Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska z biurem podrozy Oskar

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szumiec
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 30.04.2011
Makarska z biurem podrozy Oskar

Nieprzeczytany postnapisał(a) szumiec » 05.05.2011 19:34

Witam.Mam pytanie czy ktos byl lub wybiera sie z biurem Oskar??Ja wybieram sie do Makarskiej 5.07.11r na opcje wypoczynek i zwiedzanie.Kto poleca to biuro??
Zielony_81
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zielony_81 » 12.06.2011 21:54

Wszystko ok, tylko przytoczone opinie sięgają po 5 lat wstecz :?
Też zastanawiam się nad "OSKAREM" i mam nadzieje, że ktoś jeszcze pomoze mi podjąc decyzje.

W Chorawcji byłem już dwukrotnie, dojazd własny samochodem i szukanie apartamentu na miejscu. Za pierwszym razem Istria, za drugim Riwiera Makarska a dokładnie Brela.

Nad OSKAREM zastanawiam się tylko i wyłącznie z uwagi na cenę, 1400/1500 PLN za dojazd, 9 noclegów i wyzywienie HB (sniadania i obiadokolacje) to na prawde niezla cena..sam dojazd samochodem w obie strony kosztuje niemalze tyle samo. Na samochodzie juz mi tak bardzo nie zalezy, ostatnim razem zwiedziłem: Dubrownik, Split, Trogir, Omiś, Parki Narodowe: KRK oraz Plitwickie Jeziora.

W tym roku, w zimie wybrałem się do Włoch z WYGODA TRAVEL, hotel + pelne wyzywienie (HB) za tydzien w cenie ok.1300 PLN. Oceny biura byly mizerne, i owszem potwierdzily sie pod względem dojazdu (przedluzony o 10 godzin z uwagi na...brak zdolnych do kierowania kierowców :roll: ) ale sam pobyt byl swietny, wyzywienie rowniez.

Czy ktoś z forumowiczów zna moze warunki pobytu w lokalizacjach proponowanych przez OSKARA?

Willa MARINA, MIRKO, ROSSO, NEVENKA ?

Pozdrawiam,
F.
kammaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 22.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kammaj » 14.06.2011 10:09

Byłem 3 lata temu w Makarskiej z Oskarem w viili Bernarda. Uważam ten urlop za bardzo udany. Kwatera ok, miły rezydent, ciekawe wycieczki fakultatywne. Minus to podróż autokarem przez 25h ale to nie było zależne od biura, tyle się po prostu jedzie autokarem do Chorwacji.
konosks
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 07.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) konosks » 17.06.2011 16:24

Witam. Wykupiłem wczasy z traveliadą, ale głównym organizatorem jest BP Oskar. Jadę 31.08 do 14.09 kierunek Makarska Willa Darko. Po przeczytaniu niepochlebnych opinii na temat organizatora zadzwoniłem do Traveliady gdzie uprzejma Pani poinformowała mnie, iż problemy Oskara z transportem się skończyły - zostały zakupione nowe autobusy. Może ktoś mi potwierdzić? Im bliżej wyjazdu tym mniej komfortowo się czuje..
artur77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 601
Dołączył(a): 15.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur77 » 17.06.2011 18:33

Ja też wyjeżdżam z żoną do Czarnogóry z Biurem Podróżem Oscar i jestem trochę przerażony opiniami związanymi z podróżą, dojazdem na miejsce, zakwaterowaniem...no i Ulcinj trochę :cry: Do ogólnego chaosu można się przyzwyczaić, nie boję się widoku śmieci czy brudu na Małej Plaży.
Będzie to nasz pierwszy wspólny wyjazd autokarem na wakacje, dotychczas podróżowaliśmy wszędzie własnym autem.
Nie wiem, co tak naprawdę o wszystkim sądzić.
Pomijając opinie o Ulcinj, czy aby przypadkiem nie odzywa się bezradna konkurencja?
Pozdrawiam
konosks
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 07.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) konosks » 17.06.2011 18:58

Arturek pisałem do dwóch kobietek (przypadkowo wyszukanych w internecie) dziewczyny wyraziły zadowolenie z usług Oskara jednak miały małe zastrzeżenia co do niedociągnięć typu opóźnienia. Z tego co jedna kobietka napisała, że przyjedzie się np. na 6 to do 10 czeka się na zameldowanie.. Ale ogólnie chwaliły pobyt i równały go z ceną:) osobiście jakoś bardzo się już nie stresuje.. ale w razie W nastawiam się na delikatnie dłuższą podróż:) aaaa i w jakim terminie jedziecie? Pozdrawiam
artur77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 601
Dołączył(a): 15.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur77 » 17.06.2011 19:10

Dzięki za odpowiedź :wink:
Wyjeżdżamy 30.06 wieczorem, pobyt trwa do 11.07
konosks
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 07.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) konosks » 17.06.2011 19:14

Będę liczył na jakieś informacje po powrocie:) pozdrówka
Może ktoś jeszcze zda relację z tegorocznej wyprawy z Oskarem?
jak501
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jak501 » 25.06.2011 00:30

konosks napisał(a):Arturek pisałem do dwóch kobietek (przypadkowo wyszukanych w internecie) dziewczyny wyraziły zadowolenie z usług Oskara jednak miały małe zastrzeżenia co do niedociągnięć typu opóźnienia. Z tego co jedna kobietka napisała, że przyjedzie się np. na 6 to do 10 czeka się na zameldowanie.. Ale ogólnie chwaliły pobyt i równały go z ceną:) osobiście jakoś bardzo się już nie stresuje.. ale w razie W nastawiam się na delikatnie dłuższą podróż:) aaaa i w jakim terminie jedziecie? Pozdrawiam



Akurat troszke znam sprawe tego zameldowania, pan rezydent ma na głowie turystów z kilku biur, a przede wszystkim klientow z biura w którym pracuje w Polsce więc ma dokładnie w ...... klientele Oskara najpierw zalatwia swoich a dopiero potem z Oskara,
konosks
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 07.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) konosks » 25.06.2011 14:11

A Jak501 mam pytanko czy to jedyny problem z którym oskar się boryka? czy mogę liczyć na inne niespodzianki?
jak501
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jak501 » 26.06.2011 08:50

konosks napisał(a):A Jak501 mam pytanko czy to jedyny problem z którym oskar się boryka? czy mogę liczyć na inne niespodzianki?


Kolego powiem tak kiedyś miałem z Oskarem do czynienia często stąd wiem że raczej na nich trzeba uważać potrafią znaleźć taką niespodziankę że może Ci zepsuć urlop, ale wiesz nie przyjmuj tego ze Cię straszę ja poprostu ostrzegam i wcale nie twierdze że jest to u nich reguła. a już najbardziej miej oko na rezydenta w Makarskiej. Wiem odezwą się głosy broniące rezydenta S.... ale podkreślam różnie ludzie spoglądają na niektóre sprawy i maja różne wymagania, ja np nie wyobrażam sobie abym spędził w autokarze prawie dobę i po zajechaniu na miejsce czekał w upale kilka godzin na zakwaterowanie, bo rezydent twierdzi że czeka na faks z listą osób do zakwaterowania, to kompletna bzdura faks dostaje dzień wcześniej kiedy autokar odjedzie z Polski, tylko gościu tak się świetnie bawi na miejscu że nie ma czasu podzielić pokoi. Kolejna sprawa radzę sprawdzić czy wyjazdy fakultatywne kupić u rezydenta czy w każdym dostępnym biurze podróży jakich pełno w Makarskiej, nic nie sugeruje ale różnice w cenie wystepują
marcinklip
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinklip » 03.08.2015 11:04

Trochę odwietrzę informacje. :)
Bardzo serdecznie polecam wyjazd z Oskara do Chorwacji do willi Ivan. Właściciele to bardzo mili ludzie, aż żal wracać. Mnóstwo jest ciepłych opinii o nich i moja nie będzie wyjątkiem. Podróż nowym autokarem przebiegła całkiem sprawnie, kierowcy super sobie poradzili pomimo częstych utyskiwań ludzi na kolejne przystanki na siku. Obsługa rezydenta elegancka - bez większych niespodzianek. Ogólnie tanio i porządnie.
Do tego Chorwacja jest piękna już na gołe oko widać zmiany klimatyczne, zupełnie inną, uboższą roślinność a mimo to jest pięknie. Polecam też przy okazji wybrać się na zwiedzanie rezerwatu reki Krka i Plitvicki i Paklenicę. Wynając rejs stateczkiem i wyprawy na całe dnie. Dla odwazniejszych w PN Krka można skoczyć zmostu na bungie.
WeroniaPa
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) WeroniaPa » 07.08.2015 14:58

Cześć, widziałam, ze ktoś polecał Oskara, ja z nimi byłam na wyciecze objazdowej po Czarnogórze i Chorwacji. Bardzo fajnie zorganizowany wyjazd, fajnie, ze było trochę czasu na zwiedzanie z przewodnikiem ale również na wypad po straganikach czy był czas, zeby sobie podejść do czegoś co nas zainteresowało. Pan przewodnik bardzo fajny i ciepły człowiek. Pilnował nas wszystkich, żebyśmy się nie pogubili. No i do tego był czas na leżing i nawet jeden dzień całkowitego luzu - co rzadko sie zdarza na objazdówkach - zazwyczaj jest to dzień wyjazdu taki wolniejszy.
cezar89
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) cezar89 » 12.09.2015 11:49

Witam
Wybieram się z Oskarem do Makarskiej 18.09 wybiera się może ktoś w tym samym terminie?
Następna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Makarska z biurem podrozy Oskar
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone