Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja - 2009"

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 17.11.2009 15:44

Ukłony dla zwycięzców
Obrazek
i podziękowania dla głosujących na nas, a szczególnie dla Fuzi.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 17.11.2009 16:15

Również i my sie dołączamy z gratulacjami dla laureatów...

fotki rewelacja , z pomysłem i dobrze wykonane

Nie zdążyliśmy wysłać swoich fotek , bo wydawały mi sie banalne , ale obiecuje w przyszlym roku nie przegapić terminy i pstryknąć cos z myślą konkursie .


Głosując na zdjęcia kierowaliśmy się z żoną ogólnym pięknem fotek ,

oraz tym jakie zdjęcia chciałbym aby były zamieszczone w kalendarzu ...

A Wy jakimi kryteriami się kierowaliście przy wyborze zdjęć podczas głosowania ????


.
Ostatnio edytowano 18.11.2009 09:47 przez filip122 vel Darek, łącznie edytowano 2 razy
Twiga
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 01.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Twiga » 17.11.2009 21:41

:) Buciki mi zjechały z wrażenia :lol: Teraz będę tą śpiącą mysię oglądać z jeszcze większą przyjemnością :) Dziękuję za głosy i gratuluję wszystkim wygranym. Będzie super kalendarz!
Alita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 17.11.2009 23:11

Gratulacje dla zwycięzców!!!
Jestem jednak trochę zasmucona tym, że niektóre piękne fotki są daleko w tyle, no ale nie każdy może wygrać, zwłaszcza że gusta są BAAAARDZO różne ;)
Trafiłam 3 pierwsze miejsca i uważam że zdjęcie które wygrało jest PRZEŚLICZNE :D
Mój Wild Hvar dopiero na 74 miejscu ale i tak jest mi miło i dziękuję za te 42 głosy :D

Podczas głosowania kierowałam się własnym uczuciem, wiedziałam że fotki na które zagłosuję będą musiały pokazać piękno natury...
Fotka 'Wieczór W Zadarze' jest cudna a zajęła 61 miejsce :cry:
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 18.11.2009 00:13

Wszystkie fotki piękne, bo z serca :)
Gratulacje dla zwycięzców i jak zwykle, dla Wszystkich uczestników.
No i wiwat Morski Pas - że mu się chce organizować dla nas piękną zabawę w listopadowy czas 8)
Wielką frajdę sprawił mi fakt trafienia w pierwsze miejsce ! Pierwszy raz udało mi się typowanie !
No i Atojko - dzięki za Twoje trafienie :wink:
Pozdrav !
Twiga
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 01.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Twiga » 18.11.2009 07:39

Alita napisał(a):Fotka 'Wieczór W Zadarze' jest cudna a zajęła 61 miejsce :cry:


Dziękuję :) Zadar nas wtedy oczarował. To był nasz najpiękniejszy dzień spędzony w Chorwacji. Dotarliśmy do Zadaru samiutkim wieczorem wracając z Pagu. A to była pierwsza fotka którą "cyknęłam" w Zadarze. :)
(To moja ulubiona fotka z 2tys. które zrobiłam podczas tego wyjazdu :) i cieszę się że się spodobała i zajęła w sumie aż 61 miejsce :))
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 18.11.2009 10:39

plavac napisał(a):Wielką frajdę sprawił mi fakt trafienia w pierwsze miejsce ! Pierwszy raz udało mi się typowanie !


Może ja jakiś skrzywiony jestem i się czepiam, ale jednego nie mogę zrozumieć. To już n-ty post z tym samym motywem. Przecież my tu (a przynajmniej ja) nic nie trafiamy, a tym bardziej nie typujemy.
Jeśli mój kandydat nie zajmie pierwszego miejsca, to wcale nie znaczy, że nie udało mi się typowanie.
Może ono nie udało się pozostałym? :lol:
Kasia.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 667
Dołączył(a): 18.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia.K » 18.11.2009 17:16

Gratulacje dla zwycięzców :D :D
marko350
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2306
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko350 » 18.11.2009 18:59

Gratulacje dla zwycięzców :papa: :papa:
Marek40
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 30.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek40 » 18.11.2009 21:04

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu
a w szczególności dla pierwszej 12-tki
Podziękowania dla Torac za umieszczenie moich rybek i kaczki na I miejscu oraz Marisa za II miejsce -- w sumie fajna zabawa ciężki wybór zdjęć do konkursu ale chyba jeszcze cięższy był wybór do kalendarza .
Moje zdjęcia Kaczuszka i rybki na 31 poz drugie na 133
Ustrzeliłem 4 zdjęcia z pierwszej 10-ki .
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 18.11.2009 21:45

jan_s1 napisał(a):
plavac napisał(a):Wielką frajdę sprawił mi fakt trafienia w pierwsze miejsce ! Pierwszy raz udało mi się typowanie !


Może ja jakiś skrzywiony jestem i się czepiam, ale jednego nie mogę zrozumieć. To już n-ty post z tym samym motywem. Przecież my tu (a przynajmniej ja) nic nie trafiamy, a tym bardziej nie typujemy.
Jeśli mój kandydat nie zajmie pierwszego miejsca, to wcale nie znaczy, że nie udało mi się typowanie.
Może ono nie udało się pozostałym? :lol:


Masz rację , Janie, to nie o udane typowanie chodzi - tylko o frajdę. Ot, tak jak z wygranej w totka. A że nie zawsze język powie co pomyśli głowa, to cóż ... Ano nic .Dalej zabawa :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.11.2009 23:19

jan_s1 napisał(a): To już n-ty post z tym samym motywem. Przecież my tu (a przynajmniej ja) nic nie trafiamy, a tym bardziej nie typujemy.
Jeśli mój kandydat nie zajmie pierwszego miejsca, to wcale nie znaczy, że nie udało mi się typowanie.


Kolega nigdy nie ogladał Familiady?
To już kilkanaście lat na antenie i własnie o to w tym chodzi-żeby trafić w to ,co większość uważa.
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 19.11.2009 00:52

Ja tak na szybko i krótko, bo zmęczony jestem jeszcze czymś całkowicie innym, co mnie od miesiąca bardzo pochłaniało (tam przynajmniej wygrałem- w skali znacznie większej :wink: :) ).
Dziekuję za głosy. :D
Ale i gratuluję miażdżącej przewagi wygranym! :)

Szczerze mówiąc, od początku trafnie typowałem, że któreś z miejsca 1 lub 3 zwycięży, bo czasami wiadomo od razu, że jakieś zdjęcia znacznie wyprzedzają inne i tutaj to było zaraz widać.

Natomiast nie mogę oprzeć się konkluzji, że gdyby miały decydować czynniki bardziej fotograficzne niż sentymentalno-wakacyjne, to układ tak z pierwszych 30-tu byłby na pewno inny i właśnie dlatego nie cierpię takich konkursów jak ten (zdecydowałem się na udział w takim po raz pierwszy od ładnych paru lat), bo nigdy nie wiadomo na co i dlaczego ludzie zagłosują (poza tymi wymienionymi, bez wątpienia najlepszymi).
Tu na kolory, tam na coś ulubionego, tu na zachodzik, ale nie na kompozycję. Dlatego tez miałem niezły mętlik w głowie co w ogóle wysyłać i czy nie będzie to sztampowe.
A potem wszystko wydawało mi się już sztampowe... :lol: :lol: :lol:
Np. mam kilka rzadkich ujęc Dubrownika, ale albo szerszych albo wąskich, innych niż spotykane, lecz zrezygnowałem, bo było już z tego miasta tyle, że dałem spokój. :lol: :wink:
Ciekawi mnie jednak, czy niektórzy dobrze obejrzeli przed głosowaniem WSZYSTKIE zdjęcia? :roll:

No, ale taki był to konkurs i wiadomo było jakie są zasady, zatem i ja je szanuję. :) :wink:

A teraz taki mały konkursik po konkursie.

Kto zgadnie gdzie zrobiłem zdjęcie "Tajna laguna", ma u mnie dobre, solidne piwo oraz owo zdjęcie w formacie 20x30.

Trzeba określić nie tyle miejscowość, co raczej dokładnie rejon wybrzeża lub przy czym się owa lagunka znajduje...
Odpowiedź można znaleźć w niektórych opisach wakacji. :) :wink:
A właściwie ją wydedukować. :)

Pozdrawiam.
Dodam, że tytuł zdjęcia nie jest nazwą zatoczki. :?
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 19.11.2009 10:52

Fatamorgana napisał(a):
Natomiast nie mogę oprzeć się konkluzji, że gdyby miały decydować czynniki bardziej fotograficzne niż sentymentalno-wakacyjne, to układ tak z pierwszych 30-tu byłby na pewno inny


Byłam ciekawa jak zagłosował znawca czynników fotograficznych i się baaaaardzo zawiodłam bo nie znalazłam jego głosów. Może wcale nie głosował? Szkoda, bo wiadomo człowiek się uczy od lepszych od siebie.
Każdy z nas wystawiał zdjęcia w jego mniemaniu NAJLEPSZE jakie udało mu się zrobić. I wybierał najlepsze też w jego mniemaniu. Moje dwa zdjęcia zajęły dokładnie odwrotne miejsca niż się spodziewałam. Na forach fotograficznych jest już selekcja na etapie pokazywania zdjęć. TRZEBA być zaawansowanym a nie amatorem. Tu każdy amator może wziąć udział i każdy może zagłosować. I to jest ta przyjemność.
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 19.11.2009 11:07

Tak jest. Po całkowitej porażce rok temu teraz udało mi się moje "najładniejsze" zdjęcie umieścić na 28 miejscu i bardzo się z tego cieszę. Uczę się też forumowej wrażliwości i gustu. Wydaje mi się, że teraz lepiej się orientuję co jest "in". Za rok wpiszę się w ten schemat jeszcze lepiej.

Dzięki organizatorom: gratuluję też tym niby przegranym. Naprawdę wysłali swoje najlepsze zdjęcia i trzeba to też uszanować!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja - 2009" - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone