napisał(a) Franz » 14.06.2011 00:20
Witam serdecznie rozrastającą się ekipę. Tym bardziej mi przykro, że muszę Was opuścić. Ale jest dobra wiadomość - właśnie się dowiedziałem, że muszę skrócić ten wyjazd i wrócić wcześniej niż planowałem.
Dziekuję za życzenia. Mam nadzieję, że co nieco uda mi się zobaczyć a później również i Wam pokazać.
Pozdrawiam,
Wojtek