Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Korki po drodze nad Adriatyk i jak ich uniknąć...

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bidon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 21.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bidon » 22.12.2019 10:57

dudzis
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 16.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) dudzis » 22.12.2019 19:51

to samo z S7 obwodnicą skarżyska od kilku dni jest otwarta a gm prowadzi jeszcze starą drogą i dodaje 30 min
zbig99
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 451
Dołączył(a): 31.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbig99 » 11.01.2020 13:17

Czy wiecie może jak wygląda aktualnie (pod kątem korków) trasa Bohumin-Olomuniec-Brno-Wiedeń-Graz? Planuję trasę w najbliższą niedzielę rano ok. 07:00.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.01.2020 13:20

zbig99 napisał(a):Czy wiecie może jak wygląda aktualnie (pod kątem korków) trasa Bohumin-Olomuniec-Brno-Wiedeń-Graz? Planuję trasę w najbliższą niedzielę rano ok. 07:00.


W niedzielę raczej bez problémů... Przynajmniej w ČR.
zbig99
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 451
Dołączył(a): 31.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbig99 » 03.02.2020 16:09

zbig99 napisał(a):Czy wiecie może jak wygląda aktualnie (pod kątem korków) trasa Bohumin-Olomuniec-Brno-Wiedeń-Graz? Planuję trasę w najbliższą niedzielę rano ok. 07:00.

Z własnego doświadczenia. Trasa tam w dn. 19.01 i z powrotem 26.01 bez żadnych problemów i korków.
sebu
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 31.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebu » 17.02.2020 20:37

Mam pytanie . Od kilku lat jeżdżę z Kielc do Cro przez Węgry ,bo trasa Ostrawa- Brno-Wiedeń-Maribor -Cro . Zwłaszcza Słowenia i jej remont stały się uciążliwe, mocno korkujące . Na pewno masa ludzi jezdzi tą drogą . I tu moje pytanie . Czy coś się poprawiło ?.
dudzis
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 16.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) dudzis » 17.02.2020 21:24

sebu napisał(a):Mam pytanie . Od kilku lat jeżdżę z Kielc do Cro przez Węgry ,bo trasa Ostrawa- Brno-Wiedeń-Maribor -Cro . Zwłaszcza Słowenia i jej remont stały się uciążliwe, mocno korkujące . Na pewno masa ludzi jezdzi tą drogą . I tu moje pytanie . Czy coś się poprawiło ?.


niewiele chyba że jedziesz poza szczytem sezonu
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 18.02.2020 08:31

A co się miało poprawić - w sensie: co było nie tak z tą trasą?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.02.2020 10:25

sebu napisał(a):Mam pytanie . Od kilku lat jeżdżę z Kielc do Cro przez Węgry ,bo trasa Ostrawa- Brno-Wiedeń-Maribor -Cro . Zwłaszcza Słowenia i jej remont stały się uciążliwe, mocno korkujące . Na pewno masa ludzi jezdzi tą drogą . I tu moje pytanie . Czy coś się poprawiło ?.


Eeeyyy a co z nią było (poza budowaną autostradą) było nie tak? W Słowenii nie przypominam sobie żadnych większych robót.
sebu
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 31.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebu » 20.02.2020 20:12

Mówicie że Słowenia jest ok?. Lubiłem tą trasę i kilka razy miałem okazję nią jechać na Cro . Jednak z relacji moich znajomych ,dalej jeżdżących tą trasą słyszałem że w Słoweni się korkuję .
Mieszkam w Kielcach więc mam do wyboru kilka opcji tras . Jednak trasa przez CZ,A,Sł . jest najszybsza .Pod warunkiem że się jedzie .
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7936
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 20.02.2020 21:26

sebu napisał(a):Mówicie że Słowenia jest ok?. Lubiłem tą trasę i kilka razy miałem okazję nią jechać na Cro . Jednak z relacji moich znajomych ,dalej jeżdżących tą trasą słyszałem że w Słoweni się korkuję .
Mieszkam w Kielcach więc mam do wyboru kilka opcji tras . Jednak trasa przez CZ,A,Sł . jest najszybsza .Pod warunkiem że się jedzie .

Przez cała Słowenię jest autostrada, ale korkować się może na granicy Slo/Hr. Jeśli chodzi o czas przejazdu to nie ma wielkiej różnicy pomiędzy ta trasą a trasą przez Słowację i Węgry.
sebu
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 31.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebu » 23.02.2020 17:39

Zapewne jechał ktoś przez Bratysławę i potem drogą 86 ,przejście Lendava . Jak dalej jedziecie na Cekovec i do E65 czy na Varażdin i później dopiero wjazd na E65. Pytam bo w tym roku prawdopodobnie z Kielc pojadę tą trasą .
zabekrafal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 03.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zabekrafal » 23.02.2020 19:34

sebu napisał(a):Zapewne jechał ktoś przez Bratysławę i potem drogą 86 ,przejście Lendava . Jak dalej jedziecie na Cekovec i do E65 czy na Varażdin i później dopiero wjazd na E65. Pytam bo w tym roku prawdopodobnie z Kielc pojadę tą trasą .


Ja od kilku lat tak jeżdżę i bez bez problemów.

https://goo.gl/maps/urzP9Lv6Km2Fiipu8
sebu
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 31.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebu » 23.02.2020 21:29

Dzięki Zabekrafal za mapkę .Dokładnie ta trasa mnie interesuję .
zabekrafal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 03.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zabekrafal » 24.02.2020 12:15

sebu napisał(a):Dzięki Zabekrafal za mapkę .Dokładnie ta trasa mnie interesuję .


Najważniejsze jest, by po wjechaniu do Słowenii skręcić na pierwszym rondzie w lewo
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Korki po drodze nad Adriatyk i jak ich uniknąć... - strona 676
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone