Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mobilny internet prepaid

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 23.07.2013 09:30

Taki jak był na karcie +3859XXXXXXXX

i działało bardzo szybko, strona nie zdążyła się przeładować a ja już miałem potwierdzenie że konto doładowane.
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 23.07.2013 12:36

Potwierdzam, jesteśmy na Braciu i T-mobile śmiga jak ta lala. Opcja "Internet Dan" jest idealnym rozwiązaniem jak się w tzw. międzyczasie słucha radia, wysyła wiadomości i przesyła zdjęcia. Nie ma stresu, że zabraknie.
tacim
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 167
Dołączył(a): 04.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tacim » 23.07.2013 14:37

No to tylko jechać i na starter czatować . A za ile kupowałaś ?
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 23.07.2013 16:44

namo napisał(a):
yooshky napisał(a):Byłem dziś w Dubrowniku i nie sprawdziłem LTE :oops: chyba z nadmiaru wrażeń...


Twój telefon obsługuje LTE?


Tak - HTC One
Choć na hotspot wziąłem dawno nieużywany HTC Desire HD to żaden problem przełożyć SIM
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 23.07.2013 22:25

Kupowaliśmy na poczcie: starter T Mobile z dwiema kartami za 50 kun + doładowania zależnie od potrzeb. Aktywacja - oczywiście wg wcześniejszych instrukcji - zależnie od potrzeb po 10 kun za dzień i bez limitu. Czasem spadał nam zasięg, ale wyniesienie telefonu - routera na taras z zasady załatwiało problem.
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 24.07.2013 08:52

dzień doberek:) w życiu jedynym nie kupowałam mobilnego. czy dobrze zrozumiałam? kupuję starter za 50 kun i od razu doładowania po10 kun na każdy dzień?czy jest to z góry określony okres czasu, np.tydz. czy 10 dni?
pozdrawiam
:papa:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 24.07.2013 09:06

jacusd napisał(a):My z T mobile Internet Dan poprzez mały modem usb podłączony do routera zrobiliśmy sobie hotspota dla 3 komputerów i 5 telefonów. Śmiga wszystko, że ho ho. Tutaj jednak małe ostrzeżenie.
UWAGA!
Mieliśmy na koncie doładowane ponad 100 kun. Karta sim byłą w modemie, więc nie odbieraliśmy ostrzegawczych smsów. Po upływie czasu opłaconego, dalej korzystaliśmy z internetu i pieniądze na koncie zniknęły bardzo szybko.
Jeśli ktoś chciałby korzystać z iternetu jak my, niech pamięta o ponownym aktywowaniu INTERNET DAN.
Pozdrawiam
Jacek



dobra, potrzebuję oświecenia: czyli konto to jedno i opłacony czas to drugie?płacę za określony czas, rozumiem, że to doładowanie, a wartość konta to aktywacja? i jak ponownie aktywować ów internet dan? (to ten pakiet za 50 kun?)
Po wykorzystaniu pakietu płacisz 1.02kn/MB :!:
czyli wykorzystam doładowanie i pobiera z tego konta aktywacji czy jak??? :roll: :mrgreen:
trochę techniki i się gubię... :boss:
z góry dzięki :lol:
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 24.07.2013 09:32

Przeczytaj wątki na kilka stron dalej, wszystko jasno jest napisane.
tacim
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 167
Dołączył(a): 04.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tacim » 24.07.2013 11:31

Ja mam modem gsm z anteną to musi hulać . Swoją drogą to można zrobić poradnik łopatologiczny :) jak P. Jacek http://www.jacekantonik.pl/tani-interne ... i-poradnik mam nadzieję że się nie pogniewa. Choc to dotyczy VIP a T-mob
jacusd
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 218
Dołączył(a): 15.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacusd » 24.07.2013 12:19

Starter T Mobile za 50 kun otrzymujesz dwie karty sim ( każda z innym numerem ).
Na start na każdej jest symboliczna 1 kuna jeśli dobrze pamiętam.
Kartę aktywujemy przez dokonanie próby połączenia na dowolny numer.
Internet Dan działa przez 24 godziny od momentu aktywacji.
Aktywować można smsem na 3636 - Internet Dan, po otrzymaniu smsa zwrotnego potwierdzamy wysyłając DA.
Dla mnie wygodniejsze jest aktywowanie przez funkcję *136# zielona słuchawka, a dalej według pojawiających się instrukcji (zmieniłem tam język na angielski, dla wygody).
*100# zielona słuchawka - sprawdzenie salda na karcie.
Jeśli karty używasz w telefonie - na 15 min prze końcem czasu przychodzi sms informacyjny, i na zakończenie ponowne przypomnienie. Powtarzamy aktywację Internet Dan, bo inaczej pieniądze szybko znikną z konta.
Jeśli karty używamy w modemie (ja tak robiłem podlączając go do routera) należy pamiętać o ponownej aktywacji na czas. Za pierwszym razem zapomniałem i 100 kun zniknęło bardzo szybko.
Doładowania są po 25, 50, 100 kun w większości sklepów - mówimy bon T Mobile i kwotę, i drukują nam z maszynki do kart kredytowych.
Pozdrawiam
Jacek
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 24.07.2013 12:41

Na obu kartach mieliśmy po 10 kun. Żeby nie stracić kasy na doładowaniach wyłączaliśmy internet przed wyjściem na plażę i wieczorem.
tacim
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 167
Dołączył(a): 04.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tacim » 24.07.2013 13:14

No i to jest łapatologicznie hehe. Muszę sobie oba wydrukować . A co jak nie załąduję przed 24 godz. tylko np po 26
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 24.07.2013 13:29

tacim napisał(a):A co jak nie załąduję przed 24 godz. tylko np po 26


Jeżeli po wygaśnięciu pakietu Internet Dan nie wyłączysz transmisji danych to w kilka minut zje Ci wszystkie pieniądze z konta. Ponieważ bez pakietu dane mobilne rozliczane są za ilość danych, nie wiem ile ale drogo. Mi zjadło 100 kn w kilka minut.
Michalm2012
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 415
Dołączył(a): 06.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Michalm2012 » 24.07.2013 14:52

A ja dzisiaj kupiłem sobie starter tele2 za 50 kun ważny miesiąc i 300mb danych do zużycia.
Załączniki:
DSCF0797.JPG
jacusd
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 218
Dołączył(a): 15.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacusd » 24.07.2013 16:23

My na 3 komputery zużywaliśmy ok. 2 Gb dziennie.

Internet Dan możesz aktywować ponownie ile chcesz później. Nie ma to żadnego znaczenia. Ważne żeby w tym czasie mieć wyłączony transfer danych.
Pozdrawiam
Jacek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Mobilny internet prepaid - strona 25
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone