Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce. Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie! [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Qłerwa...co to było...jak już Bułgarzy nas leją jak Brazylijczycy to dno...dobrze, że pajace trafili do takiej grupy bo przynajmniej wiemy, że nasza reprezentacja nadaje się tylko na korek...taki wstyd, zawsze jakiej by Bułgarzy formy nie mieli to i tak od nas łomot dostawali...co to za zawodnicy dzisiaj grali ? To nie memoriał Wagnera...
liga światowa nie ważna,
mistrzostwa świata nie ważne
liczy się liga i Skra Bełchatów za nasze pieniądze mieli wczasy we Włoszech za nasze pieniądze
jesteś tak dobry jak twój ostatni występ
Te wczasy to nie bałdzo...Autobusem jeździli jakimś badziewnym, pokoje były za małe w hotelu, łóżka były za krótkie. A przygotowywali się do turnieju mając na stanie jedna parę skarpetek, po koszulce..To i wyszło co wyszło, jak miało wyjść..
dids76 napisał(a):Dlatego wolę popatrzeć na siatkówkę kobiet, jak już nawet przegrają to popatrzeć jest na co, no chociaż oczy napaść
Siatkówka kobiet jest przyjemniejsza dla oka nie tylko ze względu na same kobiety. Moim zdanie to piłka bardziej techniczna a nie tylko szybkość i siła serwisu. Oszukanie bloku przez rozgrywającą jest ważniejsze od szybkości podania choć też jest ważne.