Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kornati

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003
Kornati

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 24.07.2003 11:52

Czesc!

Czy ktos z Was odwiedzil Park Narodowy Kornati? To moje marzenie... Chodzi mi o praktyczne informacje: skad najlepiej, no i za ile? Podobno oprocz zorganizowanych wycieczek mozna wynajac lodke? Ale czy to sie oplaca (bedziemy we troje).
Bede wdzieczna za informacje na ten temat.
Pozdrawiam :D
grazka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grazka » 24.07.2003 12:41

Koszt wycieczki to ok 200 KN / osoba zleży to też od kat. statku. Najbliżej na Kornati jest z wyspy Murter ale czy taniej nie wiem co do łodki też nie jestem zorientowana
Grazka
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 24.07.2003 13:01

Dziekuje za odpowiedz. Bylas tam? Jesli mozesz napisz slowko na ten temat.
Wybieram sie TAM (czyli do Chorwacji) w drugiej polowie sierpnia i plan mam nastepujacy: Plitvice, okolice Dubrownika (ok. tydzien), okolice pomiedzy Splitem a Zadarem (tez kilka dni).
Jedziemy z namiotem, wiec interesuja nas campingi.
W Chorwacji juz bylam - w Paklenicy. Rewelacja, jesli ktos lubi gory szczegolnie.
A.
tomi_rek
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 21.07.2003
hmm

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomi_rek » 24.07.2003 13:44

hmmmm... KORNATI??

Też bym się chetnie czegoś dowiedział więc przyłączam się do prośby o informację.. :)
szon
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 12.05.2002
Kornati

Nieprzeczytany postnapisał(a) szon » 24.07.2003 22:44

Polecam, wypływałem z Biogradu na Moru. Cała wycieczka trwała 9 godz. od 8.30 do 17.30 (statek Zeljan). Płaciłem 180 Kun. W cenie drugie śniadanie, napoje bezalkoholowei alkoholowe (wino, rakija) bez ograniczeń. Mieliśmy przerwę 2 godzinna na wstęp do parku i kąpiel w Jeziorze Telaścica. Gorąco polecam.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone