Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Między morzem a górami: Czerwcówka 2023

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 29.06.2011 19:45

piotrf napisał(a):Najważniejsze , że wróciłeś zadowolony...

Patrząc na niektóre fotki, to wystarczyłoby powiedzieć: Najważniejsze, że wróciłeś ... :lol:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 30.06.2011 15:18

weldon napisał(a):Patrząc na niektóre fotki, to wystarczyłoby powiedzieć: Najważniejsze, że wróciłeś ... :lol:

Nieee, no - tym razem było całkiem spokojnie. Tylko nie mogłem brać na poważnie tekstów z przewodnika. Bo wtedy do połowy z miejsc odwiedzonych przeze mnie nie powinienem - dla własnego bezpieczeństwa - w ogóle zaglądać. ;)

Pozdrawiam,
Wojtek
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 30.06.2011 15:20

No dobra - a może jakiś ciąg dalszy :lol:

Franzowate wieści ze świata - obojętnienie jakiego - zjadam w całości i proszę o dokładkę :mrgreen:

Pierwsza porcja ! pierwsza porcja ! pierwsza porcja!

pozdrawiam
:D
Monty
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 07.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monty » 30.06.2011 20:29

Tymona napisał(a): Franzowate wieści ze świata - obojętnienie jakiego - zjadam w całości i proszę o dokładkę


Mam to samo :D Franz - autor bestsellerów!

Jak wszyscy, czekam na cd.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 30.06.2011 23:27

Monty napisał(a):
Tymona napisał(a): Franzowate wieści ze świata - obojętnienie jakiego - zjadam w całości i proszę o dokładkę

Jak wszyscy, czekam na cd.

Cieszy mnie, że zainteresowanie się utrzymuje. Kto mnie zna, ten wie, że nie zasypiam gruszek w popiele, tylko uwijam się jak w ukropie. Dziś zdążyłem przedstawić szereg pionowo - czasem charakterystycznie wygiętych i długich - sterczących panów, a potem jeszcze rzuciłem dalekie spojrzenie po świecie, który jest snieżnobiały nawet w środku lata.
Ponadto mam sporo spraw do załatwienia przed głównym wyjazdem wakacyjnym. Płacąc dziś za prom kartą kredytową zorientowałem się, że jej ważność upływa... dzisiaj właśnie. A więc znów interwencja w kwestii wydania nowej - jeden problem do rozwiązania więcej. Nie próżnuję. ;)

Tymona napisał(a):Pierwsza porcja ! pierwsza porcja ! pierwsza porcja!

Pierwszej porcji tuż przed wyjazdem to może nie warto. Ale postaram się na jutro coś przygotować. Mam nadzieję, że będzie się podobało. 8)

Pozdrawiam,
Wojtek
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 30.06.2011 23:42

Franz napisał(a):... Płacąc dziś za prom ....

Północ czy .. południe ?
walbart
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 09.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) walbart » 01.07.2011 06:18

Witam

Ja też się przyłączam.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 01.07.2011 07:43

Nie może mnie tutaj zabraknąć.
Często na forum chodzę śladami Twoich relacji, nie w każdej zostawię wpis, ale każdą czytam i podziwiam, bo zdjęcia robisz boskie :)

Miłego wypoczynku

:papa:
franko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2360
Dołączył(a): 14.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) franko » 01.07.2011 10:24

I ja też.
PZDR.
edytasek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) edytasek » 01.07.2011 11:03

Ślędze Cie anonimowo już długi czas:) Oczywiscie z wciąż pogłębiającym się zachwytem :D Też kocham góry, i za każdym razem jak jestem w Cro, obiecuje sobię,że pójdę w nie ale.....no własnie, jest mały problem w postaci węży. Tak okropnie się ich boje,że tylko to mnie powsztrzymuje...i jeszcze ta Twoja fotka...Nie umiem się przełamać. Kiedyś w Alpach na szlaku trafiłam na jednego przyjemniaczka,to cucili mnie pare minut :D Wiem, wiem,niektórym z Was może wydać się to smiesze, ale nic na to nie poradze, mój typ już tak ma :D
Więc chociaż u Ciebie sobie pooglądam spokojnie :D
franko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2360
Dołączył(a): 14.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) franko » 01.07.2011 11:44

Podobne stworzenia można spotkac, szczególnie w naszych Bieszczadach.
Kilkanaście lat w stecz, po burzy, dziesiątki wygrzewało się w słońcu na asfaltowej drodze (okolice Wetliny).
Widok zatrważający, acz jednoczesnie piękny.
Ja też się boję!!!
PZDR.
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 01.07.2011 13:08

Franz napisał(a):Płacąc dziś za prom kartą kredytową zorientowałem się, że jej ważność upływa... dzisiaj właśnie.

Zaraz zajrzałem do swoich ... jedna do października ! 8)

Pozdrawiam.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 01.07.2011 15:33

Walbart, Roxi, franko, edytasek - witam serdecznie. Już się gubię, jako że w tej relacji pojawiło się więcej imion, niż w jakiejkowiek innej. ;)

Nieustannie cieszy mnie również obecność wypróbowanych towarzyszy. 8)

Co do węży - to nie tylko w górach można je spotkać. Natknąłem się na nie również podczas zwiedzania zamku Klis powyżej Splitu, o czym będzie mowa w Truchcie słoweńsko-chorwackim, a także niemalże na poziomie morza, o czym wspomnę w tym wątku.

Crayfish napisał(a):
Franz napisał(a):... Płacąc dziś za prom ....

Północ czy .. południe ?

Czas wyłożyć karty na stół. Po Albanii przyszła kolej na Albion, począwszy od białych klifów Dover. ;)

Pozdrawiam,
Wojtek

P.S. Już kończę przygotowywać nową wrzutkę. Za parę chwil będzie.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 01.07.2011 17:10

Oto druga część foto-zajawki.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 01.07.2011 17:10

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Między morzem a górami: Czerwcówka 2023 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone