Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kornati

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003
Kornati

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 24.07.2003 11:56

Czesc!

Czy ktos z Was odwiedzil Park Narodowy Kornati? To moje marzenie... Chodzi mi o praktyczne informacje: skad najlepiej, no i za ile? Podobno oprocz zorganizowanych wycieczek mozna wynajac lodke? Ale czy to sie oplaca (bedziemy we troje).
Bede wdzieczna za informacje na ten temat.
Pozdrawiam :D
Miśka
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 30.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miśka » 31.07.2003 11:31

[quote="AniaJ."]Czesc!

Hej Aniu J ja proponuje ci dowiedzieć się o szczegóły wyprawy na Kornati w biurze turystycznym na wyspie Murter,obawiam się że jest to najtańsze rozwiązanie gdyż z Murter do Kornati jest rzut beretem jest duża konkurencja wiele przewożników wręcz zbija ceny w walce o klienta, a pozatym polecam zwiedzania wyspy. Nie zapomniane widoki.

PZDR[/list]
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 31.07.2003 11:43

Slicznie Ci dziekuje za informacje. Czy na Murter plynie sie, czy wjezdza jakims mostem? Bo jesli dolicze koszt przeprawy promowej, to moze to byc niewiele taniej... Podobno ceny z Murter sa ponizej 200 kn, a z wybrzeza ok. 250 kn.
A co fajnego warto zobaczyc na Murter? Moze doradzisz???
Pozdrawiam,
Ania :P
sokool
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 22.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) sokool » 31.07.2003 13:15

Wjeżdża się.
pieniek13
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 28.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) pieniek13 » 31.07.2003 13:41

Cze
na murtterze jest fajnie ładna plaża.Wjezdza sie na niego mostem.
Dzisiaj tam jade :D
Na kornati tesh jest wpozadku
pozdr pieniek
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 31.07.2003 13:53

Ale Ci zazdroszcze! Ja wyjezdzam dopiero 17-go...

Baw sie dobrze!
Ania :wink:
sokool
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 22.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) sokool » 31.07.2003 15:57

Ja szczególnie polecam Ci wejść na tą górkę (na Murterze).
Super widoczki.
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 31.07.2003 16:37

A gdzie dokladnie jest ta gorka? W jakiejs miejscowosci na Murterze? Jak ja znalezc? Uwielbiam ladne widoczki, sa takie fotogeniczne... :roll:
sokool
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 22.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) sokool » 31.07.2003 16:43

W miasteczku Murter :)
W zasadzie z tego co widziałem to jest tam więcej takich górek.
Ale ta była najbliżej. Widać ją chyba z każdego punktu tej miejscowości. Z masztem na górze.
A zdjęcia rzeczywiście fajne z niej. I Kornaty widać, i miasteczko. Plaża Slanica też nieźle stamtąd wygląda.

Pozdrawiam
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 31.07.2003 17:03

A jaki camping na Murterze polecasz?

Ja zdecydowanie wole male campingi. Takie bez nadmiernego zycia nocnego. Znasz takie miejsca?

Na poludniu mam zamiar zatrzymac sie "Pod maslinom".
A pozniej wlasnie gdzies w okolicach Murteru... ale niekoniecznie tam. Moze to byc tez cos na wybrzezu, chodzi o dobry punkt wypadowy, zeby zobaczyc Krka, Kornati, Knin.
Mozliwe tez ze zatrzymamy sie w okolicach Makarskiej, jeszcze nie zdecydowalam (Biokovo, Omnis itd).
Moze cos doradzisz, odnosnie campingow?

Pozdrowienia poburzowe (przed chwila strasznie lalo i grzmialo!!!)
:D
sokool
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 22.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) sokool » 31.07.2003 19:47

W sprawie campingów to Ci raczej nie poradzę, bo ja przeważnie mieszkam w apartamentach.

No na Śląsku też była niezła burza.
Ale jak tak patrze na kamerkę w Splicie to tam też pogoda niezbyt...

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone