Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 04.06.2015 18:29

Klubowicze... wiecie może gdzie na Hvarze najlepiej kupić winietę na pływadełko? Najlepiej = najsprawniej :)
Na stronie z listą kapitanatów są informacje, ale podają jakieś dzikie godziny otwarcia. A jeden dzień na Hvarze bez pontonu to już tragedia :mrgreen:
miqolaj
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) miqolaj » 06.06.2015 19:51

czy możecie polecić mi jakiś godny 'robinsonowski' apartament/domek na wyspie? jestem własnie z żoną, świeżo po ślubie w Chorwacji. Zwiedziliśmy całą Istrię i jednogłośnie pragniemy na kilka dni uciec od cywilizacji... tylko my. Chce wynająć domek tuż przy plazy, z dostępem do morza, z łódką... nic więcej;)) proszę o pomoc! jesteśmy teraz na Krk i jest słabo....;(( ratunku!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107713
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.06.2015 20:19

Z Krk na Hvar trochę daleko ... ale :wink: >>> robinsonada-2014-t43412.html
Tytusdj
Croentuzjasta
Posty: 459
Dołączył(a): 27.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tytusdj » 06.06.2015 20:41

www.julijana-apartmani.com/area.html
Dugi Otok, mi się bardzo podoba i Wam powinno pasować

A Hvar ma tego masę, wejdź sobie na visit-hvar.com i zobacz co jest w robinsonadach dostepne, ja przez tą stronę rezerwowałem
miqolaj
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) miqolaj » 06.06.2015 22:29

nam nigdzie nie jest daleko;) taki robinsonowski tydzień - tego nam trzeba. gdyby ktoś miał jeszcze konkrety. dzięki!
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 06.06.2015 22:31

mi po nocach śni się coś takiego:
może to ten filmik, może coś innego :D nie będę się nad tym rozwodził :twisted:
mailowałem z właścicielem ... kto wie może kiedyś :hut:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3843
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 06.06.2015 22:44

Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 06.06.2015 22:45

miqolaj napisał(a):nam nigdzie nie jest daleko;) taki robinsonowski tydzień - tego nam trzeba. gdyby ktoś miał jeszcze konkrety. dzięki!

Hvar jest rzeczywiście super, jeśli chodzi o zatoczki i robinsonady. Gdybyście na visit-hvar nic nie znaleźli (w co wątpię, bo w czerwcu w zatoczkach jeszcze wolne miejsca są, a na zdjęciach widać, w której niewiele domów), możecie jeszcze zlokalizować w necie czeskie biuro Valsa - mają masę robinsonad w ofercie (na Hvarze i nie tylko) i coś Wam dobiorą odpowiedniego.
Miłego miesiąca miodowego. :papa:
Tytusdj
Croentuzjasta
Posty: 459
Dołączył(a): 27.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tytusdj » 07.06.2015 12:59

Czesi nie odpisali mi na ani jednego z trzech maili jakie im wysłałem. Ciekawe, czy innych także tak zignorowali...

Najlepsze miejsce jakie znalazłem na Hvarze, nie wybrałem go, bo jest po północnej stronie, to Uvala Divja Vela

Jest nie tylko klasyfikowane jako robinsonada, ale także nudyzm, bo jest tam tylko jeden dom, i jest to bardzo odludne miejsce. Wydaje mi się, że jak na Wasze potrzeby, to lepiej nie dałoby się wybrać. Musicie jednak pogooglować dobrze, bo dziwnie ta kwatera wypadła z wielu stron z ofertami noclegów.

tu jest do niej namiar google
https://www.google.pl/maps/@43.133014,1 ... 3e10?hl=pl

http://www.viacroatia.com/pl/chorwacja/uvala-divja.html
Ostatnio edytowano 07.06.2015 13:10 przez Tytusdj, łącznie edytowano 1 raz
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 07.06.2015 13:09

Tytusdj napisał(a):Czesi nie odpisali mi na ani jednego z trzech maili jakie im wysłałem. Ciekawe, czy innych także tak zignorowali...

jest weekend ...
a dwa nie pisz, że szukasz czegoś - bo na 100% Ci nie odpiszą :)
Tytusdj
Croentuzjasta
Posty: 459
Dołączył(a): 27.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tytusdj » 07.06.2015 21:59

Pisałem dawno temu, w marcu i bardzo konkretnie z pytaniem o trzy konkretne kwatery. Nie odpisali w ogóle, nawet "pocałuj się w d***"

Jak dla mnie to spalony kontakt. Choć nie powiem, poza nimi paru kwater nie znalazłem nigdzie więcej.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 07.06.2015 22:02

Tytusdj napisał(a):Pisałem dawno temu, w marcu i bardzo konkretnie z pytaniem o trzy konkretne kwatery. Nie odpisali w ogóle, nawet "pocałuj się w d***"

Jak dla mnie to spalony kontakt. Choć nie powiem, poza nimi paru kwater nie znalazłem nigdzie więcej.

no to dziwne
ale jak wiadomo są ludzie i ludziska, więc wszędzie możesz trafić na minę
onioni
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 06.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) onioni » 09.06.2015 22:03

Czy wiecie może, gdzie dostanę Album "Odkrywając Hvar"? W empiku szukałam nie ma:( A może macie w zanadrzu inny świetny przewodnik po wyspie Hvar? Jedziemy w sobotę, a doszłam do wniosku, że fajnie byłoby mieć coś ponad to, co sama przygotowałam na podstawie tego forum:)
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 09.06.2015 23:03

onioni napisał(a):... A może macie w zanadrzu inny świetny przewodnik po wyspie Hvar?
... doszłam do wniosku, że fajnie byłoby mieć coś ponad to, co sama przygotowałam na podstawie tego forum:)

to co da Ci to forum nie da Ci żaden przewodnik 8)
trzeba tylko "czytać między wierszami" :wink:
onioni
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 06.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) onioni » 10.06.2015 07:28

Właśnie bardzo dużo przygotowałam sobie dzięki temu forum. Stworzyłam sobie swoistą mapę, ale jadę z dwoma sceptykami Hvarskimi, więc chciałabym taki konkretny przewodnik, żeby także ich przekonać. A, że są miłośnikami książek (teściowa także albumów ze zdjęciami obrazami itp.) ta internetowa wersja ich nie przekonuje i dalej słyszę obojętność w ich głosie.
EDIT
Jeszcze gotowi są podjąć decyzję, w samej Chorwacji, że z powodu drogiego promu lub innej błahostki, zostajemy na lądzie;(
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 114
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone