Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Miejsca, które mogą skraść serce... - LEFKADA 2015

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jarzyna
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarzyna » 03.07.2016 17:49

No i decyzja zapadła.
Niestety Lefkada musi poczekać przynajmniej do przyszłego sezonu :( . Miałem nadzieję że Grecy uporają się ze skutkami trzęsienia ziemi a tu nic z tego. Dodatkowo doszły niepokojące informacje dot. imigrantów w rejonie Lefkady i żona mi się wystraszyła. Rezerwacja odwołana ale kontakt pozostał na przyszłość. Miejmy nadzieję że będzie mi dane zobaczyć ten "Raj na Ziemi" a tymczasem będzie Chorwacja po raz kolejny ale i tak nie mogę się doczekać. :D
kadetdudi
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 03.08.2016 09:51

Coś nowego w sprawie usuwania szkód na Lefkadzie?
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 03.08.2016 13:32

kadetdudi napisał(a):Coś nowego w sprawie usuwania szkód na Lefkadzie?

Na razie tylko tyle ale to zawsze więcej niż nic.
Na resztę trzeba poczekać.
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Miejsca, które mogą skraść serce... - LEFKADA 2015 - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019