Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Lista kempingów w Cro

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Leszek Skupin
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 24.07.2008 08:38

Gajus, Janusz, dziękuję Wam :). Chyba jednak zrezygnujemy z tej formy campingowania, bo z tego co się dowiedziałem z innych źródeł... (nie wiem na ile wiarygodnych) to ponoć wynajem takich namiotów kosztuje mniej więcej tyle co kwatera ;)

Pozdrav :papa:
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.07.2008 09:18

Masz dobre źródła - w głównym sezonie mobile home są drogie, tzn. w cenie kwater , a czasem nawet wyższe.
Ale jak ktoś lubi kemping , to wybiera w nich pobyt i nie stoją one puste w sezonie.
fafikdog
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) fafikdog » 24.07.2008 12:18

Polecam kemping Danijel w Lokva Rogoźnica - ok. 6 km. na południe od Omisia.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.07.2008 10:03

fafikdog napisał(a):Polecam kemping Danijel w Lokva Rogoźnica - ok. 6 km. na południe od Omisia.

Byłeś osobiście pobytowo na tym kempingu, skoro polecasz - jak tak , to można prosić o trochę więcej szczegółów. A może też kilka fotek :?: :lol:
Amy
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amy » 30.07.2008 12:25

Hej:)
Na forum jestem nowa :)
Ale do KRO jade już 3 rok z rzędu :lol:
Bardzo podoba mi się kamp Laguna w miejscowosci PLAT (niedaleko cavtat) za Dubrownikiem.
Kamp jest 3 gwiazdkowy. Łazieneczki są bardzo czyste, codziennie sprzątaczka uwija się jak mrówka:)
Są dwie lodóweczki przy lazienkach, w których każdy może przechowywyać zywność, wszedzie drzewa figowe, dobrze zacieniony, zejscie na plaze przeurocze - nie strome!!
na samej plazy jest fajna spokojna knajpka...
a plaża ... dech w piersi zapiera :)

małe spokojne kameralne miejsce :) za bardzo przystępną cene!
13 sierpnia wlasnie tam jedziemy :)
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 02.08.2008 19:21

Camping Grebisce w Jelsie na Hvarze to, jak dla mnie, camping idealny! Dużo cienia, toalety perfekcyjnie czyste, sprzątane niemal bez przerwy, na campingu sklepik z pieczywem, owocami oraz mini-knajpka z piwem :D
Do tego miła obsługa dobrze mówiąca po angielsku. Są parcelki z wodą oraz miejsca nieparcelowane.
Co prawda, camping dosyć drogi, ale wart swojej ceny!
A do centrum Jelsy, która wyjątkowo nas zauroczyła, przysłowiowy "rzut beretem", czyli jakieś 15 minut nadmorską promenadą.
Byliśmy tam w zeszłym roku i wybierając sie na Hvar, na pewno znowu odwiedzimy to miejsce.

A oto stronka campingu:
http://www.grebisce.hr/flashOK.html
Wedera
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wedera » 04.09.2008 13:12

Właśnie wróciliśmy z Croatii i wg całej naszej rodzinki najfajniejszy Camp (zarówno właściciel Mario jak i cała reszta) to Autocamp Paradiso Drage Polecam wspaniała atmosfera, spokój i ceny też przyjazne. Pozdrawiam Wszystkich Wedera
Leszek Skupin
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 04.09.2008 15:28

Właśnie najfajniejsza jest rodzinna prawie atmosfera, którą Mario tworzy ;). Byliśmy u niego 5 lat temu, byliśmy w tym roku, ale nie miał miejsc więc przenieśliśmy się za ścianę do Romanticy ;), ale zapraszał nas na wino i rakiję, tyle że albo jego nie było, albo nas i tak... nie wypiliśmy :( Jeśli jeszcze ktoś go kiedyś spotka, proszę... pozdrówcie go od "Polijskiej maczety" hehe tak mnie nazwał jak go próbowałem poczęstować Łącką Śliwowicą :lol: ;)

Pozdrav :papa:
Wedera
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wedera » 04.09.2008 19:17

Muszę wam serdecznie podziękować bo tylko dzięki Waszej wspaniałej relacji z wakacji na Croatii trafiliśmy do Maria , w ubiegłym roku też tam mieliśmy zamiar dotrzeć mając w bagażniku słynną Łącką Śliwowicę , ale coś nam się ubzdurało że Mario mieszka na Plejasacu i najlepszy numer był w tym że w Orebiczu znaleźliśmy Maria i Camp Paradiso ale osoba jak i pole dalekie były od Waszych opowieści dopiero po powrocie do domu razem z niewypitą Łącką śmialiśmy się do łez z zaistniałej pomyłki. W tym roku dotarliśmy bez żadnych problemów i Mario był wspaniały camp też. Mój kuzyn właśnie jest u niego i też dzwonił że jest super. Pozdrowienia od ""Polijskiej maczety"przekażę nawet dziś bo posyłam Mariowi zdjęcia, na pewno się ucieszy.Pozdrawiam serdecznie Wedera
Dad
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dad » 05.09.2008 05:58

Wedera napisał(a):Właśnie wróciliśmy z Croatii i wg całej naszej rodzinki najfajniejszy Camp (zarówno właściciel Mario jak i cała reszta) to Autocamp Paradiso Drage Polecam wspaniała atmosfera, spokój i ceny też przyjazne. Pozdrawiam Wszystkich Wedera

Witam serdecznie!
Czy moglibyście podać jakieś bliższe namiary na ten camp ponieważ nie mogłem znależć jego strony.Trzeba powoli myśleć o znalezieniu czegoś fajnego bo czerwiec tuż tuż :D
Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.09.2008 07:09

Dad napisał(a):
Wedera napisał(a):Właśnie wróciliśmy z Croatii i wg całej naszej rodzinki najfajniejszy Camp (zarówno właściciel Mario jak i cała reszta) to Autocamp Paradiso Drage Polecam wspaniała atmosfera, spokój i ceny też przyjazne. Pozdrawiam Wszystkich Wedera

Witam serdecznie!
Czy moglibyście podać jakieś bliższe namiary na ten camp ponieważ nie mogłem znależć jego strony.Trzeba powoli myśleć o znalezieniu czegoś fajnego bo czerwiec tuż tuż :D
Pozdrawiam

Autocamp Paradiso - proszę bywalców tego kempingu o potwierdzenie czy właśnie na nim byli :wink: :lol:
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.09.2008 07:37

fafikdog napisał(a):Polecam kemping Danijel w Lokva Rogoźnica - ok. 6 km. na południe od Omisia.

Wszystko kwestia gustu-my tam byliśmy i nam nie podpasował. Za nie można auta przy namiocie postawić a dużo rzeczy w bagażniku, "balkony" na namioty, stromo, sanitariaty też nas nie przekonały ....
Leszek Skupin
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 05.09.2008 08:32

Janusz Bajcer napisał(a):Autocamp Paradiso - proszę bywalców tego kempingu o potwierdzenie czy właśnie na nim byli :wink: :lol:

Tak :D potwierdzam :D to ten camping...
Tyle że zdjęcia na tej stronie są chyba z jego początków :lol: bo teraz jest już tam prawie oliwkowa dżungla :lol:
W tym roku wypożyczenie rowerów wodnych kosztowało już 20 futrzaków, ale cóż podobno wszędzie już tak kosztuje ;)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.09.2008 12:32

Leszek Skupin napisał(a):W tym roku wypożyczenie rowerów wodnych kosztowało już 20 futrzaków, ale cóż podobno wszędzie już tak kosztuje ;)

Nie wszędzie - na Istrii za godzinkę na rowerku 60 zwierzątek :wink:
Leszek Skupin
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 05.09.2008 14:45

Janusz Bajcer napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):W tym roku wypożyczenie rowerów wodnych kosztowało już 20 futrzaków, ale cóż podobno wszędzie już tak kosztuje ;)

Nie wszędzie - na Istrii za godzinkę na rowerku 60 zwierzątek :wink:

Nooo :D to już wiem dlaczego wolę Dalmację :twisted: :P
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

Lista kempingów w Cro - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019