Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mimice Jagoda Juric czy Villa Venera

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mrarek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mrarek » 16.06.2013 19:54

widać, ale nawet w czystej wodzie załamanie światła działa. fizyki nie miałeś w szkole? :P
maciej1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1976 » 12.08.2013 19:53

Też byłem u Jagody Jurić. To był mój piąty wyjazd do Chorwacji więc jakieś porównanie mam. Trochę się zawiodłem a to głównie przez właścicieli tej kwatery. Było tego parę wątków:
1. Oprócz apartamentu u Jagody nasi znajomi wynajmowali także kwatery po sąsiedzku (apartamenty Mioć i Ravlić). U Jagody jest pralka w której mogliśmy prać. Pewnego razu moja żona wyprała i poprosiła koleżankę, mieszkającą u Miocia o powieszenie prania. Kiedy powieszała zobaczył to mąż Jagody i zaczęła się afera bo był przekonany, że to pranie koleżanki. Atmosfera się pogorszyła.
2. Tego samego dnia kupiłem od naszych gospodarzy wino i rakiję. Po zakupie przybiega zbulwersowany gospodarz krzycząc, że JEST PROBLEM. pokazuje 10 euro, którym zapłaciłem, że jest przedarte na 2 milimetry i żąda, żebym dał mu inny papier. Poczułem się jakby mnie facet oskarżał o celowe wręczenie mu uszkodzonego pieniądza. Oczywiście mu wymieniłem.
3. Zaprosili nas na kolację. Po czym okazało się, że ta kolacja była na nasz koszt :evil:
Doszło po tym wydarzeniu do kolejnej poważnej rozmowy.
Pierwszy raz miałem problemy z Chorwatami. Dobrze, że atmosfera u Drago miocia i Mariji Ravlić była znakomita. Tak więc z czystym sumieniem polecam te 2 apartamenty. Na Jagodzie się zawiodłem.
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 27.08.2013 10:40

my także byliśmy u Jagody i Milivija. gospodarze sympatyczni, poczęstowali nas na wstępie orahovicą,podczas pobytu nie mieliśmy jakiś żadnych przykrych incydentów. w naszym apartamencie trzeba było tylko uważać na mrówki, bo zaraz się schodziły, jak się zostawiło coś w kuchni. Do plaży po schodkach 3 minutki na parking trzeba było troche drałować po schodach no i do centrum to poboczem jadranki niestety. Tak poza tym całkiem dobra miejscówka.Jedynym minusem był brak fajnego widoku z balkonu, inne domy miały widok na morze, my niestety tylko częściowo :roll:
sebgab
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 12.05.2014
Ostrzeżenie Mimice Jagoda Juric

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebgab » 25.07.2015 16:55

Witam serdecznie. Pierwszy raz piszę na forum chociaż zaglądam tutaj od kilku lat i czerpię wiele przydatnych informacji. Mój post jest wymuszony moim tegorocznym pobytem w Chorwacji (lipiec 2015). Gościłem u Jagody Jurić w Mimicach przy ulicy Samograd. Piszę ten post dla tych, którzy ewentualnie wybierają się tam bądź zastanawiają nad wynajęciem noclegu w tym miejscu.
Kontakt z Jagodą na etapie umawiania się i wpłacania zaliczki był więcej niż świetny. Wszystko jasne, Jagoda odpowiadała na wszelkie pytania, które zadawałem. Opis miejsca (zwłaszcza schodków do plaży i miejsca parkowania samochodów) a stan faktyczny raczej nie odbiegały zasadniczo od siebie. Jednak warunki zakwaterowania w naszym apartamencie okazały się różne. Podczas 42 stopniowych upałów w naszym apartamencie nie działała klimatyzacja. W momencie przyjazdu Jagoda zapewniała, że klimatyzacja działa ale sam nadmuch nie jest wystarczająco dobry. Zapewniała, że usuną usterkę w ciągu dwóch dni. Po dwóch dniach kimatyzator został zupełnie wyłączony (wyłącznikiem znajdującym się poza apartamentem). Właściciele nie wyjaśnili dlaczego zupełnie wyłączyli klimatyzację. Na pytanie czy klimatyzacja działa, a jeśli tak to dlaczego została wyłączona, mąż Jagody, Milivoj, wyjaśnił, że zepsuła się elektronika. Nie padła już wtedy zupełnie nawet przybliżona data naprawy. Na dwa dni przed końcem naszego pobytu Jagoda przyniosła wentylator i komplet czystej pościeli, ale, unosząc się honorem, odmówiliśmy przyjęcia. Za pobyt zapłaciliśmy tyle ile umawialiśmy się w trakcie kontaktów mailowych (czyli przy założeniu, że klimatyzacja działa. Jagoda nie obniżyła ceny apartamentu, sugerując jedynie, że w przyszłym roku dostaniemy dwa noclegi gratis). W ostatnim dniu, przy opuszczaniu miejsca zakwaterowania musiałem się jeszcze upomnieć o resztę z kwoty, którą płaciłem za apartament zaraz na początku pobytu. W trakcie pobytu moi szwagrowie, z którymi przebywałem u Jagody zostali upomnieni, drogą smsową, o nadmiernym korzystaniu z klimatyzacji (przypominam, w tym okresie trwały 42 stopniowe upały) oraz w przedostatnim dniu, również smsowo, dostaliśmy informację o zbyt głośnym zachowaniu przy grillu (godz. 23:30) - nie wiem czy zabrzmię wiarygodnie, ale zachowywaliśmy się kulturalnie starając się nie obudzić własnych dzieci, które przecież spały w najbliższej odległości. Dodam, że to była nasza jedyna impreza o takiej godzinie, w moim mniemaniu, kulturalna i bez ekscesów. Niesmak pozostał. Zostawiam Wam pod rozwagę moje doświadczenia z tegorocznego pobytu w Chorwacji u Jagody Jurić.
mrarek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 09.06.2013
Re: Ostrzeżenie Mimice Jagoda Juric

Nieprzeczytany postnapisał(a) mrarek » 25.07.2015 18:03

ojej przykre.
2 lata temu byłem u niej i w pokoju na pietrze klima działała bardzo dobrze. nie było się do czego przyczepić.

jedyne czego sobie nie wybaczę to tych cholernych schodów, no i parking po przeciwnej stronie ulicy (zamykany na łańcuch), gdzie gnietliśmy się z Czechami, a w ostatnią noc ktoś przekręcał nam lusterka a aucie :)
an_01
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) an_01 » 25.07.2015 18:17

rok temu bylam obok u Marij Ravlic bylo podobnie.... niestety
sebgab
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 12.05.2014
Re: Ostrzeżenie Mimice Jagoda Juric

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebgab » 26.07.2015 09:24

mrarek napisał(a):ojej przykre.
2 lata temu byłem u niej i w pokoju na pietrze klima działała bardzo dobrze. nie było się do czego przyczepić.

Ja byłem w apartamencie, do którego wchodziło się od tyłu, osobnym wejściem.
mrarek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 09.06.2013
Re: Ostrzeżenie Mimice Jagoda Juric

Nieprzeczytany postnapisał(a) mrarek » 26.07.2015 13:33

to właśnie ten pokój, a raczej 2 pokoje + aneks kuchenny
Kasiorek
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.02.2016
Villa venera Mimice był ktoś?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasiorek » 25.07.2016 17:23

Hejka, mam pytanko był ktoś w villi Venera w Mimicach? Jak tam jest? Blisko do morza?
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mimice Jagoda Juric czy Villa Venera - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone