Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Majka niejedno ma imię - BIHCROMNAL 2006 :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 06.04.2007 08:14

gratkorn napisał(a):Kobieto :!: , połowa piątego kwietnia :!: i co :?:
Heroino, szukam Cię po wszystkich forach, a roport dalej krzyczy "weź mnie, weź mnie!" :lol:
Lenistwo dnia cieplutkiego zatrzymało się w Bielsku na dłużej ? Oby nie :roll:

DAWAJ !!!!!!!!! Bo mnie z roboty wywalą !


Monika! Po Twoich krótkich tekstach, to sobie jeno wyobrazić mogę, jak brzmiałaby relacja :lol: :lol:
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 06.04.2007 08:18

Janusz Bajcer napisał(a):Fiolek - to musisz od dziś być kucharką Janusza :wink: i zapodawać mu tylko "szopską sałatkę"
:lool: :papa:

Mnie też się przyda taka dieta :devil: :lool: :lool: :lool:
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 06.04.2007 09:05

Dziewczyny! Chyba nie doczekam relacji do końca, bo niedługo wyjeżdżam i net to będzie wydzielany na kartki hehehe
Ale nieszkodzi - przeczytam, jak wrócę :)

W miejscowości Risan (rzut beretem od Perast) są jeszcze mozaiki rzymskie z III w. - widziały Panie? :P I to całe podłogi! Mimo, że dojście do nich jest oznakowane, to na końcu łatwo zgubić trop hehe, bo na końcu nie dość, ze nabaźgrane cyrylicą na kawałku dechy, to jeszcze chyba obok jakiegoś składu budowlanego i... prawie ich nie widać. W październiku właśnie cośtam z nimi robili - znaczy obudowywali nieco i kładli coś w stylu pleksi, żeby można było oglądać :)
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 06.04.2007 10:53

Fiolku, Krakusie - no co Wy!!!!!!!!

Plumku - jaki wstyd i jaki mój ŻAL z powodu tych mozaik (tak sie mówi: mozaik???) !!! Nie wiedziałam o mozaikach i nie widziałam ich! Ech... a to dla mnie zawsze najpiękniesza sztuka! No to trzeba wrócic po raz kolejny :smo: !

I mam nadzieję, że jak wrócisz (nie za szybko na pewno...), to relacja już będzie skończona :twisted: :lol:
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 06.04.2007 13:44

shtriga napisał(a):Obrazek

CCCC...
Na mojoj kući tri parole
Hoćemo, živio i dole


shtriga napisał(a):Z głośników.. Aaaa tak! Piosenka o Cyganach cośmy ją w Akademii tłumaczyli. Nie daruję sobie i smsuję do Joli, Drusilli i Zawodowca.

Przyśnili się Wam w nocy? Mało tego dnia jadłyście :lol:

shtriga napisał(a):Przechodzimy na polsko-czesko-słowiańską mieszankę językową. Budzi się jego towarzyszka. No i ją przedstawia - to Irlandka, która studiuje w Pradze. A ma na imię... No i tu cały bus się ożywia. Bo Pavel mówi: FIONA. Na co chór 30 osób w busie: SHRECK???

Jak ja rok wcześniej prawie w tym samym miejscu :D Wziąłem na stopa Czeszkę i 2 Czarnogórców. Też się fajnie gadało tylko Fiony i Shreka nie mieliśmy :lol:
Widoczki też jakby te same :)

shtriga napisał(a):Jeszcze szybki sms do Zawodowca - powinien być ze swoim bośniacko-chorwackim teamem w Albanii. I tak jest. Melduje, że są u Artana i że też mają fatalną pogodę... Podejrzewamy, że Artan miał baaardzo zdziwioną minę, jak ich zobaczył i dowiedział się, że to nasi znajomi, których nigdy na oczy nie widziałyśmy :-)

:D

zawodowiec napisał(a):Laski piszą że szczękają zębami w Durmitorze. Widać ta dupówa która u nas dopiero co się skończyła, tam cały czas trwa i ma się dobrze.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 06.04.2007 14:34

shtriga napisał(a):
Plumku - jaki wstyd i jaki mój ŻAL z powodu tych mozaik (tak sie mówi: mozaik???) !!! Nie wiedziałam o mozaikach i nie widziałam ich! Ech... a to dla mnie zawsze najpiękniesza sztuka! No to trzeba wrócic po raz kolejny :smo: !

I mam nadzieję, że jak wrócisz (nie za szybko na pewno...), to relacja już będzie skończona :twisted: :lol:


Popatrzcie, znalazłam w sieci link do fotek mozaik (moje są bardzo mizerne, bo mozaiki już były nakryte rusztowaniami):

http://www.fotokate.pl/?act=gal&kat=0&p ... desc=Risan

A apropos mozaik :) Są też w Supetarze, na wyspie Brač - mały fragment, ale są :) Koło kościoła :)

No. A na skończenie relacji macie duuuzo czasu - jak dla mnie :d Ale co na to inni "czytacze"? :)
Tekla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 448
Dołączył(a): 30.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tekla » 06.04.2007 15:07

O rany jULEK! Uleńko kochana z braku czasu nie wchodziłam na forum, a tu.... no no pięknie się rozpisałaś, dech zapiera... SUPER! No to teraz nie masz wyjścia musisz do mnie przyjechać!! Wesołych Świąt kochana ziomalko.
P.S. W świąteczny poniedziałek będę w M. :wink:
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 06.04.2007 16:20

Plumek napisał(a):A apropos mozaik :) Są też w Supetarze, na wyspie Brač - mały fragment, ale są :) Koło kościoła :)


O mozaikach w Risanie pisałem tu:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=105 ... c&start=31


A w Chorwacji najpiękniejsze mozaiki rzymskie są chyba w Puli w takim małym kościółku na podwórku. No i nieco późniejsze w bazylice Eufrazjana w Poreczu
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 07.04.2007 09:29

Ze wstydem przyznaję Kirze, że mi to umknęło... :oops: . No cóż... Plumku, Kirze - następnym razem trzeba będzie się wybrać mozaikowym szlakiem po Bałkanach - na wszystko za jednym zawsze braknie czasu. Faktycznie - niesamowite, ze w takim stanie ocalały! Cudne!

Choć jakbym wiedziała, że niedziela będzie taka deszczowa w Zabljaku, to pewnie byśmy zostały :lol:


Zawodowcu - przed Twoim wzorkiem nic się nie ukryje :wink: .. Zauwazyłeś CCCC - a myślałam, żeby wyciąć, coby nie było znowu tu walki :lol: :lol: :lol:

Teklusia! Też będę! Może uda sie spotkać! :lol:
Janqes
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 361
Dołączył(a): 11.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janqes » 07.04.2007 13:47

shtriga napisał(a):
Choć jakbym wiedziała, że niedziela będzie taka deszczowa w Zabljaku, to pewnie byśmy zostały :lol:




:roll: :(
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 08.04.2007 00:09

shtriga napisał(a):Zawodowcu - przed Twoim wzorkiem nic się nie ukryje :wink: .. Zauwazyłeś CCCC - a myślałam, żeby wyciąć, coby nie było znowu tu walki :lol: :lol: :lol:

My tylko reporterzy, nie politykierzy :)
darkold
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 26.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) darkold » 08.04.2007 11:40

Muszę przerwać, doczytałem do startu na twierdzę. Bomba, podziwiam. Żona pogania, poza tym Makłowicz.
P.S. Wracają wspomnienia sprzed 20 lat, gdy jako 19-latek na motorze Jawa przez Belgrad i Skopje dotarłem do Aten i dalej na Kretę. :papa:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 08.04.2007 14:05

W święta to tylko Makłowicz!!! :lol:

Zawodowcu - no właśnie :lol:

Krzychu Janqesie!!! - no co Ty! Mówiłam o sytuacji, kiedy byłybyśmy w Kotorze i miały pewnośc 100% ze w górach będzie lało - Was przecież wtedy prawie w ogóle nie znałyśmy i nawet nie wiedziałyśmy, że bedziecie na nas czekać!!!
Teraz to już wiem, że tamta niedziela, to było to, co miało być! Ales Ty chłopie drobiazgowy!!!
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 08.04.2007 16:58

Shtriga .... moja zapytanie jest banalne. Czy Ty jesteś zawodowym fotografem, czy masz jakieś pojęcie o fotografowaniu czy tylko robisz zdjęcia na zasadzie "pstryk i zdjęcie zrobione". W końcu jakim aparatem pstrykasz ?? ( na zdjęciu jest ale nie mogę rozpoznać)
ps. pytam ponieważ zdjęcia są przecudne.
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 08.04.2007 20:09

Miłe to i serdecznie dziękuję :D , ale hm... nie jestem żadnym zawodowcem a tylko pstrykaczem-amatorem - mam Nikona 5400 i rzadko kiedy wychodze poza automat, bo :oops: :oops: :oops: nie znam się na prawach fizyki.
W relacji są zdjecia moje i wiolak3 - Wiola robiła je Olimpusem 5060.
Ośmielam się twierdzic, że te, które Ci się podobają, to pewnie jej - bo ona ma pojęcie o fotkowaniu, choć też amatorka :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Majka niejedno ma imię - BIHCROMNAL 2006 :) - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone