Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.07.2014 01:37

I-love-Cro
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 04.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) I-love-Cro » 24.07.2014 12:49

Tak, :) to ten, ale niestety pisałam na adres mailowy i mail wracał :(
nie można zarezerwować miejsca. Mimo tego ... pojadę. Zobaczy się na miejscu o co chodzi.
W ubiegłym roku właściciel mówił, że planuje zmiany, reorganizację restauracji itp. Może zmienili stronę www i coś nie wyszło .
Dziękuję za dobre chęci :)
Ale gdyby ktoś był w Holiday w tym roku, proszę o info. Pozdrawiam :)
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 26.07.2014 09:43

Nie zauważyłam, żeby jakiś zlikwidowali.
I-love-Cro
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 04.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) I-love-Cro » 26.07.2014 09:59

Też myślę, że to raczej niemożliwe, by zlikwidowli taki kemping. Może nie zależy im na str www , bo i tak mają pełno gości.
Pozdrawiam:)
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 28.07.2014 15:13

Hej, mam pytanie, w której części Hvaru(miejscowość Hvar) zatrzymać się w celu poszukiwania apartamentu?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 28.07.2014 15:45

Idziol napisał(a):Hej, mam pytanie, w której części Hvaru(miejscowość Hvar) zatrzymać się w celu poszukiwania apartamentu?
Praktycznie w każdym domu są apartamenty do wynajęcia.
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 28.07.2014 16:34

a, w której części najlepiej zacząć szukać aby pogodzić bliskość fajnej plaży i odległość do centrum?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 28.07.2014 16:40

Idziol napisał(a):a, w której części najlepiej zacząć szukać aby pogodzić bliskość fajnej plaży i odległość do centrum?
Albo albo.. albo blisko centrum, albo blisko plaży...
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 28.07.2014 17:47

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
Idziol napisał(a):a, w której części najlepiej zacząć szukać aby pogodzić bliskość fajnej plaży i odległość do centrum?
Albo albo.. albo blisko centrum, albo blisko plaży...


To jeśli szukam fajnej plaży to, w której części miasta szukać apartamentu? Jeżeli zdecyduje się na centrum to też chciałbym wiedzieć :)...byłem już ponad 10 razy w Chorwacji ale na tej wyspie mnie jeszcze nie widzieli :)
Roman1973
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 18.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roman1973 » 28.07.2014 17:55

Dzien Dobry.Mam prosbe.W tym roku bylismy na Wyspie Brac.Chcielibysmy sie wybrac za rok na Hvar.Bylbym wdzieczny za namiary na fajna kwatere dla 7 osob.Cztery dorosle i 3 dzieci.Z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 28.07.2014 21:05

Idziol napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
Idziol napisał(a):a, w której części najlepiej zacząć szukać aby pogodzić bliskość fajnej plaży i odległość do centrum?
Albo albo.. albo blisko centrum, albo blisko plaży...

To jeśli szukam fajnej plaży to, w której części miasta szukać apartamentu? Jeżeli zdecyduje się na centrum to też chciałbym wiedzieć :)...byłem już ponad 10 razy w Chorwacji ale na tej wyspie mnie jeszcze nie widzieli :)

Moja rada: plażowanie poza miastem. Apartamentu szukaj tam, gdzie znajdziesz wolne i w przystępnej cenie (o co w mieście Hvar nie jest łatwo). Na plaże i tak większość ludzi gdzieś jeździ i to nie rzadko każdego dnia gdzie indziej... a to Vira, a to Milna, Zaraće, Dubovica, Stiniva, Sviračina, Lozna, Pakleni vel Paklinski otoci.... Nie po to (chyba) jedziesz na wyspę, by plażować ciągle w tym samym miejscu... byłoby to grzechem, skoro w promieniu kilku kilometrów masz tyle fantastycznych, malowniczych mniej i bardziej dzikich plaż....Jeśli chcesz mieć fajną plażę przed domem, to nie wybieraj się do miasta, tylko szukaj czegoś w osiedlach położonych za tunelem Pitve. Jeśli w mieście Hvar chcesz mieć plaże przed domem, to musisz szukać co najmniej w odległości kilku km od centrum (np. Podstine), co oznacza albo 30 min. spaceru do miasta, albo jeżdżenie do centrum i parkowanie za 10 kn/h...
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 28.07.2014 22:06

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):...Moja rada: plażowanie poza miastem. Apartamentu szukaj tam, gdzie znajdziesz wolne i w przystępnej cenie (o co w mieście Hvar nie jest łatwo). Na plaże i tak większość ludzi gdzieś jeździ i to nie rzadko każdego dnia gdzie indziej... a to Vira, a to Milna, Zaraće, Dubovica, Stiniva, Sviračina, Lozna, Pakleni vel Paklinski otoci.... Nie po to (chyba) jedziesz na wyspę, by plażować ciągle w tym samym miejscu... byłoby to grzechem, skoro w promieniu kilku kilometrów masz tyle fantastycznych, malowniczych mniej i bardziej dzikich plaż....Jeśli chcesz mieć fajną plażę przed domem, to nie wybieraj się do miasta, tylko szukaj czegoś w osiedlach położonych za tunelem Pitve. Jeśli w mieście Hvar chcesz mieć plaże przed domem, to musisz szukać co najmniej w odległości kilku km od centrum (np. Podstine), co oznacza albo 30 min. spaceru do miasta, albo jeżdżenie do centrum i parkowanie za 10 kn/h...

podziwiam za ... cierpliwość :)

Idziol napisał(a):...To jeśli szukam fajnej plaży to, w której części miasta szukać apartamentu? Jeżeli zdecyduje się na centrum to też chciałbym wiedzieć :)...byłem już ponad 10 razy w Chorwacji ale na tej wyspie mnie jeszcze nie widzieli :)

moja rada jest taka - jedź na Hvar, wysil się trochę i nie ograniczaj do jednego miasta
uwierz mi ... za drugim razem wybierzesz "lepiej" 8)
ja tak zrobiłem i dwa razy byłem w tej samej miejscowości i w tym samym apartamencie :twisted:

... a za trzecim wybiorę jeszcze lepiej :wink:
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 29.07.2014 08:35

Witam, gdzie na wyspie Hvar znajdują sie markety spożywcze, dyskonty? Oraz orientuje sie ktos ile kosztuje prom z Splitu na Hvar? Pzdrawiam
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 29.07.2014 08:39

nosekdomin napisał(a):Witam, gdzie na wyspie Hvar znajdują sie markety spożywcze, dyskonty? Oraz orientuje sie ktos ile kosztuje prom z Splitu na Hvar? Pzdrawiam

Nie wiem, czy to "zgrywa"....?
Markety w każdym miasteczku (St.Grad i Hvar) i większej miejscowości (Vrboska, Jelsa, Sućuraj ).
A cennik połączeń promowych, jak zwykle na stronach przewoźnika klik
Ostatnio edytowano 29.07.2014 15:34 przez Katarzyna Głydziak Bojić, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.07.2014 08:42

nosekdomin napisał(a):Witam, gdzie na wyspie Hvar znajdują sie markety spożywcze, dyskonty?

Markety klik :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 99
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone