Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Mój Vis na ziemi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AniaJ.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 26.07.2017 21:16

Dobry wieczór: ) Można?
Czuję, że mój zbiór informacji nt Visu znaczenie się poszerzy :lol:
Zachęcać mnie nie trzeba, jestem 8)
karin74
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 26.07.2017 21:25

Vis, Vis, Vis.....raj na ziemi...14 lipca wrociliśmy z Komiży...a tu relacja, SUPER :-)
jestem z Wami i śledzę...nie ruszam sie
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.07.2017 21:46

karin74 napisał(a):Vis, Vis, Vis.....raj na ziemi...14 lipca wrociliśmy z Komiży...a tu relacja, SUPER :-)

Byłem w "raju na ziemi" około jednej godzinki :wink: :lol:
Trzeba być dłużej w relacji u Maslinki. :oczko_usmiech: :idea:
I pytam czy będzie relacja Karinki :oczko_usmiech: :?:
karin74
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 26.07.2017 21:49

Janusz Bajcer napisał(a):
karin74 napisał(a):Vis, Vis, Vis.....raj na ziemi...14 lipca wrociliśmy z Komiży...a tu relacja, SUPER :-)

Byłem w "raju na ziemi" około jednej godzinki :wink: :lol:

Kto wie??? :mrgreen: :smo:
Max Power
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Max Power » 26.07.2017 22:02

I ja się piszę na czytanie. Przyznam, że jestem fanem Twoich opowieści. Może nieczęsto się udzielam ale za to pilnie czytam :) Często też opuszczam Twoje relacje żeby do nich wrócić jak już będą skończone i będę mógł czytać je jednym tchem :) Tylko znając historię poprzednich relacji trochę to potrwa ... Pozdrawiam i czekam na ciąg dalszy :papa:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 26.07.2017 22:31

Witajcie! Cieszę się, że widzę tu tyle znanych twarzy :) Witam też nowych znajomych 8)

ruzica napisał(a):Poczułam się zachęcona :!:

Cieszę się. Postaram się gadać mniej niż zwykle, a wklejać więcej fotek ;)

janka.mik. napisał(a):Tak czekałam na Twoją relację,wreszcie jest!super!Bardzo się cieszę :D
pozdrawiam :papa:
Janka

Zanim się zbiorę do samego pisania, pewnie minie trochę czasu. Wybrać zdjęcia do zajawki nie było tak bardzo trudno. Trudniej zacząć właściwą relację...

słoma79 napisał(a):czekałem...i jest :mrgreen: będę zaglądał z ciekawością, jak zawsze :oczko_usmiech:

Zawsze... tak samo ;) Powinnam Was kiedyś zaskoczyć i nie napisać relacji :P

Goniaa napisał(a):A Vis to już zupełna nowość dla mnie, tym chętniej będę śledzić relację :)

My w tym roku mieliśmy same wakacyjne nowości. Pierwszy raz na Visie i pierwszy raz w Sarajewie. Dwa różne światy; oba fascynujące...

te kiero napisał(a):przyciagneło mnie szczególnie jedno - szczególne - zdjęcie, ciekawe czy wiesz, które

Obstawiam ostatnie - z sarajewskim cmentarzem. Ewentualnie to z kotem ;) Mam rację :?: :)

Habanero napisał(a):Tutaj też z przyjemnością będę zaglądać :D :papa:

Bardzo mi przyjemnie :)

tony montana napisał(a):Natomiast teraz chwilę mnie nie będzie - więc pewnie włączę się za jakiś czas
:)

W takim razie cudnych wakacji, Tony :D

loverosa napisał(a):Ciekawe,czy Stiniva pokonana na mokro,czy na sucho? 8)

Na mokro oczywiście, kajakiem :D
Przypłynęliśmy, zobaczyliśmy i szybko się stamtąd ewakuowaliśmy do znacznie spokojniejszej, a również pięknej zatoczki :)

AdamZ napisał(a):Jako fan Maslinkowych relacji oczywiście lecę i wiem że będzie cudnie :)

Mam nadzieję, że nie będziesz rozczarowany.

Interseal. napisał(a):Widzę na końcu zajawki "bramę wyjazdową" z Sarajeva w kierunku Republiki Serbskiej i nišany. Będę szczególnie ciekaw tej części Twojej relacji.

Pozdrawiam.
Interseal.

Cześć Mariusz :)
Tak, to dokładnie ta "brama".

Końcowa (sarajewska) część urlopu była wyjątkowo interesująca i bardzo intensywna - przez 2 dni zdeptaliśmy niemal całe Sarajewo, co nie jest łatwe, zważywszy na to, że trzeba ciągle chodzić góra-dół. Mieszkaliśmy w dzielnicy położonej na stromym zboczu i powroty "do domu" były wyczerpujące.

Wołek napisał(a):OMG! Mój ukochany Vis. Jestem i ja. Zainteresowalo mnie zwłaszcza to ostatnie zdjęcie - co to (cmentarz?) i gdzie? Bylam na Visie ale tam nie dotarłam.

Witaj, Doroto.
To cmentarz w Sarajewie.

beagm napisał(a):Też chętnie pooglądam wyspę, na której mnie jeszcze nie było.

beatabm napisał(a):Jestem i ja, w tym roku też pewnie odwiedzę tę wyspę :)

Śmiało, Dziewczyny, siadajcie wygodnie :)

krakusowa napisał(a):Zaproszenie przyjęte, chętnie popatrzę na całkiem nieznany dla mnie Vis i Sarajewo, w którym będziemy we wrześniu :oczko_usmiech: też dwa dni :lol:

2 dni na samo miasto - optymalnie. Ale i tak chętnie tam wrócę, a przy okazji zobaczę najbliższe okolice Sarajewa.

AniaJ. napisał(a):Dobry wieczór: ) Można?

Jasne, że można, Aniu :) Witaj!

Pewnie się gdzie mijałyśmy w Komiży :) W uliczkach, na Rivie, na plażach...

Janusz Bajcer napisał(a):Byłem w "raju na ziemi" około jednej godzinki :wink: :lol:

Witaj, Januszu! :)
A ja czekam na Twój Hvar :D

Max Power napisał(a):I ja się piszę na czytanie. Przyznam, że jestem fanem Twoich opowieści. Może nieczęsto się udzielam ale za to pilnie czytam :) Często też opuszczam Twoje relacje żeby do nich wrócić jak już będą skończone i będę mógł czytać je jednym tchem :) Tylko znając historię poprzednich relacji trochę to potrwa ...

Prawdopodobnie trochę potrwa ;)
Pozdrawiam :papa:
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.07.2017 22:36

maslinka napisał(a):Witaj, Januszu! :)
A ja czekam na Twój Hvar :D

Prawdopodobnie trochę potrwa, zanim się rozpocznie :wink:
Wołek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wołek » 26.07.2017 22:40

Wołek napisał(a):
OMG! Mój ukochany Vis. Jestem i ja. Zainteresowalo mnie zwłaszcza to ostatnie zdjęcie - co to (cmentarz?) i gdzie? Bylam na Visie ale tam nie dotarłam.

Witaj, Doroto.
To cmentarz w Sarajewie.

Czekam zatem niecierpliwie również na relację z Sarajewa.
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 26.07.2017 22:57

Witam :D
Czuję się zaproszony na Vis :wink:
krombocher
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 26.07.2017 23:03

Zachwyt całkowicie usprawiedliwiony. To uczucie towarzyszyło nam po powrocie z Visu dwa lata temu. Śledzę więc z uwagą i sprawdzam co się zmieniło - w szczególności czy nadal pozostaje w miarę "niezadeptaną" wyspą.
Pozdrav
K
Hercklekot
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 27.07.2017 00:00

Powiem tak - Maslinko dawaaaaaj czaaadu !!!! :P :P :P :P Ja sobie Komiżę nawet w avatarku ustawiłem. :wink:
janka.mik.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) janka.mik. » 27.07.2017 05:48

Maslinko! Fajny ten nowy avatarek :smo:
Będę czekać cierpliwie na kolejne odcinki, myślę, że w taką deszczową pogodę, jaką mamy obecnie, nigdzie się nie wybierasz, więc pisz, proszę pisz i wklejaj fotki :smo:
jacek73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek73 » 27.07.2017 05:50

Oczywiście ze jestem zainteresowany tym co robiliście na tej wyspie dlatego zasiadam,rezerwacja na przyszły rok już zrobiona zaklepana i zadatkowana miejscowość Żenka tym bardziej jestem ciekaw tej pięknej wyspy :)
Pozdrawiam Jacek :)
DamianM
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) DamianM » 27.07.2017 05:55

Czekam na zdjecie z Piwem :D :papa:
marynamaj
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) marynamaj » 27.07.2017 06:28

Witam, i ja chętnie poznam Vis. Twoje opowieści zawsze są skarbnicą informacji okraszonych pięknymi zdjęciami. :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży