Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lista kempingów w Cro

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Wedera
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 17.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wedera » 05.09.2008 16:34

Ja tam stromizny specjalnej nie widziałam, namiot był przy samochodzie w cieniu pod oliwką, Mario jak się go poprosiło to przywoził chlebuś i pyszne pomidorki (za 1,5 kuna). Sanitariaty były 2x dziennie sprzątane. W sumie każdy szuka czegoś co mu pasuje. Wg nas jest to fajna baza zarówno na odpoczynek na stałe jak i na nabranie sił przed dalszą podróżą. Będąc na campie u Maria można spokojne zaliczyć Kornaty, Telaśćicę, spływ rzeką Zrmanje super widoczki. Pozdrawiam Wszystkich Wedera :)
anngella2
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anngella2 » 05.02.2009 17:44

5 lat temu byłam z rodzinką na Makarskiej Rivierze, było super!!! Byliśmy w jakimś campingu za Podgorą, Źiwogoście Dole??? ( nie wiem jak sie to pisze) dokładnie nie pamiętam, ale ktoś może wie o jaki camp mi chodzi :oops: obok był camp Boban??? Bardzo mi się ten camping podobał, było czysto i ceny też wtedy były przystępne. pozdrawiam:)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.02.2009 17:54

Anngello, niewątpliwie chodziło Ci o camping Dole w Żivogosce Blato:
http://www.e-camping.net/pl/camping/156 ... 236a4bc756

Niestety camping swojej własnej strony nie posiada, ale na tej powyżej są i opinie i zdjęcia campu.
Ten fragment wybrzeża to zresztą "zagłębie campingowe", bo oprócz "Dole" i "Bobana" są też campy: "Ciste" i "Male ciste". Dwa ostatnie moim zdaniem lepsze od dwóch pierwszych, ale kto co lubi :wink:

Pozdrawiam :papa:
anngella2
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anngella2 » 05.02.2009 18:57

Dziękuję Maslinka za info! Widziałam już tę stronke. Może uda nam się spędzić te wakacje w Cro, to na pewno tam zajade!!! Mieliśmy tu kilka przygód:)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.02.2009 20:39

Trochę o kempingu Dole w Živogošce jest na tej stronie :lol:
Witek1965
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 01.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witek1965 » 05.02.2009 21:57

Byłem tam, jest fajnie. Polecam ten camp spokojnie, cicho
Sasza
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sasza » 25.02.2009 12:12

Cześć! Mam pytanie do Amy: czy mogłabyś podać trochę bliższe info na temat wymienionego kampu Laguna w Plat lub jakieś namiary na niego? Wybieram się w tym roku za Dubrovnik, żeby mieć bazę wypadową na Czarnogórę i interesują mnie kampy właśnie za Dubrovnikiem.
Z góry dzięki, pozdrav Sasza
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 25.02.2009 15:42

Sasza napisał(a):...bliższe info na temat wymienionego kampu Laguna w Plat lub jakieś namiary na niego...

Niestety mam tylko tyle:
Kamp LAGUNA
Plat, Dubrovnik
+385(20)488 960, 098 803 001
Nigdzie nie znalazłem ich www - może nie mają.
Sasza
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sasza » 25.02.2009 16:11

JacYamaha! WIEEELKIE DZIĘKI!!!
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 26.02.2009 15:19

Sasza - napisz może tutaj, może coś podpowiedzą więcej. Ja odpadam.
Pozdrawiam
Jacek
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 14.04.2009 13:56

szukam, szukam, wertuję, przeliczam, mierzę zacienienie na campach, czy aby plaże odpowiednie dla juniora, czy można kamperem, czy jest woda i kanalizacja do podłaczenia...i powoli tracę animusz... Mamy 12 noclegów zaplanowanych, a więc 3 kempy po 4 noclegi albo odwrotnie: 4 kempy po 3 noclegi.... najpierw coś w okolicach szybenika (+-50km), potem do dubrownika, i z powrotem na północ...

Macie jakieś sprawdzone typy?
Biorę pod uwagę: NEVIO w Orebicu, IVO w Duce, Primosten, Oaza Mira...


Póki co natknęłam się na mocno rozbdowaną listę kempingów (niestety bezlinkową) http://adriatica.webnode.sk/kemping/
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 14.04.2009 15:55

W okolicy Sibenika znam Kozaricę Pakostane,Oaza Mira Drage i Solaris Sibenik campy na niezłym poziomie a strony znajdziesz na www.eurocamps.net
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.04.2009 16:35

mama_Kapiszonka napisał(a):
Póki co natknęłam się na mocno rozbdowaną listę kempingów (niestety bezlinkową) http://adriatica.webnode.sk/kemping/[/color]


Link z pierwszej strony do chorwackich kempingów (z linkami) :lol:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.04.2009 07:13

mama_Kapiszonka napisał(a):szukam, szukam...

Macie jakieś sprawdzone typy?
Biorę pod uwagę: NEVIO w Orebicu, IVO w Duce, Primosten, Oaza Mira...


Byłem na Ivo w Duce. Nie wiem czy tego oczekujesz.
Link ze zdjęciami z tego kampu. Jak Masz jakieś pytania to chętnie odpowiem.
Teraz z perspektywy czasu miło wspominam to miejsce bo piękna piaskowa plaża na wyciągnięcie ręki i blisko do wielu okolicznych atrakcji. Wracaliśmy praktycznie tylko spać więc...
Na pozostałych wymienionych przez Ciebie kempingach nie byłem.
Pozdrawiam
Jacek
zuziata
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 01.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuziata » 01.05.2009 18:10

Hej Hej, od wczoraj podczytuję forum. Ale co tam zarejestrowałam się i pytam:

kofani moi, camping z własną plażą, oczywiście jak najdrobniejszą, ale z dodatkowymi campingowymi atrakcjami dla dzieci.

Moje wypady campingowe zakończyły się jakoś o 97/98 roku, wtedy nie zwracałam uwagi na takie atrakcie i de facto spalnia była dla mnie mało istotna i tak całe dnie opalanko było.
Teraz i potrzeby się zmieniły i prawdopodobnie wiele rzeczy w cro,
możecie coś polecić?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lista kempingów w Cro - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone