Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja - 2009"

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 23.11.2009 13:25

kulka53 napisał(a):...zawsze interesuje nas jak w konkursach na CRO głosują własnie tacy, udzielający się tu znawcy tematu, Rafał K, Rysio mutiaq czy Leszek Skupin.
...

Rany ... kulko :!: nie bierz pod uwagę moich głosów bo "na psy zejdziesz" z fotografowaniem :lol: przecież wiesz gdzie w konkursach są moje zdjęcia... nie pamiętam czy choć raz udało mi się dotrzeć do pierwszej dziesiątki :!: Moja wiedza na temat fotografii jest tycia :!: że nie potrafię jej tu pokazać :D

Pozdrawiam :papa:
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 24.11.2009 23:37

zlybanan napisał(a):nie mogę oprzeć się wrażeniu, że...

To całkiem tak jak ja, tylko że moje wrażenie przeszło już w pewność.
:)
Kolego, ja juz dawno dałem spokój. Kompletnie nie rozumiem, czego i po co jeszcze próbujesz się doszukiwać...

:? :roll:
Bądź pewien, ze mojej własnej wartości nie potrzebuję i nie muszę potwierdzać ani na tym forum, ani w jakimś konkursie. Zawsze mówię co myślę i tyle. Nie uprawiam włazidupstwa. Moje wrażenie (a raczej zdanie) było bardzo proste i je napisałem- że gdyby patrzeć z punktu widzenia fotograficznego, to zapewne inny byłby układ końcowy. Bo tak by było i tyle. :)
Jak coś takiego kogoś dotknęło/sprawiło zawód/niemile zaskoczyło, to przykro mi, ale nie ma w tym sformułowaniu niczego, co by mogło komuś rzeczywiście zawadzać, no chyba, że szukamy dziury na upartego tam gdzie jej nie ma... :wink:

Skoro wszyscy twierdzą, że to miała być zabawa, to dlaczego niektórzy robią teraz z tej zabawy sprawę?
8O
Nie pojmuję.



Czyżby nikogo nie zainteresowała zagadka gdzie zostało zrobione moje zdjęcie? Chyba lepiej pogadać o tym, pozgadywać, poćwiczyć wyobraźnię niż wiercić i snuć zbędne domysły.

Pozdrowienia.

P.S. Przepraszam, ze piszę w tym kontekście.
turan
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 419
Dołączył(a): 18.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) turan » 25.11.2009 21:10

Fatamorgana - nie pękaj, znieś to po męsku...

Chłopaki nie płaczą :wink:

Trzeba twardym być, jak Roman Bratny :lol:
Persa
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Persa » 26.11.2009 20:59

Może poprosimy o jakaś podpowiedz?
Czy to hvar?
Zatoczka urokliwa, znalazlam rownie urocze miejsce wlasnie na hvarze...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.11.2009 21:27

Fatamorgana napisał(a):Bądź pewien, ze mojej własnej wartości nie potrzebuję i nie muszę potwierdzać ani na tym forum, ani w jakimś konkursie


I bardzo dobrze, że nie musisz potwierdzać nie ma przymusu brania udziału w konkursach.

Fatamorgana napisał(a):Zawsze mówię co myślę i tyle. Nie uprawiam włazidupstwa. Moje wrażenie (a raczej zdanie) było bardzo proste i je napisałem


No to musisz uważać bo do bana już droga może być szybka.

Fatamorgana napisał(a): że gdyby patrzeć z punktu widzenia fotograficznego, to zapewne inny byłby układ końcowy. Bo tak by było i tyle. :)


Co by było gdyby było jak by było to wygrałby syn Gudzowatego bo to dobry fotografik.

Fatamorgana napisał(a):Jak coś takiego kogoś dotknęło/sprawiło zawód/niemile zaskoczyło, to przykro mi, ale nie ma w tym sformułowaniu niczego, co by mogło komuś rzeczywiście zawadzać, no chyba, że szukamy dziury na upartego tam gdzie jej nie ma... :wink:

Oj dotknęło, dotknęło więc przeproś grzecznie, a od szukania dziur (czarnych) są astrologowie. : :D

Fatamorgana napisał(a):Skoro wszyscy twierdzą, że to miała być zabawa, to dlaczego niektórzy robią teraz z tej zabawy sprawę?
8O
Nie pojmuję.

W filmie "Rejs" jest taka scena jak KO-wiec gra z gościem w dupniaka, dla KO-wca była to zabawa bo to on klepał po dupie, ale dla klepanego gościa już do śmiechu nie było.



Fatamorgana napisał(a):Czyżby nikogo nie zainteresowała zagadka gdzie zostało zrobione moje zdjęcie? Chyba lepiej pogadać o tym, pozgadywać, poćwiczyć wyobraźnię niż wiercić i snuć zbędne domysły.


Jeden lubi ogórki, a drugi ogrodnika córki - dla Ciebie konkurs a dla innych szpan.


Fatamorgana napisał(a):Pozdrowienia.

Ja również pozdrawiam
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 13.12.2009 01:09

zebik napisał(a):Oj dotknęło, dotknęło więc przeproś grzecznie, a od szukania dziur (czarnych) są astrologowie. : :D


Skoroś taki sprytny, to wyjaśnij mi proszę co i kogo DOTKNĘŁO, bo chyba nie Ciebie? 8O Skoro ktoś pierwszy pisze pod moim adresem nieprzemyślane rzeczy (lub w nieprzemyślany sposób), to niech ma pretensje do siebie a nie do mnie.
Poza tym, nigdzie nie widziałem uwag ze strony moderujących czy Admina, więc widocznie z niczym nigdzie nie przegiąłem, zatem?
Chcesz mnie wychowywać, uczyć dobrych manier, czy po prostu się przyczepiłeś?
Przepraszać potrafię, ale nie robię tego nigdy bez powodu.
Nie będę przepraszał za brak przewinienia, a przejrzawszy regulacje jakie tu obowiązują, nie widzę nigdzie powodu do przepraszania kogokolwiek, bo nikomu nie ubliżyłem, ani pierwszy nie zaczepiałem (zresztą do tego nie są potrzebne pisemne regulacje, ale wystarczają podstawowe zasady współżycia międzyludzkiego).
I byłoby dobrze, jakbyś zjechał z pouczającego tonu wobec mnie, bo nie piszesz do jakiegoś smarkacza, a przede wszystkim dlatego, że znam dobre obyczaje i nikomu nie ubliżyłem (nawet temu kalendarzowi).

A uwagi czy sugestie na temat bana, to wiesz co?
Wyślij raczej Andrzejowi J. a nie mnie, chyba że będziesz na tyle szalony, żeby twierdzić, że jego ewidentnie złośliwe zaczepki nie zasługują na konsekwencje, zaś moje zwykłe opinie, wyrażone w sposób stanowczy, konkretny ale i kulturalny zasługują na bana, no tylko że wtedy to zwątpię zarówno w jakość tego forum jak i w Twój zdrowy rozsądek... :wink:

Jeden lubi ogórki, a drugi ogrodnika córki - dla Ciebie konkurs a dla innych szpan.


Współczuję tym "innym"....skoro tylko tyle im przyszło do głowy. :?
I życzę im normalnego podejścia, zamiast brania wniosków ze śliny.

Wyjaśnię specjalnie dla takich "innych", że zagadka spowodowana była mianowicie wyjątkową uczęszczalnością bezpośredniej okolicy i tym, że każdy kto jedzie na Makarską (a wielu tam wjeżdżało, oj wielu...) musiał tam tuż powyżej tej "Tajnej laguny" przejeżdżać.
Poza tym, chciałem niejako ukazać, że w miejscu gdzie przejeżdżają tysiące ludzi i gdzie każdy wysiada popatrzeć i pstryknąć, można coś jednak ciekawego wypatrzeć.

Rozwiązanie zagadki jest bowiem takie:
Tu większość wjeżdża na Makarską Rivierę i pewnie wiele osób rozpoznaje miejsce- powtarzało sie ono w wielu relacjach..
Obrazek

Natomiast w drugą stronę, mamy... ten widok i ową zaznaczoną lagunkę, której nie wycinałem cropem, lecz po prostu użyłem tele, żeby "ściągnąć" ten mały, kolorowy zakątek.

Obrazek
Ot i tyle... :) :wink:

Pozdrawiam i zachęcam do przyglądania się małym zakątkom.
Franciszka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 01.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franciszka » 13.12.2009 02:09

Piękne miejsce i piękne zdjęcie :D
Krzypol
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 21.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzypol » 05.01.2010 22:34

Powyższe miejsce w innym ujęciu :)

Obrazek
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) termondar » 06.01.2010 09:39

Krzypol napisał(a):Powyższe miejsce w innym ujęciu :)

Obrazek


Patrząc na te fotkę przypomniał mi się pewien znany z dzieciństwa film, brakuje tylko Winnetou na koniu tam wysoko na skale!
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 06.01.2010 12:01

termondar napisał(a):Patrząc na te fotkę przypomniał mi się pewien znany z dzieciństwa film, brakuje tylko Winnetou na koniu tam wysoko na skale!

Winnetou i morze ... Obrazek


... cóż, do tej pory było tylko: "Karol May zwany Old Shatterhandem", więc może być "Winnetou i Jadran" :wink:

A nakręcą w ...? Jakieś propozycje? :D
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 06.01.2010 14:26

proszę usunąć 8)
Lord79
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lord79 » 07.01.2010 14:40

Człowiek bywa ślepy. Byłem w Breli dwukrotnie ale nigdy nie zauwazyłem, że tam jest miejsce do plażowania. Schodzi się tam z parkingu ktory jest na górze? Czy jest jakieś inne dojście?
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja - 2009" - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone