Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Małysz...

Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce.
Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.02.2007 14:01

Ten "Mameja" :wink: ma słabe nogi i głowę, ale chyba mocne "plecy" :evil: w związku narciarskim, ze jeszcze do kadry biorą :evil: 8O
darrou
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 01.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darrou » 25.02.2007 20:37

POLAKOM GRATULUJEMY.... ROBERTA M.

Naród japoński
krzysio21
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysio21 » 03.03.2007 11:48

TO ADAM POLECIAŁ!!!!! 8O
krakuscity
Koneser
Posty: 7945
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 03.03.2007 11:50

Będzie złoto? :D 8O
krzysio21
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysio21 » 03.03.2007 12:09

krakuscity napisał(a):Będzie złoto? :D 8O


NA 102 % tak jak odlebłość.Nawet rozbieg obniżyli i metry z pierwszej serii zrobią swoje :wink:
krzysio21
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysio21 » 03.03.2007 12:36

Super ADAM! ! ! jednak złoto. :D :lol: :papa:
krakuscity
Koneser
Posty: 7945
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 03.03.2007 12:37

Super skoki :D
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6451
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 03.03.2007 12:49

Hura!!!!!!!
Pokazał młodym co to znaczy być MISTRZEM :D :D :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.03.2007 13:03

Obrazek



BRAWO ADAM !!!

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 03.03.2007 17:03 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 03.03.2007 13:22

Adam WIELKI :lol: :lol: :lol:
mórek_88
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mórek_88 » 04.03.2007 22:10

terez nie pozostaje mi nic innego nam nic innego jak czekać na czwary puchar świata!!!!!!!!
szkoda ze stocha poruchali na notach. to mój ulubiny skoczek, wieżcie mi jeszcze nadejdą czasy, ze bedzie odbierał kryształową kulę!!!
co do naszej dumy.... mam nadzieje, ze robert okaze się człowiekiem honorowym i nie bedzie już więcej wystawiał się na pośmiewisko. talent to on może mial (kto pamięta ze kiedyś popierwszej seri zawodów w zakopcu byl pierwszy? albo piąte miejsce na mistrzostwach świata?), ale harakteru sportowca za grosz
a sztab szkoleniowy niech znajdzie jakiegoś porządnego skoczka, który mógłby zastąpić beznadzieje w kadrze. bo stefan bula jakoś mnie nie przekonuje.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.03.2007 22:43

mórek_88 napisał(a):terez nie pozostaje mi nic innego nam nic innego jak czekać na czwary puchar świata!!!!!!!!
szkoda ze stocha poruchali na notach. to mój ulubiny skoczek, wieżcie mi jeszcze nadejdą czasy, ze bedzie odbierał kryształową kulę!!!
co do naszej dumy.... mam nadzieje, ze robert okaze się człowiekiem honorowym i nie bedzie już więcej wystawiał się na pośmiewisko. talent to on może mial (kto pamięta ze kiedyś popierwszej seri zawodów w zakopcu byl pierwszy? albo piąte miejsce na mistrzostwach świata?), ale harakteru sportowca za grosz
a sztab szkoleniowy niech znajdzie jakiegoś porządnego skoczka, który mógłby zastąpić beznadzieje w kadrze. bo stefan bula jakoś mnie nie przekonuje.


Imiona i Nazwiska piszemy z dużej litery
http://www.bykom-stop.avx.pl/cotozaakcja.html
:papa:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 05.03.2007 09:47

kominesku napisał(a):Adam WIELKI :lol: :lol: :lol:

Adam LOTNY
T.o.m.a.s.z.
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 03.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) T.o.m.a.s.z. » 11.03.2007 18:49

.... no i kolejne 100 pkt odrobione ! Bravo Adam !
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.03.2007 20:29

A Mateja wygrał w Virkesund 8O 8O 8O
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone