Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mój Vis na ziemi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 04.08.2017 14:44

maslinka napisał(a):
Andzia* napisał(a):Kolejna relacja do poczytania w tzw międzyczasie i dobrze czas szybciej upłynie do wyjazdu :wink:

Witaj, Andzia :)
Zazdroszczę tego, że Ty jeszcze przed...

I BOGU niech będą dzięki że jeszcze przed
Jakoś się żyje, byle jak, byle do wyjazdu, a potem to właściwie nie wiem jak mija cały rok, tak się człowieczek troszkę poplącze, tu coś grzebnie, tam coś zrobi i znowu jestem w raju :hearts: - też tak macie ???
Interseal.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 508
Dołączył(a): 16.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Interseal. » 04.08.2017 17:48

maslinka napisał(a):Moim marzeniem jest pięknie pokazana przez Ciebie Korsyka, ale trudno mi będzie namówić męża na wyjazd do Francuzów :roll:


Hej!

Z Korsykanami nie powinien mieć wielkich problemów. Z francuskimi turystami z lądu, których przynajmniej w lipcu było chyba z 95% ogółu jest rzeczywiście - jak to zwykle z francuzami - wolą pójść dalej bez informacji i np. pobłądzić, niż przyznać że minimum trzy słowa po angielsku rozumieją i dopytać o kierunek.
Popracujemy nad mężem... :wink:

Vis (miasto) jakoś mnie nie ujął w porównaniu z Komižą, choć może brak po prostu zdjęcia z wody, z której Komiža wygląda naprawdę ujmująco.

Pozdrawiam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.08.2017 18:09

Interseal. napisał(a):jak to zwykle z francuzami - wolą pójść dalej bez informacji i np. pobłądzić, niż przyznać że minimum trzy słowa po angielsku rozumieją i dopytać o kierunek.


No i to mi przypomina służbowy objazd Grenoble-Lyon-Paryż. O ile w tych dwóch pierwszych ludzie mówią jako tako po angielsku, tak w Paryżewie... wpadłem na szybką przekąskę i picie do MakKwacza. Ja do pani po angielsku a ona mi odpowiada po francusku. I to ja miałem problem :mrgreen:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14824
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 04.08.2017 21:06

Andzia* napisał(a): Jakoś się żyje, byle jak, byle do wyjazdu, a potem to właściwie nie wiem jak mija cały rok, tak się człowieczek troszkę poplącze, tu coś grzebnie, tam coś zrobi i znowu jestem w raju :hearts: - też tak macie ???

Ja czekam jeszcze na wyjazdy narciarskie i jakieś przedłużone weekendy :D Ale generalnie od wyjazdu do wyjazdu :mrgreen:

Interseal. napisał(a):Z Korsykanami nie powinien mieć wielkich problemów. Z francuskimi turystami z lądu, których przynajmniej w lipcu było chyba z 95% ogółu jest rzeczywiście - jak to zwykle z francuzami - wolą pójść dalej bez informacji i np. pobłądzić, niż przyznać że minimum trzy słowa po angielsku rozumieją i dopytać o kierunek.
Popracujemy nad mężem... :wink:

Trzymam Cię za słowo ;)
Fajnie, że Wam się ta Korsyka udała, bo pisałeś wcześniej o problemach z urlopem...

Interseal. napisał(a):Vis (miasto) jakoś mnie nie ujął w porównaniu z Komižą, choć może brak po prostu zdjęcia z wody, z której Komiža wygląda naprawdę ujmująco.

Niestety nie mamy żadnego zdjęcia Visu z wody, ale będzie z góry, z drogi, już wkrótce 8)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107737
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.08.2017 21:41

Vis z wody :wink:

DSCF3042.JPG
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14824
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 04.08.2017 21:43

Janusz Bajcer napisał(a):Vis z wody :wink:

Taki Vis z wody to akurat wrzuciłam ;):

Obrazek

Nawet jest tej wody więcej :D

Tak naprawdę to były przecież zdjęcia Visu z promu. I jeszcze będą - jak będziemy odpływać. Ale to będzie pewnie najwcześniej za 2 miesiące :mrgreen:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 04.08.2017 22:01

maslinka napisał(a):Nawet jest tej wody więcej :D

Woda to jest wszędzie :roll:
a u Janusza większa wieża :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 04.08.2017 22:43

Ta choinka:

choinka maslinki.jpg


wisi tam przynajmniej od 2014... :mrgreen:

P909221choinka.JPG



Co jest z tym Visem(gradem)? Niby większy, bardziej okazały, więcej pływadeł, wyszynków, sklepów, zadbany...itd..a jednak większość ( choć na razie mikra ta grupa relacjonujących) woli Komiżę :) Jak dla mnie ,to nostalgiczny za bardzo..może brak spektakularnych zachodów słońca?

Czekam na zatoczki :hearts:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14824
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.08.2017 09:32

lotnikwsk napisał(a):
maslinka napisał(a):Nawet jest tej wody więcej :D

Woda to jest wszędzie :roll:
a u Janusza większa wieża :mrgreen: :mrgreen: :wink:

Zgadza się :mrgreen:

Katerina napisał(a):Co jest z tym Visem(gradem)? Niby większy, bardziej okazały, więcej pływadeł, wyszynków, sklepów, zadbany...itd..a jednak większość ( choć na razie mikra ta grupa relacjonujących) woli Komiżę :) Jak dla mnie ,to nostalgiczny za bardzo..może brak spektakularnych zachodów słońca?

W Komižy też nie ma zachodów słońca... Może chodzi o to, że Komiža ma bardziej zwartą zabudowę, trzyma się kupy ;), a Vis się "rozłazi" :mrgreen: Tak sobie teraz wymyśliłam... :oczko_usmiech:

Vis dla mnie nie jest nostalgiczny, raczej elegancki, ale brakuje (w Luce, bo w Kucie kilka jest) knajpek nad samym morzem. W Komižy siedzisz sobie na Rivie i patrzysz na morze (no dobra, na marinę, ale zawsze :D), a w Visie konoby są (w większości) pochowane na placykach i dziedzińcach. Ja bardzo lubię patrzeć na morze podczas kolacji :D
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 05.08.2017 10:04

16 DDW :roll: a tu u Ciebie tak pięknie, że już bym wrotki odpalała.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14824
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.08.2017 10:24

CROnikiCROpka napisał(a):16 DDW :roll: a tu u Ciebie tak pięknie, że już bym wrotki odpalała.

Już niedługo odpalisz :D Szybko zleci 8)
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 05.08.2017 10:27

maslinka napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):16 DDW :roll: a tu u Ciebie tak pięknie, że już bym wrotki odpalała.

Już niedługo odpalisz :D Szybko zleci 8)


Mam nadzieję. Już się nie mogę doczekać :hut:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 05.08.2017 18:28

W oczekiwaniu na kolejny odcinek :roll: :roll: :) przesyłam upolowanego wczoraj dmuchańca( to nie ptaszysko, ale duży był)..Pozdrowienia z nadbałtyckiej plaży 8)

P7035676.JPG

P7035681.JPG
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 06.08.2017 15:00

Dotarłam i ja. Kolor wody, to coś co najbardziej zwraca moją uwagę. Piękny!
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12227
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 06.08.2017 19:11

Katerina napisał(a):W oczekiwaniu na kolejny odcinek :roll: :roll: :) przesyłam upolowanego wczoraj dmuchańca( to nie ptaszysko, ale duży był)..Pozdrowienia z nadbałtyckiej plaży 8)

P7035676.JPG

P7035681.JPG

ten dmuchany kot jest............ wielki 8O 8O 8O
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mój Vis na ziemi - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone