Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KLUB MIŁOŚNIKÓW POVLJI

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 07.06.2020 14:05

A co do wyjazdów to ...
Loty do Splitu odwołane
Córka miała lecieć 21 czerwca i właśnie dostała informację ,,że jej lot został odwołany .
Nas to tym razem ucieszyło bo zwrot kasy będzie .a skoro nie jedziemy w tym roku to dziecko ma jak znalazł na przyszły rok kasę na bilet :)
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 07.06.2020 19:00

jak by nie kalkulować to od wczoraj i dzisiaj MAMY OGROMNY PROBLEM i wiem co mówię. :( :( :(
jak byłem optymistą tak teraz karwasz twasz CZARNO TO WIDZĘ !!!
Przy takiej ilości zachorowań są dwie opcje ALBO NAS NIE WYPUSZCZĄ Z KRAJU ALBO NAS NIE WPUSZCZĄ TO INNYCH.
będziemy traktowani jak nie przymierzając i nie obrażając nikogo "RUMUNI EUROPY"
i jak tak dalej pójdzie możemy o wyjazdach zapomnieć :cry: :cry: :cry: i nie sieje tu defetyzmu ani paniki tylko patrzę co u nas sie nieoczekiwanie wyprawia....... :| :| :| :|
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 07.06.2020 20:47

Spokojnie pojedziemy, bez obawy. Owszem ogniska choroby pojawiają się, ale są punktowe. Przy okazji pytanie odnośnie jakiegoś rejsu dookoła Brać. Czy z Povlji można się na takowy załapać?
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 13.06.2020 08:49

SebastianM napisał(a):Spokojnie pojedziemy, bez obawy. Owszem ogniska choroby pojawiają się, ale są punktowe. Przy okazji pytanie odnośnie jakiegoś rejsu dookoła Brać. Czy z Povlji można się na takowy załapać?


Z Povlji nie ma takowych atrakcji.
Co najwyżej możesz wynająć łódkę i sam popłynąć.
Zapytaj o to w wypożyczalni "pływadełek " w Sumartinie albo w Bol
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 21.06.2020 10:26

Ktoś dotarł może do naszej miejscowości ?, jakieś wrażenia. Konoby otwarte ?
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 21.06.2020 14:47

no na chwilę obecną cisza. ja wiem tylko że na przeciwnym brzegu w Breli Stomarića na plaży Podcrkavlje a to jest dosłownie na wprost Povlji funkcjonuje wszystko normalnie La Bamba, Plima i Sirena otwarte.
jednak z niepokojem patrze jak szybko sytuacja sie zmienia w ciagu ostatnich 3 dni a mianowicie 11+19+18 dzisiaj
a sama żupnja splitsko dalmatska to taki nasz śląsk 1/4 wszystkich zakażeń to jest 566 przy całej ilości 2.317
https://www.koronavirus.hr
oj żeby tylko coś się nie namieszało.........
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 23.06.2020 16:54

Jeżeli na google informacje są aktualne, to chyba wszystko czynne jest w Povlji. Za tydzień start tzw sezonu wysokiego, ja wyjeżdżam z Trójmiasta dopiero 1 sierpnia.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 24.06.2020 18:05

Dodali kolejne połączenie Makarska - SUmartin https://bracdanas.com/promet/evo-kako-o ... -sumartin/
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 24.06.2020 20:34

Lepiej ze Splitu czy z Makarskiej,tak z Waszych obserwacji ?.
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 24.06.2020 21:15

Z Makarskiej nigdy nie jechałem, ze Splitu jest ok zwłaszcza że ja zawsze ruszam w niedzielę z samego rana i wtedy prom jest praktycznie pusty.
Dziś w Povlja duża impreza w związku ze świętem, centrum zamknięte dla samochodów i od 20.30 muzyka na żywo :). Raz to przeżyłem i było milutko... chyba wszyscy miejscowi schodzą się i wspólnie do późna biesiadują.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 24.06.2020 21:52

SebastianM napisał(a):Lepiej ze Splitu czy z Makarskiej,tak z Waszych obserwacji ?.

Ja ostatnio na wyspę ze Splitu do Supetaru a z wyspy z Sumartinu do Makarskiej. Promy ze Splitu większe i częściej pływają. W ubiegłym roku na prom z Sumartinu można było wcześniej wykupić bilet na konkretna godzinę i miało się 100% pewności e się zmieścimy.
Usek82
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 08.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Usek82 » 25.06.2020 18:03

yzedef napisał(a):Ktoś dotarł może do naszej miejscowości ?, jakieś wrażenia. Konoby otwarte ?

Także dopinam się do pytania?
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 25.06.2020 20:42

Od jutra do rozkładu jazdy wskakują kolejne połączenia pomiędzy Splitem a Supetarem https://bracdanas.com/promet/od-sutra-j ... tar-split/
marcox
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 20.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcox » 02.07.2020 17:35

Witam wszystkich.
A my zawsze na lądzie - Marusici (Omis<>Makarska) ale w tym roku w styczniu zabukowaliśmy Povlje.
Termin 2.08 do 12.08
Plan zakłada prom z Makarskiej - już byliśmy samochodem na Braci - robilismy objazdówkę Makarska>BRAC>Split.

Mamy nadzieje ze nic sie nie pochrzani i wyjazd dojdzie do skutku :)
Pytanko dla znawców Povlji- czy mozna tam wynająć jakąś motorówkę aby popłynąć na około wyspy?
Uprawnienia motorowodniaka + licencje radiowa SRC mam wiec tutaj nie powinno być problemu.
Moze ktoś już tam pływał albo będzie też w terminie co my wiec na 2 łodzie można by popłynąć.

pozdr
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 04.07.2020 20:14

marcox napisał(a):Witam wszystkich.
A my zawsze na lądzie - Marusici (Omis<>Makarska) ale w tym roku w styczniu zabukowaliśmy Povlje.
Termin 2.08 do 12.08
Plan zakłada prom z Makarskiej - już byliśmy samochodem na Braci - robilismy objazdówkę Makarska>BRAC>Split.

Mamy nadzieje ze nic sie nie pochrzani i wyjazd dojdzie do skutku :)
Pytanko dla znawców Povlji- czy mozna tam wynająć jakąś motorówkę aby popłynąć na około wyspy?
Uprawnienia motorowodniaka + licencje radiowa SRC mam wiec tutaj nie powinno być problemu.
Moze ktoś już tam pływał albo będzie też w terminie co my wiec na 2 łodzie można by popłynąć.

pozdr


Pływadełko można wynająć w Sumartinie.
Povlja nie dysponowała takimi atrakcjami.
Można było wypożyczyć małe motorówki i tylko w sezonie i nimi dookoła wyspy nie dasz rady
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
KLUB MIŁOŚNIKÓW POVLJI - strona 58
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone