Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska z biurem podrozy Oskar

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
akhr
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 15.08.2016
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) akhr » 15.08.2016 20:32

Ale klimatyzacji nie ma czy trzeba za nią zapłacić ?
Napisz cos więcej, czy daleko do centrum , jak okolica ?
sdana
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 20.05.2013
Z biurem podróży - Makarska-hotel Rivijera

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdana » 07.05.2017 16:56

Witam . Czy ktoś ma jakieś informacje na temat tego hotelu ?
Maroes7
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.05.2017
Villa Marina Makarska - Informacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maroes7 » 17.05.2017 19:37

Witam serdecznie,

Chcemy spędzić urlop w Chorwacji w tym roku,
zastanawiamy się nad ofertą biura podróży Oskar nad Villą Marina w Makarskiej
(osiedle zelenka).

Prosiłbym o informacje na temat tego miejsca ( Villi jak i osiedla )
ewentualnie czy ktoś podróżował z tym biurem podróży.

Dziękuję z góry za pomoc :)

Pozdrawiam ! :smo:
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016
Re: Villa Marina Makarska - Informacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 22.05.2017 07:19

Maroes7 napisał(a):Witam serdecznie,

Chcemy spędzić urlop w Chorwacji w tym roku,
zastanawiamy się nad ofertą biura podróży Oskar nad Villą Marina w Makarskiej
(osiedle zelenka).

Prosiłbym o informacje na temat tego miejsca ( Villi jak i osiedla )
ewentualnie czy ktoś podróżował z tym biurem podróży.

Dziękuję z góry za pomoc :)

Pozdrawiam ! :smo:


Co do Villi nie orientuje się, która to jest ale znajduje się w dzielnicy gdzie są praktycznie wszystkie Wille. Nie jest tak daleko od morza, kawałek jest ale ogólnie to kilka minut drogi w dół, gorzej później bo pod górę :D a z tym biurem jechaliśmy w tamtym roku i w tym również, komentarze czytaliśmy różne o nich więc byliśmy trochę wystraszeni ale komentarze sprzed kilku lat teraz już jest lapiej :) Nowoczesne autokary miejsca w nich nawet jest, przed sobą mały hm telewizorek ? gdzie można podpiąć pendrive posłuchać muzyki czy oglądnąć jakiś film, można sledzić na kamerce drogę kierowcy itp także autokary bardzo fajne, w pierwszą stronę pilot wycieczki jedynie się nie udał bo milczał przez większość czasu za to wracając była już całkiem inna Pani, która całą drogę praktycznie opowiadała aż każdy padł spać :)
marcinj.art.pl
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinj.art.pl » 24.05.2017 11:21

Witam wszystkich. Mój pierwszy post. Przeczytałem wątki na temat biura Oskar, podróży autokarem. Zarówno te z lat 2007 - 2009, jak również nowsze. Wynika z tego, że biuro zrobiło wiele kroków do przodu. Mam pytanie odnośnie samego noclegu, ponieważ wybieram ofertę w "Studio Makarska". O samym miejscu wiem niewiele, poza tym że znajduje się w dzielnicy Zelenka. Niestety nie mogę wkleić linka (taki regulamin forum, mam za mało postów) Ale dołączam zdjęcie.

01-chorwacja-makarska-willa-macan-wakacje-lato-wycieczka-autokarem-wakacyjny-wyjazd-biuro-podrozy-oskar-widok-z-zewnatrz.jpg


Na forum również nie widziałem opinii na temat tego studia. Ivan etc.


Moje pytanie zatem, czy ktoś nocował tutaj i da mi swoją opinię o tym miejscu? Jakiś dokładny adres?

Podobne pytanie kierują do osób, które były w willi "Ivanka" (nie mylić z Ivan bo to dwie oddzielne wille)

Pozdrawiam
Patryk Pe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 23.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patryk Pe » 24.05.2017 11:43

To jest ulica Splitska 41. Budynek z prawej strony sklepu Ribola Market 63.
marcinj.art.pl
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinj.art.pl » 24.05.2017 13:27

Rozumiem, że piszesz o "Studio Makarska", a wiadomo gdzie willa "Ivanka"?
Patryk Pe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 23.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patryk Pe » 24.05.2017 13:31

Baranjska 17
marcinj.art.pl
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinj.art.pl » 24.05.2017 14:01

Dziękuję :) Zdam relację :) Wybieramy Wille "Ivanka" :)
Patryk Pe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 23.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patryk Pe » 24.05.2017 14:09

marcinj.art.pl napisał(a):Dziękuję :) Zdam relację :) Wybieramy Wille "Ivanka" :)


Nie ma za co :) Dobry wybór :wink:
marcinj.art.pl
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinj.art.pl » 24.05.2017 14:37

Jeszcze jedno pytanie, ponieważ te wszystkie nazwy willi strasznie mnie zmyliły i zrobiły mętlik w głowie.

Jest jeszcze willa Ivan, Ivanka i... Ivana. Czy znacie adres tej ostatniej i co o niej sadzicie? :) Pozdrawiam
Edi1012
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 23.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edi1012 » 24.05.2017 15:29

Hejka. Hotel Rivijera :) Byliśmy w zeszłym roku w czerwcu...pytaj co potrzeba...wiemy prawie wszystko i zdjecia sie znajda jakby co:)
Patryk Pe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 23.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patryk Pe » 24.05.2017 15:30

Splitska 17
JaroDj
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 26.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) JaroDj » 05.06.2017 11:10

Ja osobiście polecam wille VETA. Dobra lokalizacja, kuchnia, wi-fi i co najważniejsze klimatyzacja za free!!! :D
Byłem tam 2 lata temu i jadę w tym roku 18 sierpnia :)
Mandarynka25
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mandarynka25 » 03.07.2017 16:35

Trafiłam tutaj, bo zamierzam wybrać się do Chorwacji właśnie z biurem podróży Oskar. Przyznam, że po przeczytaniu wielu opinii na jednym z portali jestem nieco skonsternowana. Opinie w większości są negatywne, narzekania na podróż, różne wypadki, psujący się autokar, nieprofesjonalne podejście załogi czy choćby trudności w nawiązaniu kontaktu z rezydentem. Czy tak faktycznie jest? Czy macie jakieś doświadczenia? Bardzo proszę o jakiekolwiek opinie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Makarska z biurem podrozy Oskar - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone