Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska z biurem podrozy Oskar

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 05.07.2017 09:22

Popatrz na daty komentarzy :) w większość jest z przed kilku lat więc wiadomo, że dużo się zmieniło, my jedziemy w tym roku 2 raz z nimi i jesteśmy zadowoleni, obyło się bez jakiś problemów.
Patryk Pe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 23.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patryk Pe » 05.07.2017 09:35

Byłem, polecam, pozdrawiam :mrgreen:
Żadnych z wymienionych przez Ciebie problemów nie doświadczyłem :)
Mandarynka25
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mandarynka25 » 09.07.2017 20:01

Bardzo dziękuję za Wasze odpowiedzi ;).
f1croatia
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 25.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) f1croatia » 23.07.2017 07:55

czy ktoś był w Wlla AS w Makarska, może ktoś dać lokalizację, czy to w ogóle istenieje

Obrazek
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 23.07.2017 16:39

Istnieć istnieje, będziemy tam za tydzień jak coś to mogę wtedy napisać jeśli jeszcze Cię nie będzie na miejscu :)
muchador
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 07.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) muchador » 24.07.2017 17:28

Mandarynka25 napisał(a):Trafiłam tutaj, bo zamierzam wybrać się do Chorwacji właśnie z biurem podróży Oskar. Przyznam, że po przeczytaniu wielu opinii na jednym z portali jestem nieco skonsternowana. Opinie w większości są negatywne, narzekania na podróż, różne wypadki, psujący się autokar, nieprofesjonalne podejście załogi czy choćby trudności w nawiązaniu kontaktu z rezydentem. Czy tak faktycznie jest? Czy macie jakieś doświadczenia? Bardzo proszę o jakiekolwiek opinie.


Od 2008 roku 6 razy w Makarskiej z Oskarem. Właściwie nic złego nas nie spotkało - raz się autokar "trochę" popsuł i wracaliśmy ok 27 godzin ( ale stale jechał). Z rezydentem się już chyba dość dobrze znamy i mogę napisać że kompetentny, zorientowany, umiejący przekazać wiedzę i ciekawostki. Z obserwacji spotkań gości z rezydentami mogę stwierdzić że praca z innymi ludźmi jest wybitnie stresująca a rezydenci są wyjątkowo cierpliwymi i życzliwymi osobami. Na dobre dużo się zmieniło po wymianie floty autobusowej ale z drugiej strony to tylko maszyna i może się zepsuć. Osobiście polecam :papa:
JaroDj
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 26.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) JaroDj » 25.07.2017 15:52

Czy trafił ktoś jadać do Chorwacji na jakiś nowszy model autokaru (skórzane fotele, więcej miejsca, monitorki w zagłówkach itp.). Czy tylko te z podstawowym wyposażeniem puszczają na ta trasę? Jechałem 2 lata temu i szalu nie było.
muchador
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 07.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) muchador » 25.07.2017 21:51

Takie warunki są przy wyborze wersji PREMIUM z oferty Oskara, ale z drugiej strony w zeszłym roku wracaliśmy takim autobusem mimo tego że takiej opcji nie wykupiliśmy. Wydaje mi się że zależy jak się trafi - szczególnie powrót.
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 27.07.2017 14:27

Jak wyżej, zależy jak się trafi, w jedną stronę był stary, niewygodny i mało miejsca, w drugą już ten lepszy :) ale podobno wymienili wszystkie i mają być tylko te lepsze ale... tylko podobno okaże się :)
JaroDj
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 26.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) JaroDj » 27.07.2017 20:27

Gdybym miał do dyspozycji monitorek przed głową to by czas zleciał ciekawiej, bo ostatnio to puścili tylko jeden film, a w nocy spać nie dali tylko jakąś imprezę sobie zorganizowali kierowcy, jacyś znajomi, rezydenci, czy pracownicy biura. Dokładnie pewny nie jestem ale było z 7-8 osób. Masakra poprostu
limuzyna
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 28.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) limuzyna » 28.07.2017 14:07

a ile godzin jechaliście autokarem. bo my samochodem wybieramy się drugi raz. Za pierwszym razem to długo na granicach staliśmy i wyszło nam ze 20 godzin
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 28.07.2017 18:29

JaroDj napisał(a):Gdybym miał do dyspozycji monitorek przed głową to by czas zleciał ciekawiej, bo ostatnio to puścili tylko jeden film, a w nocy spać nie dali tylko jakąś imprezę sobie zorganizowali kierowcy, jacyś znajomi, rezydenci, czy pracownicy biura. Dokładnie pewny nie jestem ale było z 7-8 osób. Masakra poprostu

a może po prostu normalni ludzie, którzy jadą na wakacje ? :) u nas też był 1 film, a impreza żadna nam akurat nie przeszkadzała bo sami byliśmy na nia odpowiednio zaopatrzeni :D
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 28.07.2017 18:30

limuzyna napisał(a):a ile godzin jechaliście autokarem. bo my samochodem wybieramy się drugi raz. Za pierwszym razem to długo na granicach staliśmy i wyszło nam ze 20 godzin


coś podobnie z tego co kojarzę, w granicach 20-22 tylko co 3 h postój na chwilę
muchador
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 07.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) muchador » 30.07.2017 14:19

Ok 16-17 jesteśmy w Poznaniu, Bydgoszcz, Zielona Góra później. Do Chorwacji jedzie trochę dłużej bo pokoje muszą być zwolnione do ok 9 żeby za długo nie czekać. Kiedyś byliśmy ok 7 i fajnie nie było :(
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 30.07.2017 16:09

limuzyna napisał(a):a ile godzin jechaliście autokarem. bo my samochodem wybieramy się drugi raz. Za pierwszym razem to długo na granicach staliśmy i wyszło nam ze 20 godzin


Z promu w Splicie zjechaliśmy o 20:30 a w Cieszynie byliśmy 10:20
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Makarska z biurem podrozy Oskar - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone