Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KLUB MIŁOŚNIKÓW POVLJI

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 04.06.2020 22:18

Ja już zapowiedziałem, żeby skały.....to jedziemy. 2 sierpnia meldujemy się w Povlji :) . Nie mam możliwości wskoczenia na poranne przeprawy. Ruszam w sobotę 1.08 z Trójmiasta, około 18-19 ląduję na nocleg po drodze, czyli w Splicie mogę być najwcześniej koło południa następnego dnia. Pytanie jak wtedy wyglądają szanse na załapanie się na prom?....
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 05.06.2020 10:02

Zawsze odpływał pro o 14.15 więc jak się sprężysz to spokojnie zdążysz.
Następny 0 16.45
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 05.06.2020 10:09

SebastianM napisał(a):Ja już zapowiedziałem, żeby skały.....to jedziemy. 2 sierpnia meldujemy się w Povlji :) . Nie mam możliwości wskoczenia na poranne przeprawy. Ruszam w sobotę 1.08 z Trójmiasta, około 18-19 ląduję na nocleg po drodze, czyli w Splicie mogę być najwcześniej koło południa następnego dnia. Pytanie jak wtedy wyglądają szanse na załapanie się na prom?....


Seba zobaczymy Povlję w tym roku jestem tego pewien.
mam nadzieję ze ja z kolei zamknę definitywnie sprawę przeprowadzki i Boźić 2020 będzie w Povlji.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 05.06.2020 10:22

leswac napisał(a):Seba zobaczymy Povlję w tym roku jestem tego pewien.
mam nadzieję ze ja z kolei zamknę definitywnie sprawę przeprowadzki i Boźić 2020 będzie w Povlji.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wydaje mi się że ja ją zobaczę pierwszy :mrgreen: w sumie za miesiąc gdzieś :mrgreen:
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 05.06.2020 10:37

yzedef napisał(a):
leswac napisał(a):Seba zobaczymy Povlję w tym roku jestem tego pewien.
mam nadzieję ze ja z kolei zamknę definitywnie sprawę przeprowadzki i Boźić 2020 będzie w Povlji.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wydaje mi się że ja ją zobaczę pierwszy :mrgreen: w sumie za miesiąc gdzieś :mrgreen:


....i daje sobie ręce poucinać że będziesz wracał co rok :lol: :lol: :lol:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 05.06.2020 11:02

leswac napisał(a):....i daje sobie ręce poucinać że będziesz wracał co rok :lol: :lol: :lol:

Leszku przecież to będzie mój 3 raz :D, teraz bodajże po 3 letniej przerwie... :D
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 05.06.2020 11:23

:? :? :? no tak nie zrozumiałem....wybacz prosze staremu człowiekowi .......
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 05.06.2020 11:38

leswac napisał(a)::? :? :? no tak nie zrozumiałem....wybacz prosze staremu człowiekowi .......

Czemu staremu ?, jest takie powiedzenie stary ale jary :D :D
Spokojnego dnia i weekendu dla Ciebie! :mrgreen:
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 05.06.2020 12:11

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i wzajemnie Przyjacielu wszystkiego co najlepsze na sobotę i niedzielę
a najważniesze to SPOKÓJ I ZDROWIE :papa: :papa: :papa:
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 05.06.2020 15:35

leswac napisał(a):
Seba zobaczymy Povlję w tym roku jestem tego pewien.
mam nadzieję ze ja z kolei zamknę definitywnie sprawę przeprowadzki i Boźić 2020 będzie w Povlji.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ja niedawno zasugerowałem żonie, że może na emeryturę przeprowadzić się do Chorwacj. . Czasu jeszcze sporo, ale temat otwarty. .
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 05.06.2020 18:06

SebastianM napisał(a):
leswac napisał(a):
Seba zobaczymy Povlję w tym roku jestem tego pewien.
mam nadzieję ze ja z kolei zamknę definitywnie sprawę przeprowadzki i Boźić 2020 będzie w Povlji.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ja niedawno zasugerowałem żonie, że może na emeryturę przeprowadzić się do Chorwacj. . Czasu jeszcze sporo, ale temat otwarty. .


powiem tylko po pierwsze zagpiliśmy sie z żona i oferta sprzedaży przepadła a dalej wirus świrus a raczej strach i panika zrobiły swoje. inaczej już bym tam był na zawsze. co sie odwlecze to i tak będzie....
nasi Przyjaciele z Breli Stomarića Leda, Ivan, Jakir, Andrija już zaczęli czesać rynek na nowo i polować na dom dla nas
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: więc Boźić musi byc już w Povlij, a potem rozpoczniemy procedurę uzyskania obywatelstwa chorwackiego. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 05.06.2020 19:28

Brawo Ty za determinację
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 06.06.2020 12:58

cholerka nie wygląda to dobrze. rośnie liczba zachorowań.
pytanie tylko brzmi po pierwsze czy nas z kraju wypuszczą i wpuszczą bez kwarantanny. zobaczcie dziś sobota i mamy ponad 250 zakażeń, po drugie czy Europa nie będzie nas traktować jak trendowatych i czy nas wszyscy po drode przepuszczą Czechy, Austria, Słowenja i w końcu Chorwacja.
bo jak na to patrzę co się zaczyna wyprawiać z liczbą zachorowań to zaczynam wątpić..........przegoniliśmy już Irlandię zaraz przegonimy Ukrainę a dalej już nie daleko do Portugalii i Szwecji. MASAKRA !!!
jeden w telewizji na TVN 24 z samego rana pierdzieli że granice zamknięte do 16 CZERWCA, a drugi za chwile w RMF FM po kilkinastu minutach gada że za kilka dni otworzą jako pierwszą granicę z Litwą i robia z ludzi idiotów.
zaczynam się KOCHANI gotować a to mi sie rzadko zdarza....... :evil: :evil: :evil:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 06.06.2020 21:15

Leszku, chcesz jechać na zawsze do Povlja gdzie żyje się zupełnie inaczej... z dala od wszystkiego, w małym ślicznym zakątku gdzie życie toczy się swoim miejscowym rytmem. Dlatego dla treningu daj sobie spokój z oglądaniem TV zwłaszcza serwisów informacyjnych w których pracują sztaby ludzi wyuczone jak oddziaływać na widzą, jak go przyciągnąć, nastraszyć i cholera wie co jeszcze :). Musisz trenować :).
W Povlja tych domków to za dużo nie ma ale życzę Ci sukcesu... jeden taki na przeciw naszego App był na Puncie ale Państwo ze Splitu krzyczeli za niego okrągły 1 mln Euro (info od właścicieli). Przepych, złote klamki itp. :).
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 06.06.2020 22:23

W Povlja tych domków to za dużo nie ma ale życzę Ci sukcesu... jeden taki na przeciw naszego App był na Puncie ale Państwo ze Splitu krzyczeli za niego okrągły 1 mln Euro (info od właścicieli). Przepych, złote klamki itp. :).[/quote]

musi się coś trafić. Povlja to wymarzona lokalizacja ale dalej są Pućiśca, Sumatrin, Novo Selo, Murvica, Milna, Sutivan, Supetar, Postira, Splitska nie mówiąc już o miejscowościach w głębi wyspy Praźnica, Skrip, Mirca, Nereźiścia i tak dalej......
jak sobie coś postnowię i zaplanuje a już podejmę ostateczną decyzję to nie ma takiego diabła w piekle który by potrafił pokrzyżować moje plany........ :evil: :evil: :evil:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
KLUB MIŁOŚNIKÓW POVLJI - strona 57
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone