napisał(a) Kiepura » 31.01.2014 19:45
weldon napisał(a):Już nie gadaj, że chciałbyś takiego metra 
Jak patrzę na niektóre zdjęcia to chyba lepiej, żeby niektóre osobniczki i osobniki w spodniach zostały
weldon napisał(a):
Coś przebąkują, że wystąpiliście do Unii, żeby wam dali kasę na wasze własne.
Spoko, co prawda pieniądze z unii, ale przydzielają je warszawscy urzędnicy. Tak, że dopóki się nie oddzielimy od reszty tego państwa to raczej na metro nie ma co liczyć.
weldon napisał(a):
Początek tunelu ma być w Jamie koło smoka 

Środek. Ale dopiero drugiej linii (tej zielonej)

Myślę, że to jest w 25 lat do zbudowania. Oczywiście jak się w końcu oddzielimy.