Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lista kempingów w Cro

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rzabusiaa
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 01.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzabusiaa » 03.08.2007 16:17

Witek1965 napisał(a):Mi chodzi o to, czy jak biorę parcelę, to płacę za parcelę + auto, przyczepa , prąd i ludzie, czy tylko za parcela + ludzie. Już kiedyś to pytanie zadałem na forum i otrzymałem sprzeczne odpowiedzi, lub w stylu "to zależy od campingu". Namiot nie jest dużo tańszy, a duży namiot to nawet potrafi być droższy.np. na campie w Ciste :

Cennik Ciste

chociaż, pieron wie co oni mają na myśli pisząc CARAVAN-TENT -40Kn. Czy cenę za sam przedsionek, czy za przyczepę z przedsionkiem. Jedyna pozycja w cenniku gdzie nie pokusili się o obrazek, bo z kolei sam trailer to ciut za tanio, chyba że umieścili rysunek przyczepy kempingowej a mieli na myśli małą towarową przyczepkę, któż to wie


na ciste nie ma parcel
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.08.2007 16:23

Zasada jest tak- w opłacie parceli jest auto+namiot albo przyczepa+prąd (czasem też bezpośredni przyłącz wody-ale wtedy jest to najwyższa opłata za parcelę) parcele numerowane na kempingach można rezerwować, i one sa najbliżej morza (czyli w tzw. pierwszym rzędzie :wink:) najtańsze są parcele gdzie można rozbić się w dowolnie wybranym miejscu, za przedsionek jak za pawilon ogrodowy nie ma opłat. Zawsze jest opłata za ilość osób+taksa klimatyczna. Na niektórych kempingach pobierana jest jednorazowa opłata za tzw. rejestrację.

Ps w załączonym wyżej cenniku na rysunku jest błąd - trailer to mała przyczepka bagażowa
Witek1965
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 01.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witek1965 » 03.08.2007 17:15

Też tak myślałem, że pomylili obrazki, podobnie jak nasi projektanci w prawie jazdy. B1, autka do 650 kg wagi narysowali busa, a B mały samochodzik. dzięki
keti
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 17.08.2007
istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) keti » 19.08.2007 07:41

dobry kemping LANTRNACAMP , na Istri jest tam wszystko ,, dobra baza wypadowa na zwiedzanie istri ,, więcej na www.eurocamp.pl
mondi
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 10.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mondi » 19.08.2007 08:16

Medulin Istria
rzabusiaa
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 01.08.2007
Re: istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzabusiaa » 25.08.2007 15:05

z osobistych doświdczeń zauważyłam ze (r. 2006) na dalmacji nie było parcel, za wszystko liczylo sie osobno, rozstawiało sie campa gdzie sie podobało.

na istrii przeciwnie - każdy camping był z parcelami. roznie bylo z cena z parcele, czasem obejmowala auto+camp/namiot+prad wtedy trzeba bylo liczyc ok 12-14 euro, gdy nie wliczano pradu przeba bylo za niego doplacic 2,50-4 euro.

osobiscie bylam na campie SIRENA w NOVIGRADZIE. tam zwykle parcele nie byly rezerowwane, tylko 2 pierwsze rzedy, tzw. superior byl na rezerwacje i o 1euro drozszy,tj.9-10 euro bez pradu. ponadto camp zawieral dodatkowe pole - jak na patelni - gdzie auto+camp=5-6 euro.

ceny zaleza od terminu.

serdecznie też polecam ten camp poniewaz jako jeden z nielicznych był przy mieście,a nie poza.takze z buta do konzuma na spacerek wieczorem mozna bylo iść :wink: w razie czego moge udzielic lepszych informacji o tym campingu. zaprzyjaznieni włosi CAMPERAMI również uważali ze jest bardzo atrakcyjnie położony i ogolnie upozadkowany i spokojny.
Witek1965
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 01.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witek1965 » 25.08.2007 16:57

Idealny camp, jest w Omiszu. Nie dość, że bardzo blisko miasta, to plaża piaszczysta i bardzo daleko w morze jest płytko. Jak ktoś jedzie z dziećmi ideał. Z Campu do dużego marketu Studenac 150 metrów od rec3pcji. Na miejscu kawiarnia, korty tenisowe itp. Wypozyczalnia łodzi, rowerów wodnych i windsurfingów. Camp nazywa się Galeb. Nie jest najtańszy, ale wysoki standard. Łazienki, sanitariaty czyściusieńkie. Glazurka itd. Jak ma się fart to mozna rozbić się 5 metrów od morza. Z daleka od miejskiego zgiełku, całkiem na uboczu jest bardzo przytulny i pięknie zalesiony camp w ŻIwogosce. Camp Dolan siąsiadujący przez siatkę z campem Boban. Miedzy campami swobodne przejście. Dość blisko do paru kawiarenek, nic wielkiego, ale atmosfera super. Jak ktoś może obejść się bez luksusu restauracji, kawiarni i podobnego zgiełku jak na deptaku w Makarskiej to gorąco polecam.


http://www.galeb.hr/

http://www.hotelizivogosce.com/
waldemar1973
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemar1973 » 01.01.2008 21:55

Witam !!!!
Po długiej przerwie znów tu zaglądam, czytam i czytam i staram się wybrać coś naj, naj, naj :))) Byłem w Chorwacji już trzy razy i chyba znów tam chcemy z rodzinką jechać:)

proszę o podanie jakiegoś kempingu z basenem, najlepiej gdzieś na wybrzeżu dalmacji, kameralny z dobrym węzłem sanitarnym..... please........... ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.01.2008 22:22

Kameralnego z basenem nie znajdziesz.
Baseny są na większych kempingach i raczej dość drogich.
Dalmacja zaczyna się od Zadaru więc w pobliżu masz dwa z basenami

duży kompleks ZATON

lub trochę mniejszy Peros

Tylko jak widzisz z cenników pobyt na nich do tanich nie należy, ale "coś za coś"
waldemar1973
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemar1973 » 01.01.2008 23:15

faktycznie........ ceny duuuużo wyższe..... a co myślisz o kempie w Trogirze - rozac ? lub coś w okolicach - najlepiej podobny do tego - położony nad samym morzem, dość mały, tak jak napisałem kameralny, bardzo podobał mi się camp w Povile k. Novi Vinodolski - ale był za blisko drogi i sanitariaty pozostawiały wieeeeeele do życzenia , reszta była super..... pzdr !!!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.01.2008 23:36

Na Ciovo nie byłem , Rozac wydaje się dość dobry.
Jest tam też drugi kemping Labadusa
Basenów tam nie znajdziesz, ale basenem w całej Chorwacji jest Adriatyk
:lol:
Ciovo w sezonie jest zatłoczone i wtedy na małych kempingach też jest tłok.
adik1
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 04.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) adik1 » 05.03.2008 18:50

http://orasac.com/ KEM POD MASLINOM BYŁEM WIDZIAŁEM POLECAM. :D :D
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.07.2008 14:58

Często odpowiadam jak wiem, ale teraz ja mam pytanie :D

Czy ktoś mi może podesłać link lub informacje o campingu,
na którym można wynająć już rozbite namioty :?:
Interesuje mnie rejon Orebicia lub całego Peljesaca

Z góry wielkie dzięki :D

Pozdrav :papa:
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003
camp PERNA k. Orebica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 22.07.2008 20:28

Leszek Skupin napisał(a):Często odpowiadam jak wiem, ale teraz ja mam pytanie :D

Czy ktoś mi może podesłać link lub informacje o campingu,
na którym można wynająć już rozbite namioty :?:
Interesuje mnie rejon Orebicia lub całego Peljesaca

Z góry wielkie dzięki :D

Pozdrav :papa:


http://www.club-adriatic.hr/indexhd3996.html?h=3&d=1
Camp PERNA 2 km za Orebic w strone Kuciste. Widziałem tam skupisko takich namiotów ( duże, jednakowe, puste). Ale patrząc na cennik nie widze ich w ofercie, może wynajmują je jakies grupy zorganizowane. Chyba kiedyś na forum pisano że czesi, spróbuj nawiazać kontakt z recepcją może ci wynajmą ( camp w porządku i okolica super )
Znam dosyć dobrze ofertę campów na Peljsacu i raczej nie kojarzę aby wnajmowały namioty. Może te nowsze w Orebicu. Ale moge sie mylić czas tak szybko płynie.
Gajus
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.07.2008 21:59

Leszek Skupin napisał(a):Często odpowiadam jak wiem, ale teraz ja mam pytanie :D

Czy ktoś mi może podesłać link lub informacje o campingu,
na którym można wynająć już rozbite namioty :?:
Interesuje mnie rejon Orebicia lub całego Peljesaca

Z góry wielkie dzięki :D

Pozdrav :papa:


Mimo, że nie byłem na Peljesacu , uważam że nie ma tam takiego kempingu z namiotami do wynajęcia. Na Peljesacu są małe kempingi , jak stoją na nich namioty , to tak jak pisze Gajus, nie są to namioty w ofercie kempingu , lecz namioty postawione przez czeskie biura, szkoda że nasi operatorzy turystyczni nie biorą przykładu z Czechów.
Na kempingu Nevio mają w ofercie nie namioty, ale mobile home. http://www.nevio-camping.com/
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lista kempingów w Cro - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone