Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Maslinka w Maslinicy :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21048
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 31.07.2016 15:03

figusek napisał(a):Fantastyczne zdjęcia z wody


Właśnie...zapomniałem wcześniej o tym wspomnieć... :roll: :papa:
Kobal66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 384
Dołączył(a): 12.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kobal66 » 31.07.2016 15:54

Zaległości nadrobione siadam zatem i czekam na więcej.
Czas do wyjazdu się wlecze niemiłosiernie ale, na szczęście relacje takie jak Twoja pomagają dotrwać do Września.
Emiliaa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 01.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Emiliaa » 31.07.2016 15:55

Zgłaszam się i ja! bardzo miło odkrywa się z Tobą nieznane :wink: chciałam zacząć swoją relację, ale chyba poczekam aż skończysz, bo nikt nie będzie jej czytał :oczko_usmiech: Pozdrawiam!

P.S. Twoje relacje cieszą się takim zainteresowaniem, że powinien powstać Klub Miłośników Maslinki :D
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 31.07.2016 18:17

Przepraszam za dosłowność, ale jak odkrywam Twoje zdjęcia, to pierwsza myśl jest taka: - o k...a jak tu pięknie!!! I tyle, i jest pięknie. .....Czy ja kiedyś nie namawiałem Ciebie na Twój autorski przewodnik po Chorwacji ??? Proszę o pierwszy egzemplarz z dedykacją :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2016 18:34

maslinka napisał(a):Obrazek


Witam :D

zaje...fajny strój :roll:

Emiliaa napisał(a):Zgłaszam się i ja! bardzo miło odkrywa się z Tobą nieznane :wink: chciałam zacząć swoją relację, ale chyba poczekam aż skończysz, bo nikt nie będzie jej czytał :oczko_usmiech: Pozdrawiam!

P.S. Twoje relacje cieszą się takim zainteresowaniem, że powinien powstać Klub Miłośników Maslinki :D


Pisz,pisz będziemy czytać"równolegle"

Pozdrawiam :papa:
paw_el
Croentuzjasta
Posty: 449
Dołączył(a): 08.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) paw_el » 31.07.2016 18:51

Faktycznie piękny widok z tarasu
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 31.07.2016 19:20

maslinka napisał(a):
Obrazek



Chyba muszę pogadać z moją Rakietą, bo nie przypominam sobie, żebym zezwoliła jej na wyjazd wakacyjny :) identyczna bestia.

Ładnie, ładnie, ładnie :)

Pozdrawiam
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 31.07.2016 22:15

Hercklekot napisał(a):Byliście w szczycie sezonu a nie widać tłoku... Już widzę, że jednym z większych plusów Šolty jest jej umiarkowana popularność - bardzo mi to pasuje. Czekam na c.d.

Pod koniec lipca ludzi zaczęło przybywać, ale i tak nawet na "miejskich" plażach mieliśmy sporo przestrzeni, chociaż oczywiście staraliśmy się wybierać te całkiem bezludne, do których docieraliśmy kajakiem :)


piekara114 napisał(a):Wracając do spakowanego auta...
Wolę nie myśleć, co by było, a raczej co bym usłyszała, gdyby było to nasze auto na wakacje, a w trakcie trzebaby było koło wymienić..... Chyba bym nie żyła, już w momencie podejrzenia, że trzeba będzie wyjąc koło.... :mrgreen: :papa:

Napiszę to jeszcze raz: W aucie są spakowane nasze (nie moje) rzeczy, sprzęt turystyczny i campingowy, a głównym pakowaczem jest oczywiście mój mąż :)
Trudno więc, żeby chciał mnie udusić ktoś, kto sam to wszystko zapakował. Zabranie tylu rzeczy jest wspólną decyzją, lubimy być przygotowani na wszelkie ewentualności; już wielokrotnie różne zabrane rzeczy uratowały nam może nie życie, ale na pewno spokój i wakacje :mrgreen:

Oczywiście nie wrzucamy do auta, co popadnie. W komputerze mamy gotowe listy rzeczy na różne wyjazdy - wakacje w Cro, letni wyjazd w góry, wyjazd na narty, wiosenny wyjazd na zwiedzanie itp. Drukujemy, odhaczamy, pakujemy :) Lubię mieć takie rzeczy perfekcyjnie zorganizowane. Dzięki temu w tym roku udało nam się nie zapomnieć niczego :D

Na spontan oczywiście też jest miejsce, ale to już podczas wakacji, nie na etapie przygotowań i pakowania :)


jolcix napisał(a):nasze auto już ustrzeliłaś :) to czerwone na cypelku :)

A to mi się udało! :D


figusek napisał(a):Fantastyczne zdjęcia z wody, jeśli mogę spytać: jakim sprzętem wykonane? :-)

Chodzi Ci o zdjęcia podwodne? Od kilku sezonów mamy kamerkę Redleaf RD32 2 (ekonomiczna wersja GoPro ;)):
Obrazek

Jest niezła, chociaż brakuje mi zooma i wyświetlacza ;) Nie można mieć wszystkiego :) Kiedyś może sprawimy sobie aparat podwodny.


ajdadi napisał(a):Środek lipca...a na plażach pustki
Taki "ruch plażowy" bardzo lubimy...Pozdrawiam

My też :D


Kobal66 napisał(a):Zaległości nadrobione siadam zatem i czekam na więcej.
Czas do wyjazdu się wlecze niemiłosiernie ale, na szczęście relacje takie jak Twoja pomagają dotrwać do Września.

Wytrwasz jakoś :)


Emiliaa napisał(a):Zgłaszam się i ja! bardzo miło odkrywa się z Tobą nieznane :wink: chciałam zacząć swoją relację, ale chyba poczekam aż skończysz, bo nikt nie będzie jej czytał :oczko_usmiech: Pozdrawiam!

Hej Emilia!
Ty się nie usprawiedliwiaj, tylko pisz :P Czekam :mrgreen:


TomKinS napisał(a):Przepraszam za dosłowność, ale jak odkrywam Twoje zdjęcia, to pierwsza myśl jest taka: - o k...a jak tu pięknie!!! I tyle, i jest pięknie. .....Czy ja kiedyś nie namawiałem Ciebie na Twój autorski przewodnik po Chorwacji ??? Proszę o pierwszy egzemplarz z dedykacją :)

Nie pamiętam, czy namawiałeś, być może ;)
Jeśli napiszę przewodnik, masz to jak w banku :D


tomekkulach napisał(a):Witam :D

zaje...fajny strój :roll:

Dzięki :D


paw_el napisał(a):Faktycznie piękny widok z tarasu

Przez całe 2 tygodnie nie mieliśmy go dosyć :mrgreen:


Aguha napisał(a):Chyba muszę pogadać z moją Rakietą, bo nie przypominam sobie, żebym zezwoliła jej na wyjazd wakacyjny :) identyczna bestia.

Wyjątkowo piękna bestia 8)
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 31.07.2016 22:17

Czasami spóźnialstwo ma swoje plusy :mrgreen: . 8 stron relacji Maslinki w pakiecie ... :D .
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5744
Dołączył(a): 06.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 01.08.2016 09:07

Nadrobiłem weekendowe zaległości :wink: .
Zdjęcia podwodne bardzo fajne, a i widoki na Stomorską prezentują się zacnie. :)
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 01.08.2016 09:16

Stomorska sympatyczna :D palmy są :mrgreen:
I tradycyjnie zapytam jeszcze: czy zajrzeliście może na camping, czy z uwagi na to, że nie było go w planach nie robiliście rekonesansu :roll: ?
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 01.08.2016 10:05

Šolta zupełnie mi nie znana , wiec poczytam i pooglądam.

Pozdrawiam
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 01.08.2016 11:00

Witam Cie Agnieszko.
Wreszcie się przysiadłam do relacji.
Lepiej późno niż wcale.
Pięknie tu z Wami :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 01.08.2016 12:13

Potter napisał(a):Czasami spóźnialstwo ma swoje plusy :mrgreen: . 8 stron relacji Maslinki w pakiecie ... :D .

Cześć Potter :) Ja do Ciebie ciągle zaglądam i dzisiaj (wreszcie ;)) pojawił się odcinek :D Cieszę się :)


Nefer napisał(a):Nadrobiłem weekendowe zaległości :wink: .
Zdjęcia podwodne bardzo fajne, a i widoki na Stomorską prezentują się zacnie. :)

Za chwilę kolejna porcja ładnych widoczków :)


AniaJ. napisał(a):I tradycyjnie zapytam jeszcze: czy zajrzeliście może na camping, czy z uwagi na to, że nie było go w planach nie robiliście rekonesansu :roll: ?

Przejeżdżaliśmy koło niego klika razy. To jest ogród koło domu, namiotów z drogi nie widzieliśmy, a nie wiem nawet, jak można było wjechać na jego teren (zatrzymać w pobliżu się nie dało, bo dom jest przy drodze, na serpentynach prowadzących do Stomorskiej). Bardzo mały teren, dla nas takie maleństwo odpada. Raczej dla backpackerów z namiotem. Tutaj na zdjęciach widać, jak to wygląda.


Rafał78 napisał(a):Šolta zupełnie mi nie znana , wiec poczytam i pooglądam.

Pozdrawiam

Witaj, Rafał!


ELIMAR napisał(a):Witam Cie Agnieszko.
Wreszcie się przysiadłam do relacji.
Lepiej późno niż wcale.
Pięknie tu z Wami :)

Cieszę się, że się przysiadłaś :)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 01.08.2016 13:25

Wlasnie nadrobilam zaleglosci. Niestety ostatnio nie mam zbyt duzo wolnego czasu wiec troche forum jest przeze mnie zaniedbane, ale wlasnie dzisiaj sobie pomyslalam, ze wejde na forum, bo na pewno cos ciekawego sie w ostatnim czasie pojawilo i nie mylilam sie.

Czekam zatem na wiecej...
P.S. za brak polskich znajow przepraszam, ale korzystam z telefonu
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Maslinka w Maslinicy :) - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone