Bardzo dziękuję za "dopieszczoną" w każdym szczególe relację! Doceniam ogrom pracy, jaki włożyłaś! Jestem pewna, że Twoja relacja będzie bardzo pomocna, szczególnie dla tych, którzy wybierają się na Vis.
Treść - bardzo ciekawa, zdjęcia - jak zawsze cudowne! Cóż chcieć więcej? Jest super :hearts:
Życzę wielu wspaniałych podróży, czekam na kolejną relację :hut:
pozdrawiam :papa:
Janka
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14803
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 17.11.2017 17:23

janka.mik. napisał(a):Bardzo dziękuję za "dopieszczoną" w każdym szczególe relację! Doceniam ogrom pracy, jaki włożyłaś! Jestem pewna, że Twoja relacja będzie bardzo pomocna, szczególnie dla tych, którzy wybierają się na Vis.
Treść - bardzo ciekawa, zdjęcia - jak zawsze cudowne! Cóż chcieć więcej? Jest super :hearts:
Życzę wielu wspaniałych podróży, czekam na kolejną relację :hut:
pozdrawiam :papa:
Janka

Janka, dziękuję za miłe słowa :)
Cieszę się, że się podobało.

Również pozdrawiam :papa:
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 05.12.2017 21:58

Maslinko. I tym razem nie Agnieszko. Proszę pozwól mi powrócić do wcześniejszych moich wpisów i namówić Cię do utworzenia klubu "MASLINKA" - Czyli
M - miłośnicy
A- apogeum
S- słońca
L- luzu
I
N- najpiękniejszych
K- krajobrazów
A-Adriatyku

Z wyrazami szacunku
Tomasz.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14803
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.12.2017 17:58

TomKinS napisał(a):Maslinko. I tym razem nie Agnieszko. Proszę pozwól mi powrócić do wcześniejszych moich wpisów i namówić Cię do utworzenia klubu "MASLINKA"

:mrgreen:

Tomku, bardzo ładnie rozszyfrowałeś ten skrót :)
Myślę, że na tym forum w zasadzie wszyscy są miłośnikami apogeum słońca, luzu i najpiękniejszych krajobrazów Adriatyku :mrgreen:
Całe forum jest takim klubem, więc może już nie zakładajmy kolejnego ;)

Pozdrawiam serdecznie :papa:
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 15.12.2017 23:02

maslinka napisał(a):Całe forum jest takim klubem, więc może już nie zakładajmy kolejnego ;)

A może właśnie. Z Twoją wiedzą i miłością do Chorwacji będziesz guru chorwackich szlaków.
Pozdrawiam.Tomasz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mój Vis na ziemi - strona 46
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone