Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Krakusy w Paryżu!

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krakusowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 24.06.2013 18:27

Janusz Bajcer napisał(a):
fiolek napisał(a):Cos tam sobie piszę na brudno :oczko_usmiech:

Paryż na czysto zaliczony :lol: czekam na czystopis bałkański :oczko_usmiech:

Musi się w głowie urodzić ten czystopis :oczko_usmiech:
razpol napisał(a):Dzięki za zwiedzanie. Zapewne część miejsc odwiedzę podczas nadchodzącego pobytu w Paryżu i nie tylko.

Swoją drogą na Bałkany też już czekam. ;)

Pozdrawiam!

Dzięki za zwiedzanie, życzę wspaniałych "francuskich "wakacji 8O
na razie brak bałkańskiej weny :roll:
Sara76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 28.03.2014 22:08

Paryż to była moja pierwsza zagraniczna wycieczka... obejrzałam relację z dużym sentymentem, chciałabym tam jeszcze kiedyś pojechać, ale mój mąż po pierwsze pała niechęcią do tego miasta a po drugie zakochał się na zabój w Chorwacji...
krakusowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 29.03.2014 08:09

Sara76 napisał(a):... zakochał się na zabój w Chorwacji...

skąd my to znamy :wink: :lool:
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Krakusy w Paryżu! - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019