Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ludziska jak wy się zamykacie w kwocie 2-3 tys. zł... ?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 06.02.2009 16:31

hepik napisał(a):
polecam swoj kod polecajacy: micgl1


Coś kiepsko , z czujnością obywatelską,Opiekunie Działu.
Kasujecie,banujecie a kiedy jak najbardziej ordynarny spam gościu wkleja to się dyskusje z nim prowadzi.
:wink:


Możesz rozwinąć, bo nie bardzo rozumiem dlaczego to spam. Może dlatego, że nie korzystam z biur podróży 8)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.02.2009 19:08

Toczka w toczke czytałem to samo na innym forum.
Po co ktoś podaje swój kod polecając,a??
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 06.02.2009 20:12

hepik napisał(a):Toczka w toczke czytałem to samo na innym forum.
Po co ktoś podaje swój kod polecając,a??


No właśnie ja też nie wiem, więc pytam. Może życzliwie chce pomóc komuś zaoszczędzić 90 zł. Jeśli jest inaczej podaj konkretne zarzuty w stosunku do autora lub treści postu, by moderator mógł podjęć konkretne działania.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.02.2009 21:01

To pytaj usera.Ja nie prokurator,żebym dowodów dostarczał.
Albo czekaj:
Jak wrocimy z TKON to wszystko opiszemy!
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 07.02.2009 09:39

hepik napisał(a):To pytaj usera.Ja nie prokurator,żebym dowodów dostarczał.
Albo czekaj:
Jak wrocimy z TKON to wszystko opiszemy!


Proponuję zakończyć to dochodzenie i OT jednocześnie 8)
micglo
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.02.2009
Kod Polecajacy

Nieprzeczytany postnapisał(a) micglo » 18.02.2009 21:49

Podalem kod - bo to zwykly program lojalnosciowy - ktos dostanie 3% i mi tez skapnie - zadne oszustwo! Gdyby mi ktos dal taki kod zamiast podejrzewac - cieszylbym sie
*Dominika*
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) *Dominika* » 24.03.2009 11:08

Jaki koszt wyniesie moja podróż :?: (tak mniej więcej)
2 os. dorosłe+ 2 dzieci
2 tygodnie
jedziemy w ciemno (kwatery)
głównie : makarska riviera,
planujemy zwiedzanie , noclegi co 3-5 dni w innych miejscach
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 24.03.2009 11:16

*Dominika* napisał(a):Jaki koszt wyniesie moja podróż :?: (tak mniej więcej)
2 os. dorosłe+ 2 dzieci
2 tygodnie
jedziemy w ciemno (kwatery)
głównie : makarska riviera,
planujemy zwiedzanie , noclegi co 3-5 dni w innych miejscach
Z góry dziękuję za odpowiedź :)


Dodatkowe pytanie :jakim autem oraz w jakim miesiącu.
Ale 3-5 dni dla gospodarza to nie rarytas, więc problem z negocjacją ceny i w ogóle z dostępnością. Makarska Riviera też do najtańszych nie należy.
piotrtc
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 01.03.2008
Sierpień 2008 i 1400 od osoby

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrtc » 24.03.2009 13:51

Witajcie. Byliśmy w Chorwacji w sierpniu 16-23. 2008 (Wyspa Pag, miasto Novalija). Całkowity koszt wakacji wyniósł nas po 1400 zł na osobę (kupowaliśmy euro po 3,23) . Na tą cenę złożyło się:
- 9 noclegów (7 na Pagu, 1 w Jeziorach Plitvickich i jeszcze jednym w drodze powrotnej na Słowacji - tam gdzie Tatralandia:P),
- transport (Laguna w dieslu, paliwo dzielone na 4 osoby),
- jedzenie (wzieliśmy trochę s Polski ale starczyło na pierwsze 2-3 dni), kilka razy jedliśmy w lokalach
- opłaty drogowe
- bilety wstępu na Plitvickie Jeziora i do Tatralandii
- wycieczka całodniowa na okoliczne wyspy (chyba po 250 kun od osoby)
- no i reszta wydatki mniejsze
Przywieźliśmy mały zapas piw chorwackich, rakiji (nie wiem czy tak sie pisze) trunków słowackich:P

...i zostało mi z tego jeszcze 25 euro po przyjeździe do Polski.

Nie wydaje mi się że strasznie oszczędzaliśmy. Co chciałem to miałem, oczywiście w granicach rozsądku. Na ceny się patrzyło:PP
Niestety w tym roku brak transportu i chyba nie pojadę :cry:

P.S. Dodam że dwa lata temu (w 2007) byłem na Wyspie RAB i tez wydałem podobne pieniądze:)


Jakieś pytania (nie tylko o koszty)?? Chętnie pomogę >>>> gg: 4343331 lub na pw
Ostatnio edytowano 25.03.2009 11:09 przez piotrtc, łącznie edytowano 1 raz
tturek
Odkrywca
Posty: 119
Dołączył(a): 08.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tturek » 24.03.2009 14:28

*Dominika* napisał(a):Jaki koszt wyniesie moja podróż :?: (tak mniej więcej)
2 os. dorosłe+ 2 dzieci
2 tygodnie
jedziemy w ciemno (kwatery)
głównie : makarska riviera,
planujemy zwiedzanie , noclegi co 3-5 dni w innych miejscach
Z góry dziękuję za odpowiedź :)

byłem 2+1 na 14 dni. jak masz pytania to pisz. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
wojtap
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 27.03.2009
2+2+1 orebic 2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtap » 28.03.2009 12:20

Byliśmy dwa tygodnie całą rodzino 2 osoby dorosłe, 2 córki 12 i 8 lat oraz syn 1,5 roku. W drodze do Chorwacji nocleg w Grazu.
Fakt że początek sezonu ostatni tydzien czerwca i pierwszy lipca. Dużo zwiedzania, cały Peljesac i Dubrownik jakieś 5000km wszystkiego się zrobiło. Xsara Picasso disel. Prawie każdego wieczoru wizyta w knajpie i min. pizza. Troche zabraliśmy jedzenia z domu ale duzo się też kupowało na miejscu wszystkie sniadania lody, piwo, wino. Spora zabralismy do Polski wina, oliwy obrazków i innych.
Wszystkiego wyszlo jakieś 6200 zł.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 28.03.2009 12:21

Standardowo... :twisted:
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 28.03.2009 16:19

Witam
My ( 2+1 ) w ubiegłym roku byliśmy pod koniec sierpnia na 15 dni w Makarskiej.
Całkowity koszt wyniósł nas 4600 zł .
:D :D :D
zauroczona
Croentuzjasta
Posty: 227
Dołączył(a): 20.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zauroczona » 29.03.2009 21:41

Właśnie dzis, po tylu miesiącach od powrotu :D udało mi się dokonać kalkulacji ubiegłorocznego wyjazdu (to tak tytułem przygotowania do kalkulacji tegorocznej :lol: ).
rodzina 2+1; 14-dniowy pobyt w Orebic + po 2 dni z noclegami na dojazd i powrót; auto diesel, częściowo wyzywienie w konobach (tak pół na pół), trochę jedzenia z Polski, wycieczki do Dubrownika, Mostaru, wodospady Kravice, cały Peljesac, przywiezione do domu 6 l wina i 2 śliwowice, zakupy przed, w trakcie, kontrolowany finasowy luz wakacyjny. Wydane z maluskim zaokrągleniem 7 tyś PLN.
Po kalkulacji na ten rok, z tym, że pobyt 12-dniowy + po 2 dni na drogę z noclegami z podobnym harmonogramem jak w ub.roku szacujemy na 8 tyś.
hexapus
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 31.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hexapus » 01.04.2009 14:51

zauroczona napisał(a):Właśnie dzis, po tylu miesiącach od powrotu :D udało mi się dokonać kalkulacji ubiegłorocznego wyjazdu (to tak tytułem przygotowania do kalkulacji tegorocznej :lol: ).
rodzina 2+1; 14-dniowy pobyt w Orebic + po 2 dni z noclegami na dojazd i powrót; auto diesel, częściowo wyzywienie w konobach (tak pół na pół), trochę jedzenia z Polski, wycieczki do Dubrownika, Mostaru, wodospady Kravice, cały Peljesac, przywiezione do domu 6 l wina i 2 śliwowice, zakupy przed, w trakcie, kontrolowany finasowy luz wakacyjny. Wydane z maluskim zaokrągleniem 7 tyś PLN.
Po kalkulacji na ten rok, z tym, że pobyt 12-dniowy + po 2 dni na drogę z noclegami z podobnym harmonogramem jak w ub.roku szacujemy na 8 tyś.


u mnie 2+1 -14 dni - całość wydatków 7 tys.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Ludziska jak wy się zamykacie w kwocie 2-3 tys. zł... ? - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone