Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Lista kempingów w Cro

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Wedera
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wedera » 05.09.2008 16:34

Ja tam stromizny specjalnej nie widziałam, namiot był przy samochodzie w cieniu pod oliwką, Mario jak się go poprosiło to przywoził chlebuś i pyszne pomidorki (za 1,5 kuna). Sanitariaty były 2x dziennie sprzątane. W sumie każdy szuka czegoś co mu pasuje. Wg nas jest to fajna baza zarówno na odpoczynek na stałe jak i na nabranie sił przed dalszą podróżą. Będąc na campie u Maria można spokojne zaliczyć Kornaty, Telaśćicę, spływ rzeką Zrmanje super widoczki. Pozdrawiam Wszystkich Wedera :)
anngella2
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) anngella2 » 05.02.2009 17:44

5 lat temu byłam z rodzinką na Makarskiej Rivierze, było super!!! Byliśmy w jakimś campingu za Podgorą, Źiwogoście Dole??? ( nie wiem jak sie to pisze) dokładnie nie pamiętam, ale ktoś może wie o jaki camp mi chodzi :oops: obok był camp Boban??? Bardzo mi się ten camping podobał, było czysto i ceny też wtedy były przystępne. pozdrawiam:)
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.02.2009 17:54

Anngello, niewątpliwie chodziło Ci o camping Dole w Żivogosce Blato:
http://www.e-camping.net/pl/camping/156 ... 236a4bc756

Niestety camping swojej własnej strony nie posiada, ale na tej powyżej są i opinie i zdjęcia campu.
Ten fragment wybrzeża to zresztą "zagłębie campingowe", bo oprócz "Dole" i "Bobana" są też campy: "Ciste" i "Male ciste". Dwa ostatnie moim zdaniem lepsze od dwóch pierwszych, ale kto co lubi :wink:

Pozdrawiam :papa:
anngella2
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) anngella2 » 05.02.2009 18:57

Dziękuję Maslinka za info! Widziałam już tę stronke. Może uda nam się spędzić te wakacje w Cro, to na pewno tam zajade!!! Mieliśmy tu kilka przygód:)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.02.2009 20:39

Trochę o kempingu Dole w Živogošce jest na tej stronie :lol:
Witek1965
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witek1965 » 05.02.2009 21:57

Byłem tam, jest fajnie. Polecam ten camp spokojnie, cicho
Sasza
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sasza » 25.02.2009 12:12

Cześć! Mam pytanie do Amy: czy mogłabyś podać trochę bliższe info na temat wymienionego kampu Laguna w Plat lub jakieś namiary na niego? Wybieram się w tym roku za Dubrovnik, żeby mieć bazę wypadową na Czarnogórę i interesują mnie kampy właśnie za Dubrovnikiem.
Z góry dzięki, pozdrav Sasza
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 25.02.2009 15:42

Sasza napisał(a):...bliższe info na temat wymienionego kampu Laguna w Plat lub jakieś namiary na niego...

Niestety mam tylko tyle:
Kamp LAGUNA
Plat, Dubrovnik
+385(20)488 960, 098 803 001
Nigdzie nie znalazłem ich www - może nie mają.
Sasza
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sasza » 25.02.2009 16:11

JacYamaha! WIEEELKIE DZIĘKI!!!
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 26.02.2009 15:19

Sasza - napisz może tutaj, może coś podpowiedzą więcej. Ja odpadam.
Pozdrawiam
Jacek
mama_Kapiszonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 14.04.2009 13:56

szukam, szukam, wertuję, przeliczam, mierzę zacienienie na campach, czy aby plaże odpowiednie dla juniora, czy można kamperem, czy jest woda i kanalizacja do podłaczenia...i powoli tracę animusz... Mamy 12 noclegów zaplanowanych, a więc 3 kempy po 4 noclegi albo odwrotnie: 4 kempy po 3 noclegi.... najpierw coś w okolicach szybenika (+-50km), potem do dubrownika, i z powrotem na północ...

Macie jakieś sprawdzone typy?
Biorę pod uwagę: NEVIO w Orebicu, IVO w Duce, Primosten, Oaza Mira...

Póki co natknęłam się na mocno rozbdowaną listę kempingów (niestety bezlinkową) http://adriatica.webnode.sk/kemping/
ziomek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 14.04.2009 15:55

W okolicy Sibenika znam Kozaricę Pakostane,Oaza Mira Drage i Solaris Sibenik campy na niezłym poziomie a strony znajdziesz na www.eurocamps.net
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.04.2009 16:35

mama_Kapiszonka napisał(a):
Póki co natknęłam się na mocno rozbdowaną listę kempingów (niestety bezlinkową) http://adriatica.webnode.sk/kemping/[/color]

Link z pierwszej strony do chorwackich kempingów (z linkami) :lol:
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.04.2009 07:13

mama_Kapiszonka napisał(a):szukam, szukam...

Macie jakieś sprawdzone typy?
Biorę pod uwagę: NEVIO w Orebicu, IVO w Duce, Primosten, Oaza Mira...

Byłem na Ivo w Duce. Nie wiem czy tego oczekujesz.
Link ze zdjęciami z tego kampu. Jak Masz jakieś pytania to chętnie odpowiem.
Teraz z perspektywy czasu miło wspominam to miejsce bo piękna piaskowa plaża na wyciągnięcie ręki i blisko do wielu okolicznych atrakcji. Wracaliśmy praktycznie tylko spać więc...
Na pozostałych wymienionych przez Ciebie kempingach nie byłem.
Pozdrawiam
Jacek
zuziata
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuziata » 01.05.2009 18:10

Hej Hej, od wczoraj podczytuję forum. Ale co tam zarejestrowałam się i pytam:

kofani moi, camping z własną plażą, oczywiście jak najdrobniejszą, ale z dodatkowymi campingowymi atrakcjami dla dzieci.

Moje wypady campingowe zakończyły się jakoś o 97/98 roku, wtedy nie zwracałam uwagi na takie atrakcie i de facto spalnia była dla mnie mało istotna i tak całe dnie opalanko było.
Teraz i potrzeby się zmieniły i prawdopodobnie wiele rzeczy w cro,
możecie coś polecić?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

Lista kempingów w Cro - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019