Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Mój Vis na ziemi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CroAna
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 14.01.2018 09:16

Jaaaaa, w końcu tu trafiłam! Ale bajer Mamma mia! Nadrabiam zaległości : :papa:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 14.01.2018 12:20

CroAna napisał(a):Jaaaaa, w końcu tu trafiłam! Ale bajer Mamma mia! Nadrabiam zaległości : :papa:

Witaj!
Lepiej późno niż później ;)

Pozdrawiam :papa:
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 31.01.2018 16:00

A ja sobie nadrobiłam Sarajewo, bo utknęłam na promie z Visu :D Ale już wszystko mam dokończone :D
pomorzanka zachodnia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 10.05.2018 11:14

Witaj maslinko. Bardzo się cieszę, że jeszcze nadal widać zdjęcia w Twoich relacjach :D . I tym sposobem się wydało, że tak po cichu przeczytałam nie tylko tę, ale jeszcze kilka innych wcześniejszych Twoich relacji. Trafiłam na nie niedawno wertując dział o relacjach i teraz muszę przeczytać wszystkie :wink: :wink: Więc jeżeli kiedyś zdobędziesz się na uzupełnianie zdjęć, na pewno nie będzie to robota na próżno.

P.S. Sarajewo niesamowite!!
Żużik
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Żużik » 27.05.2018 17:10

Witam !
Na tym forum od dzisiaj ale z HR od 2002 w namiętnym związku;zamiast zdj Maslinki z Visu wyświetla mi się str wirtualnej polski :twisted: ktoś? coś? z góry dzięki
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 27.05.2018 17:40

agata26061 napisał(a):A ja sobie nadrobiłam Sarajewo, bo utknęłam na promie z Visu :D Ale już wszystko mam dokończone :D

Na tym promie całkiem fajnie jest, więc nie dziwię się, że utknęłaś ;)

pomorzanka zachodnia napisał(a):Więc jeżeli kiedyś zdobędziesz się na uzupełnianie zdjęć, na pewno nie będzie to robota na próżno.

Wcześniej czy później, pewnie się za to wezmę...

Żużik napisał(a):Witam !
Na tym forum od dzisiaj ale z HR od 2002 w namiętnym związku;zamiast zdj Maslinki z Visu wyświetla mi się str wirtualnej polski :twisted: ktoś? coś? z góry dzięki

Fmix, na którym przechowywałam zdjęcia, zakończył działalność :evil: W związku z tym zniknęły zdjęcia w relacjach. Jest wiele osób na forum i relacji, które ucierpiały...

Prawdopodobnie kiedyś, jak będę miała więcej czasu (i cierpliwości), wezmę się za uzupełnianie fotek, bo zapisałam sobie te relacje.
M.KOM.8
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.KOM.8 » 02.06.2018 15:23

maslinka napisał(a):
tomekkulach napisał(a):Nie macie czego żałować
My byliśmy w tym roku przejazdem do Grecji :arrow:
...
Po naszych doświadczeniach
...
Nie polecam :roll:

Serio :?: Dlaczego?

Chcemy kiedyś, gdy się wybierzemy do Grecji, zatrzymać się na nocleg w Belgradzie. To miasto pewnie trudno zaliczyć do najpiękniejszych, ale myślę, że może być fascynujące...

Do Macedonii zapraszam... :-) A Serbia jest równie piękna jak pozostała część Bałkanów :-) Każdy z krajów ma swoje atuty...
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 03.06.2018 17:17

M.KOM.8 napisał(a):Każdy z krajów ma swoje atuty...

Dokładnie tak :) Każdy warto odkryć dla siebie.
Roksana.concept
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roksana.concept » 08.09.2018 17:04

Dzień dobry, ja z taką nieśmiałą prośbą o uzupełnienie zdjęć :)
Pozdrawiam
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 08.09.2018 17:51

Roksana.concept napisał(a):Dzień dobry, ja z taką nieśmiałą prośbą o uzupełnienie zdjęć :)
Pozdrawiam

Oj, no na pewno kiedyś... :? Ale najpierw raczej skończę bieżącą relację.

Maincoon
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maincoon » 08.09.2018 19:32

Ja też niesmiało dołaczam się do prosby o uzupełnienie zdjec;-)

Planuje Vis w kolejnym (???) roku i chociaż czytałam Twoja Vis-ową relację jeszcze kiedy zdjęcia miała to chciała ją przejrzeć jeszcze raz. A bez zdjęć to zdecydowanie nie to samo. Chociaż relacja, jak kazda Twoja, nawet i bez zdjęć znakomita :D :)

Wiem, że to dużo zachodu ale uwierz mi, pewnie wiele osób jeszcze sięgnie po Twoje Visowe wspomnienia.

Może jesienne wieczory będą temu sprzyjać..

Pozdrawiam serdecznie i oczywiście czytam na bieżąco relacje z Long Island :D
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 19.01.2019 13:08

Maincoon napisał(a):Ja też niesmiało dołaczam się do prosby o uzupełnienie zdjec;-)

Planuje Vis w kolejnym (???) roku i chociaż czytałam Twoja Vis-ową relację jeszcze kiedy zdjęcia miała to chciała ją przejrzeć jeszcze raz. A bez zdjęć to zdecydowanie nie to samo. Chociaż relacja, jak kazda Twoja, nawet i bez zdjęć znakomita :D :)

Dziękuję za miłe słowa :)
Właśnie wzięłam się za uzupełnianie zdjęć... Trochę czasu to zajmuje, ale myślę, że uda mi się skończyć w ten weekend 8)
Mam nadzieję, że się przyda :)

Maincoon napisał(a):Pozdrawiam serdecznie i oczywiście czytam na bieżąco relacje z Long Island :D

Również pozdrawiam :papa:
agus78
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) agus78 » 21.01.2019 11:57

Dzięki Maslinko za uzupełnienie zdjęć :D :D :D Jeszcze niedawno chciałam wrócić do tej relacji z Vis właśnie, i po cichu liczyłam, że fotki wrócą :roll: :wink: Chciałabym kiedyś dotrzeć na Vis :roll: Mam tylko nadzieję, że po filmie "Mamma Mia" nie dopadną jej dzikie tłumy :wink: Choć przyznam, że filmowe widoczki mogą się do tego przyczynić 8O
Właśnie skończyłam też Twoją tegoroczną relację, była super, zazdroszczę że tyle udało Wam się zobaczyć :roll: Pozdrawiam serdecznie :papa:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 26.01.2019 20:01

agus78 napisał(a):Dzięki Maslinko za uzupełnienie zdjęć :D :D :D Jeszcze niedawno chciałam wrócić do tej relacji z Vis właśnie, i po cichu liczyłam, że fotki wrócą :roll: :wink:

Viška część już uzupełniona :) Zostało mi jeszcze Sarajewo...

agus78 napisał(a):
Właśnie skończyłam też Twoją tegoroczną relację, była super, zazdroszczę że tyle udało Wam się zobaczyć :roll: Pozdrawiam serdecznie :papa:

Dzięki! Tak, pobyt w Czarnogórze był bardzo intensywny :D

travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 26.01.2019 21:44

maslinka napisał(a):Viška część już uzupełniona :)

wielkie dzięki :D :hearts: :hearts:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży