Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Półwyspu Pelješac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wojstar
Croentuzjasta
Posty: 482
Dołączył(a): 14.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojstar » 28.06.2018 13:15

podobnie jak ja :)
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3174
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 28.06.2018 18:07

Na meteovista same dziewiątki na horyzoncie - będzie dobrze :oczko_usmiech:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 29.06.2018 20:34

Trajgul napisał(a):Dokładnie, maleńki plac zabaw to Dalmatino. W taką barowa pogodę plac zabaw na wagę złota.


Jedliście tam? Ja nie byłam zadowolona z jakości jedzenia, ale miejsce na małe pifko przyjemne, prawda?
BTW, jesteś tam wciąż ( w O.) , czy wróciliście? Jak wrażenia ?
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3174
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 29.06.2018 21:03

Co prawda nie pytany, ale pozwolę sobie podzielić Twoją opinię Katerina - jedzonko średnie, lecz polecę dobrą kawę. Pizza wyglądała na smakowitą, ale nie jedliśmy.
Ostatnio edytowano 30.06.2018 06:39 przez stachan, łącznie edytowano 1 raz
wojstar
Croentuzjasta
Posty: 482
Dołączył(a): 14.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojstar » 29.06.2018 21:29

Mieli w menu pyszne MULE w sosie winnym - palce lizać.
anksma
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) anksma » 02.07.2018 21:07

Tydzień na Peljesac minął raz dwa. Z pogodą było różnie ale w letni deszcz udało się wejść na górę świętego Eliasza, w krótkim rękawku,spodenkach i balerinkach :D ale to był spontan. Pewnie głupio wygdlądałyśmy ale co tam, wejść się weszło :lol: Niektórzy narzekają na Orebić (bylam w odwiedzinach)ale jak dla mnie fajne miasteczko do pospacerowania wieczorem i zjedzenia dobrej kolacji. Ston zaliczony, Potomje i przejazd tunelem również. Wino i likiery zakupione z winiarni Bezek. Pani oczywiście dała każdego wina i likieru spróbować i o każdym coś opowiedziała. Widoki i drogi fantastyczne, podnoszące adrenalinę. Zwłaszcza droga za tunelem w Potomje :D.Niestety nie zapałyśmy się na Sylwester na Korculi bo jechalysmy w sobotę do Czarnogóry. Jakoś tak postanowiłam tydzień poświęcić na zobaczenie tego kraju i pierwszy dzień pobytu i już tęsknota za CRO :| To nie ten klimat,nie te widoki,nie te plaże,zatoki których brak.
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3174
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 03.07.2018 05:09

Niestety, ale CRO, a zwłaszcza Pelješac... uzależniają :oczko_usmiech:
rufus295
Croentuzjasta
Posty: 455
Dołączył(a): 28.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 03.07.2018 11:03

Widzieliśmy się w Potomje :) Póki co jedyna lepka spotkania. Również weszliśmy na Eliasza, lekko nie było, ale w cieniu 30. Jesteśmy właśnie na Divnie. Żona zachwycona.
tedo
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) tedo » 03.07.2018 14:57

Witam wszystkich!
Mam pytanie ile kosztuje w Orebicu kufelek zimnego piwka w restauracjach albo kieliszek wina, drinki? Jadę pierwszy raz z dzieckiem do hotelu Orsan.
anksma
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) anksma » 03.07.2018 22:56

rufus295 jak tam auto, wszystko ok?ja chyba bym w upale nie weszła na górę i tak było ciężko w deszczyku :D Tu w Czarnogórze jeździmy na wielką plażę piaszczystą, niestety nie można znaleźć żadnej zatoczki prywatnej,obstawione wszystko przez hotele lub prytwane :cry: woda fajna ciepła,fale jak w Bałtyku,wejście w głąb morza płytkie, ludzie przyjaźni,wcale nie jest taniej niż w CRO. Trafilismy super pogodę, non stop praży. Ale wciąż nie mam przekonania do Czarnogóry, dlatego w drodze powrotnej wracam do Pakostane (pierwszy pobyt w CRO,od 5 lat tam zajeżdzam na zakupy % u lichwiarki ) :wink: na zakupy, plażowanie, snurkowanie i powrót w niedzielę do domu :cry:
rufus295
Croentuzjasta
Posty: 455
Dołączył(a): 28.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 03.07.2018 23:11

Autko na drugi dzień stało gotowe, 200 kun nie moje, ale spokój i pewność że wrócę bez problemów bezcenne. Od siebie polecam plaże w Buliaricy, duuuza i ludzi mało. My dzisiaj plazowaliśmy na Divnie, Dubie i Extavagancy. Piękne plaże i ludzi mało. Za rok chyba tu wracamy :)
pancezary
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 20.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pancezary » 03.07.2018 23:28

tedo napisał(a):Witam wszystkich!
Mam pytanie ile kosztuje w Orebicu kufelek zimnego piwka w restauracjach albo kieliszek wina, drinki? Jadę pierwszy raz z dzieckiem do hotelu Orsan.

Piwo około 23Kun (knajpki obok Trstenicy)
, wino nie wiem gdyż nie korzystam:)
tedo
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) tedo » 04.07.2018 02:40

"Piwo około 23Kun (knajpki obok Trstenicy)
, wino nie wiem gdyż nie korzystam:)"

Dzięki, cena nawet nawet ale myślałem że troszke taniej... i mam nadzieję że cena za 0,5 l a nie 0,33 ? :)
pancezary
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 20.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pancezary » 04.07.2018 21:03

Oczywiście, 0,33 chyba koło 18-20.
rehacare
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) rehacare » 05.07.2018 10:31

witam, wybieram się za 2 tygodnie do Trpanj lub innej miesciny w ciemno. 2 lata temy bylem w podgorze i apartament znalazlem bez problemu 200m od morza. Apartament od naganiacza przy drodze. Bylo ich tam sporo przez caly pobyt. Czy w Trpanj i ogolnie na Peljesacu w miejacowosciach stoją naganiacze? jal to tam wyglada?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Półwyspu Pelješac - strona 355
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone