Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mapa szczególowa Igrane

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 11.08.2010 12:49

gralec napisał(a):Hej wczoraj wróciłem z Igrane pogoda tego roku dopisała 10 dni słonka, lecz trochę zimniejsza woda niż w latach poprzednich.

Darmowe hotspoty są wzdłuż promenady prawie w każdej kawiarence wiec nie ma problemu z dostępem do sieci (łącza średnio 1,3Mbit)

droga w tamtą stronę była dośc mocno zakorkowana ale wiazało sie to z tym że jechałem przez weekend, a wczoraj puściutko na drogach na bramkach autostradowych max 10 minut stania. :lol:

Dzięki za informacje...przyda się jak nic już za kilka dni.
JokerSmile
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 08.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) JokerSmile » 12.08.2010 18:57

Dobro Jutro!
Wrocilem z Igrane wczoraj.

"Darmowy" hot-spot wi-fi jest przy konobie "CBC" lub "NBC" nie pamietam dokladnie nazwy (sorry!) Poznasz ja po niebieskim pionowym plafonie przy wejsciu. Zamawiasz cokolwiek i spokojnie korzystasz. Mnostwo osob korzysta z tego lacza - siedzac po prostu na plazy lub chodniku - ale lacze nie bylo nigdy przeciazone.

Konoba "Tri-Volta" przy tez przy promenadzie pyta o haselko. Nie pytalem ani razu, stad tez nie wiem czy jest w ogóle zmieniane.
jasio
Cromaniak
Posty: 747
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasio » 12.08.2010 19:52

O 19 to raczej dobra večer :D
klauduch
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 12.06.2011
Igrane -Neva

Nieprzeczytany postnapisał(a) klauduch » 12.06.2011 12:54

Witam,
w tym roku pierwszy raz jedziemy do Chorwacji, sporą grupą, bo 13 osób. Jesteśmy w ogóle niezorientowani w temacie, jedyne co miejscowość została nam polecona przez znajomego jako spokojniejsza. Po długich poszukiwaniach (bo trudno zgrać tyle osób w jednym obiekcie) wybraliśmy apartamenty Neva:
http://www.riviera-makarska.eu/pl/igran ... menty.html
Może ktoś się orientuje czy w rzeczywistości jest to położone blisko morza (niby 50m) może ktoś wie gdzie na mapce (która w tym temacie została pokazana) jest nasz apartament
Nasz wyjazd już 16.07.2011
Pozdrawiam
JokerSmile
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 08.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) JokerSmile » 12.06.2011 15:53

Siemka Klauduch,
Patrząc po mapce zamieszczonej w ofercie Waszego apartamentu - może to być 5 minut od linii brzegowej. Nie do końca jednak jest to 50 metrów. No chyba, że w jakiejś "linii prostej" Z tego co pamiętam Igrane sprzed roku - licz około 200-300 metrów spacerkiem. Fajnie, że najbliżej masz do plaży przy hotelu. ("główna" plaża z wiadomych przyczyn nie jest polecana, chociaż my nie odczuliśmy ani trochę niedogodności). Śmiało wbijaj też na basen. W rozsądnych godzinach (do 19-20) nikt nie robi najmniejszego problemu. Życzę wielu miłych wrażeń i wspaniałych wspomnień!
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005
Re: Igrane -Neva

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 12.06.2011 16:13

klauduch napisał(a):Witam,
w tym roku pierwszy raz jedziemy do Chorwacji, sporą grupą, bo 13 osób. Jesteśmy w ogóle niezorientowani w temacie, jedyne co miejscowość została nam polecona przez znajomego jako spokojniejsza. Po długich poszukiwaniach (bo trudno zgrać tyle osób w jednym obiekcie) wybraliśmy apartamenty Neva:
http://www.riviera-makarska.eu/pl/igran ... menty.html
Może ktoś się orientuje czy w rzeczywistości jest to położone blisko morza (niby 50m) może ktoś wie gdzie na mapce (która w tym temacie została pokazana) jest nasz apartament
Nasz wyjazd już 16.07.2011
Pozdrawiam

Witam. Widok i położenie apartamentu masz na stronce http://www.igrane.com/neva/index.htm
Leży on przy "jednej z głównych " ulic Igrane ...jednak od razu uspokajam...to raczej bardzo spokojne ulice tak jak i samo miasteczko. Niedaleko masz sklep spożywczy i zejście do plaży. Czy to jest 50 czy 100 metrów do plaży, nie ma to większego znaczenia bo to jest na prawdę blisko. Zarówno miejska jak i ta dzika plaża jest ok...a i polecany wcześniej basen jest warty odwiedzenia . Będę tam kolejny raz pod koniec sierpnia ...bo Igrane to bardzo dobry punkt do zwiedzania południowej części Dalmacji, BiH oraz okolicznych wysp.
klauduch
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 12.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) klauduch » 12.06.2011 19:58

Dzięki Wam za informacje :) to żeście mnie uspokoili :D, z tym basenem super sprawa!
@binkowskig - tak czytamy forum, co rusz dowiadując się czegoś nowego, że nawet trasy nie jesteśmy pewni, jak Ty jeździsz, tak żeby się nie wkopoać w jakieś wielkie korki, stanie na przejściach itp. :roll:
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 12.06.2011 20:13

klauduch napisał(a):Dzięki Wam za informacje :) to żeście mnie uspokoili :D, z tym basenem super sprawa!
@binkowskig - tak czytamy forum, co rusz dowiadując się czegoś nowego, że nawet trasy nie jesteśmy pewni, jak Ty jeździsz, tak żeby się nie wkopoać w jakieś wielkie korki, stanie na przejściach itp. :roll:


Witam. Jeśli preferujecie kameralną małą miejscowość, w pobliżu której jest wiele atrakcji turystycznych...to jest dobry wybór. Co do trasy to granicę ze Słowacją przekraczam w Zwardoniu, pożniej kieruję się na autostradę do Bratysławy. Następnie w stronę Węgier i na opisywaną tu na forum drogę 86. To takie 4 godziny jazdy z Bratysławy do autostrady już w Chorwacji .Z Karlovaca zjeżdżam z autostrady na starą drogę w kierunku Plitivic dalej przez Knin, Sinj do Sestanovaca i dalej już na wybrzeże. W sumie to 1450 km z Radomia i ok 20 godzin jazdy. Czasami nocuję w Plitvicach a czasami gnam już prosto nad morze. Nie jadę do końca Chorwacką autostradą bo czasowo niewiele krócej a dalej i drożej. Stara droga od kiedy czynna jest autostrada, jest pusta i jak dla mnie ok...ale to kwestia gustu. Pozdrawiam gb
klauduch
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 12.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) klauduch » 13.06.2011 08:48

Dzięki za podpowiedzi :) tak właśnie myślimy że wybierzemy opcję przez Węgry. A teraz biorę się za czytanie forum i odkrywanie Chorwacji póki co takim sposobem :)!
Pozdrawiam
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 31.05.2013 14:46

Odkopuję :D czy lokalizacja w Igrane, ul. Portina jest ok? Na zdjęciu wygląda jakby to było w centrum ale blisko wody. Bardzo tam głośno wieczorami? Czy plaża przy tym apartamencie jest do przyjęcia czy lepiej poszukać czegoś innego?

Dzięki

Obrazek
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 31.05.2013 14:57

Wg mnie lokalizacja świetna !
Nad samą plażą i to jej najszerszym fragmentem.
W Igrane generalnie nie jest za bardzo głośno. Brak rozrywek typowo młodocianych czyli dyskotek :lol: . Patrząc na zdjęcie to centrum jest spory kawałek w lewo.
Jedyny drobny minusik to "parkujące" po prawej łódki ...
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 31.05.2013 15:02

Potter napisał(a):Wg mnie lokalizacja świetna !
Nad samą plażą i to jej najszerszym fragmentem.
W Igrane generalnie nie jest za bardzo głośno. Brak rozrywek typowo młodocianych czyli dyskotek :lol: . Patrząc na zdjęcie to centrum jest spory kawałek w lewo.
Jedyny drobny minusik to "parkujące" po prawej łódki ...


Potwierdzam to, co mówi Poter,
ale jeszcze bardziej w prawo jest fajna plaża :P .
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 31.05.2013 15:05

Potter napisał(a):Wg mnie lokalizacja świetna !
Nad samą plażą i to jej najszerszym fragmentem.
W Igrane generalnie nie jest za bardzo głośno. Brak rozrywek typowo młodocianych czyli dyskotek :lol: . Patrząc na zdjęcie to centrum jest spory kawałek w lewo.
Jedyny drobny minusik to "parkujące" po prawej łódki ...


Dzięki za szybki odzew :lol: zastanawiam się nad spędzeniem tam urlopu, dzisiaj muszę podjąć decyzję. Rzeczywiście centrum jest kawałek w lewo, to prawdziwe centrum :).
Pytanie czy to dobry wybór dla 2 + 1, 1 to oczywiście nasza mała, niespełna 3 letnia perełka :lol: Cieszy bliskość do plaży, wiadomo jak to z dzieckiem, tego się nie weźmie, tamto trzeba odnieść itp.

W Igrane jeszcze nie byliśmy.

Mysza73...miło to słyszeć, przydałaby się szczegółowa mapka żeby zrobić wgląd w to co jest po prawej ;) Czytałem Twoją relację z wakacji w Igrane, relacja znakomita, podobało się w Igrane i warto ? ;)
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 31.05.2013 15:09

Co prawda pytasz Myszowatą, ale ja wtrącę swoje 3 grosze - WARTO !
A na kiedy masz te 2+1 ? Bo jak byś rezygnował to może chętnie wezmę :lol: ...


PS. Nie podoba mi się Twoja Myszo obecność dziś na forum :roll: . Bo to znaczy, że nigdzie nie pojechałaś i weekendowej relacyjki nie będzie :cry: :wink: .
Ostatnio edytowano 31.05.2013 15:20 przez Potter, łącznie edytowano 1 raz
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 31.05.2013 15:19

Potter napisał(a):Co prawda pytasz Myszowatą, ale ja wtrącę swoje 3 grosze - WARTO !
A na kiedy masz te 2+1 ? Bo jak byś rezygnował to może chętnie wezmę :lol: ...


Potter, przeca do Orebiča miałaś jechać 8O ,

a co do Igrane to oczywiście, że WARTO :P ,
a do tego "centrum" to bardzo przyjemny 10-cio minutowy spacerek stamtąd będzie :P .
A zdjęć z tej plaży po prawo nie mam, niestety :? .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Mapa szczególowa Igrane - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone