Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja - 2009"

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.10.2009 10:04

dasuch napisał(a):Czy ktoś może zaspokoić moją ciekawość .


Nie wiem, czy zwracanie uwagi Forum, na jakiekolwiek zdjęcie(a) przed zakończeniem konkursu jest zgodne z regulaminem!
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1471
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 20.10.2009 10:23

smoki3 napisał(a):
dasuch napisał(a):Czy ktoś może zaspokoić moją ciekawość .


Nie wiem, czy zwracanie uwagi Forum, na jakiekolwiek zdjęcie(a) przed zakończeniem konkursu jest zgodne z regulaminem!

Przeczytałem regulamin uważnie i nie znalazłem punktu mówiącego o takim zakazie. Nie wyrażałem opinii o zdjęciu tylko pytałem o lokalizację. Niektóre zdjęcia mają w tytule nazwę miejscowości.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107737
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.10.2009 10:59

dasuch napisał(a):Czy ktoś może zaspokoić moją ciekawość i powiedzieć, w którym miejscu jest droga przedstawiona na zdjęciu nr 045-Agraweczka ?
Serdeczne dzięki.


Nie jechałem tą drogą, ale oglądając i czytając relacje na forum :D wydaje mi się ma 99.99 % , że to droga na Sveti Jure :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.10.2009 11:36

dasuch napisał(a):
smoki3 napisał(a):
dasuch napisał(a):Czy ktoś może zaspokoić moją ciekawość .


Nie wiem, czy zwracanie uwagi Forum, na jakiekolwiek zdjęcie(a) przed zakończeniem konkursu jest zgodne z regulaminem!

Przeczytałem regulamin uważnie i nie znalazłem punktu mówiącego o takim zakazie. Nie wyrażałem opinii o zdjęciu tylko pytałem o lokalizację. Niektóre zdjęcia mają w tytule nazwę miejscowości.


Oczywiście w regulaminie brak takiego zakazu. Jednak co innego podpis z nazwą na wystawionym zdjęciu, a co innego zwracanie uwagi na takie zdjęcie, choćby z zapytaniem gdzie było zrobione. Myślę, że można powstrzymać ciekawość przez te parę dni do zakończenia zabawy. W końcu to nie lekarstwo dla chorego.

Pozdrawiam.
smoki3
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 20.10.2009 12:24

Pytanie o miejsce nie "dekonspiruje" autora jeśli on sam nie odpowie. Zapytałem autora gdzie to jest i jak odpowie to napiszę gdzie to jest.

Za to Ci, którzy tu piszą teksty w stylu "właśnie wysłałem zdjęcia" trochę mi komplikują robotę, bo muszę jednych wstrzymywać, a innych przyspieszać, żeby zniwelować korelację między tymi postami a kolejnością pojawiania się zdjęć na stronie.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 20.10.2009 12:36

To ja mogę Ci pomóc Morski - napiszę, że wstawiłem a nie wstawię... :lol: :lol: :lol:
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 20.10.2009 12:38

Janusz Bajcer napisał(a):
dasuch napisał(a):Czy ktoś może zaspokoić moją ciekawość i powiedzieć, w którym miejscu jest droga przedstawiona na zdjęciu nr 045-Agraweczka ?
Serdeczne dzięki.


Nie jechałem tą drogą, ale oglądając i czytając relacje na forum :D wydaje mi się ma 99.99 % , że to droga na Sveti Jure :D


A wg mnie to na 100% droga na Jurka :D

pozdr
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1471
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 20.10.2009 13:04

MorskiPas napisał(a):Pytanie o miejsce nie "dekonspiruje" autora jeśli on sam nie odpowie. Zapytałem autora gdzie to jest i jak odpowie to napiszę gdzie to jest.

Serdeczne dzięki, Pozdrawiam
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 20.10.2009 13:10

Autor potwierdził to, co odgadnęli przedpiścy. To jest droga na sv. Jure.
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 20.10.2009 13:12

MorskiPas napisał(a):Autor potwierdził to, co odgadnęli przedpiścy. To jest droga na sv. Jure.

Przecie to oczywiste ;) :wink:
Już się nie mogę doczekać, kiedy będzie wiadomo, które zdjęcia wybrane będą do kalendarza :)
Pozdrówki!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.10.2009 13:27

JacYamaha napisał(a):To ja mogę Ci pomóc Morski - napiszę, że wstawiłem a nie wstawię... :lol: :lol: :lol:


A ja wstawię a napiszę ,że nie wstawiłem.
Albo nie wstawię i nie napisze,że nie wstawiłem.
Albo...
eeee ...muszę to wszystko przemyśleć ,bo sie pogubiłem ;)

A co do meritum-tak działa marketing podprogowy (albo nadprogowy ;) )
Bład ortograficzny,zwrócenie uwagi ...wygra agrafka ,oprotestuje sie ,służby o nielegalnym lobbingu powiadomi,konkurs uniważni,komisję powoła i zrobi sie porządek na tym forum a potem w tym kraju,tak nam dopomóż buk itd itp :wink:
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 20.10.2009 13:54

Fajne foty, jak co roku zresztą (gratuluję wszystkim)...ale jeśli można zauważyć potknięcie "w tytule"....:

Zdjęcie trójdzielnej dzwonnicy kościoła - twierdzy w Vrboskiej zostało podpisane "sv.Marije"; jest to błąd gramatyczny (nominativus brzmieć będzie sv. Marija) lub też "zjedzono" słówko kościół bądź też jego hr odpowiednik crkva (czy zvonik - dzwonnica), które uzasadniałoby formę genetivu.

Mam też nadzieję, że autor innej fotografii nie będzie rozczarowany, jeśli powiem, że roślinka wytastająca z murów dzwonnicy z całą pewnością nie jest drzewem oliwnym...
Pozdrawiam serdecznie
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 20.10.2009 14:02

hepik napisał(a):A ja wstawię a napiszę ,że nie wstawiłem.
Albo nie wstawię i nie napisze,że nie wstawiłem.
Albo...
eeee ...muszę to wszystko przemyśleć ,bo sie pogubiłem ;)


No to może wstawić się na przykład w Cro Barze?

Tylko, że to, przypuszczam, mogłoby już kompletnie pogmatwać w głowach ... :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.10.2009 14:26

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Fajne foty


Fajne, fajne ale są takie dwa najfajniejsze nr... a z resztą :D :D :D
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 20.10.2009 14:57

hepik napisał(a):marketing podprogowy (albo nadprogowy ;) )


Obrazek

:?: :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja - 2009" - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone