Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Lista kempingów w Cro

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rzabusiaa
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzabusiaa » 03.08.2007 15:17

Witek1965 napisał(a):Mi chodzi o to, czy jak biorę parcelę, to płacę za parcelę + auto, przyczepa , prąd i ludzie, czy tylko za parcela + ludzie. Już kiedyś to pytanie zadałem na forum i otrzymałem sprzeczne odpowiedzi, lub w stylu "to zależy od campingu". Namiot nie jest dużo tańszy, a duży namiot to nawet potrafi być droższy.np. na campie w Ciste :

Cennik Ciste

chociaż, pieron wie co oni mają na myśli pisząc CARAVAN-TENT -40Kn. Czy cenę za sam przedsionek, czy za przyczepę z przedsionkiem. Jedyna pozycja w cenniku gdzie nie pokusili się o obrazek, bo z kolei sam trailer to ciut za tanio, chyba że umieścili rysunek przyczepy kempingowej a mieli na myśli małą towarową przyczepkę, któż to wie

na ciste nie ma parcel
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.08.2007 15:23

Zasada jest tak- w opłacie parceli jest auto+namiot albo przyczepa+prąd (czasem też bezpośredni przyłącz wody-ale wtedy jest to najwyższa opłata za parcelę) parcele numerowane na kempingach można rezerwować, i one sa najbliżej morza (czyli w tzw. pierwszym rzędzie :wink:) najtańsze są parcele gdzie można rozbić się w dowolnie wybranym miejscu, za przedsionek jak za pawilon ogrodowy nie ma opłat. Zawsze jest opłata za ilość osób+taksa klimatyczna. Na niektórych kempingach pobierana jest jednorazowa opłata za tzw. rejestrację.

Ps w załączonym wyżej cenniku na rysunku jest błąd - trailer to mała przyczepka bagażowa
Witek1965
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witek1965 » 03.08.2007 16:15

Też tak myślałem, że pomylili obrazki, podobnie jak nasi projektanci w prawie jazdy. B1, autka do 650 kg wagi narysowali busa, a B mały samochodzik. dzięki
keti
Podróżnik
istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) keti » 19.08.2007 06:41

dobry kemping LANTRNACAMP , na Istri jest tam wszystko ,, dobra baza wypadowa na zwiedzanie istri ,, więcej na www.eurocamp.pl
mondi
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) mondi » 19.08.2007 07:16

Medulin Istria
rzabusiaa
Plażowicz
Re: istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzabusiaa » 25.08.2007 14:05

z osobistych doświdczeń zauważyłam ze (r. 2006) na dalmacji nie było parcel, za wszystko liczylo sie osobno, rozstawiało sie campa gdzie sie podobało.

na istrii przeciwnie - każdy camping był z parcelami. roznie bylo z cena z parcele, czasem obejmowala auto+camp/namiot+prad wtedy trzeba bylo liczyc ok 12-14 euro, gdy nie wliczano pradu przeba bylo za niego doplacic 2,50-4 euro.

osobiscie bylam na campie SIRENA w NOVIGRADZIE. tam zwykle parcele nie byly rezerowwane, tylko 2 pierwsze rzedy, tzw. superior byl na rezerwacje i o 1euro drozszy,tj.9-10 euro bez pradu. ponadto camp zawieral dodatkowe pole - jak na patelni - gdzie auto+camp=5-6 euro.

ceny zaleza od terminu.

serdecznie też polecam ten camp poniewaz jako jeden z nielicznych był przy mieście,a nie poza.takze z buta do konzuma na spacerek wieczorem mozna bylo iść :wink: w razie czego moge udzielic lepszych informacji o tym campingu. zaprzyjaznieni włosi CAMPERAMI również uważali ze jest bardzo atrakcyjnie położony i ogolnie upozadkowany i spokojny.
Witek1965
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witek1965 » 25.08.2007 15:57

Idealny camp, jest w Omiszu. Nie dość, że bardzo blisko miasta, to plaża piaszczysta i bardzo daleko w morze jest płytko. Jak ktoś jedzie z dziećmi ideał. Z Campu do dużego marketu Studenac 150 metrów od rec3pcji. Na miejscu kawiarnia, korty tenisowe itp. Wypozyczalnia łodzi, rowerów wodnych i windsurfingów. Camp nazywa się Galeb. Nie jest najtańszy, ale wysoki standard. Łazienki, sanitariaty czyściusieńkie. Glazurka itd. Jak ma się fart to mozna rozbić się 5 metrów od morza. Z daleka od miejskiego zgiełku, całkiem na uboczu jest bardzo przytulny i pięknie zalesiony camp w ŻIwogosce. Camp Dolan siąsiadujący przez siatkę z campem Boban. Miedzy campami swobodne przejście. Dość blisko do paru kawiarenek, nic wielkiego, ale atmosfera super. Jak ktoś może obejść się bez luksusu restauracji, kawiarni i podobnego zgiełku jak na deptaku w Makarskiej to gorąco polecam.

http://www.galeb.hr/

http://www.hotelizivogosce.com/
waldemar1973
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemar1973 » 01.01.2008 20:55

Witam !!!!
Po długiej przerwie znów tu zaglądam, czytam i czytam i staram się wybrać coś naj, naj, naj :))) Byłem w Chorwacji już trzy razy i chyba znów tam chcemy z rodzinką jechać:)

proszę o podanie jakiegoś kempingu z basenem, najlepiej gdzieś na wybrzeżu dalmacji, kameralny z dobrym węzłem sanitarnym..... please........... ;)
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.01.2008 21:22

Kameralnego z basenem nie znajdziesz.
Baseny są na większych kempingach i raczej dość drogich.
Dalmacja zaczyna się od Zadaru więc w pobliżu masz dwa z basenami

duży kompleks ZATON

lub trochę mniejszy Peros

Tylko jak widzisz z cenników pobyt na nich do tanich nie należy, ale "coś za coś"
waldemar1973
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemar1973 » 01.01.2008 22:15

faktycznie........ ceny duuuużo wyższe..... a co myślisz o kempie w Trogirze - rozac ? lub coś w okolicach - najlepiej podobny do tego - położony nad samym morzem, dość mały, tak jak napisałem kameralny, bardzo podobał mi się camp w Povile k. Novi Vinodolski - ale był za blisko drogi i sanitariaty pozostawiały wieeeeeele do życzenia , reszta była super..... pzdr !!!
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.01.2008 22:36

Na Ciovo nie byłem , Rozac wydaje się dość dobry.
Jest tam też drugi kemping Labadusa
Basenów tam nie znajdziesz, ale basenem w całej Chorwacji jest Adriatyk
:lol:
Ciovo w sezonie jest zatłoczone i wtedy na małych kempingach też jest tłok.
adik1
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) adik1 » 05.03.2008 17:50

http://orasac.com/ KEM POD MASLINOM BYŁEM WIDZIAŁEM POLECAM. :D :D
Leszek Skupin
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.07.2008 13:58

Często odpowiadam jak wiem, ale teraz ja mam pytanie :D

Czy ktoś mi może podesłać link lub informacje o campingu,
na którym można wynająć już rozbite namioty :?:
Interesuje mnie rejon Orebicia lub całego Peljesaca

Z góry wielkie dzięki :D

Pozdrav :papa:
Gajus.ems
Cromaniak
camp PERNA k. Orebica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 22.07.2008 19:28

Leszek Skupin napisał(a):Często odpowiadam jak wiem, ale teraz ja mam pytanie :D

http://www.club-adriatic.hr/indexhd3996.html?h=3&d=1
Camp PERNA 2 km za Orebic w strone Kuciste. Widziałem tam skupisko takich namiotów ( duże, jednakowe, puste). Ale patrząc na cennik nie widze ich w ofercie, może wynajmują je jakies grupy zorganizowane. Chyba kiedyś na forum pisano że czesi, spróbuj nawiazać kontakt z recepcją może ci wynajmą ( camp w porządku i okolica super )
Znam dosyć dobrze ofertę campów na Peljsacu i raczej nie kojarzę aby wnajmowały namioty. Może te nowsze w Orebicu. Ale moge sie mylić czas tak szybko płynie.
Gajus
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.07.2008 20:59

Leszek Skupin napisał(a):Często odpowiadam jak wiem, ale teraz ja mam pytanie :D

Mimo, że nie byłem na Peljesacu , uważam że nie ma tam takiego kempingu z namiotami do wynajęcia. Na Peljesacu są małe kempingi , jak stoją na nich namioty , to tak jak pisze Gajus, nie są to namioty w ofercie kempingu , lecz namioty postawione przez czeskie biura, szkoda że nasi operatorzy turystyczni nie biorą przykładu z Czechów.
Na kempingu Nevio mają w ofercie nie namioty, ale mobile home. http://www.nevio-camping.com/
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

Lista kempingów w Cro - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019