Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kilka zdań, kilka zdjęć.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 07.10.2008 09:43

w tym roku w Tatrach cały cza kicha pada i końca nie widać :lol:
górki zasypane wieje wiatr i mgła więc z małymi przebłyskami z widoków nici :cry:
pozdrawienia z okolic górskich :D
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 07.10.2008 09:44

Janusz bardzo miło się z Wami leniuchowało :D , szczególnie w taką pogodę jak dzisiaj :cry: , tylko nie podobał mi sie ten deszcze na końcu :twisted:
Pozdrawiam :papa:
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 07.10.2008 09:44

Leszek Skupin napisał(a):Może był tak zapracowanym człowiekiem, że nie zdążył wcześniej :?: :lol: Tylko dopiero na urlopie ;) A może miał jakiś problem :roll: z samochodem i szukał odpowiedzi :?:


Pewnie tak... W końcu ja też w te wakacje musiałem dokładnie zaznajomić się instrukcją obsługi Opla :? :!:

pozdr
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.10.2008 09:50

ines napisał(a):heheh to my mamy taką :)

Obrazek

Bardzo fajna relacja :)
Podłączam się do czytania :o


Ja też mam taką fotkę :lol: :

Obrazek
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 07.10.2008 09:54

wojan napisał(a):Tego koncertu Alphaville też Ci zazdroszczę :D :D :D
Dzięki ,czytało i ogladało się znakomicie.
:papa:


Niestety kondycja wokalna lidera zespołu pozostawia wiele do życzenia :wink:
Ale w sumie i tak fajnie było powspominać czasy liceum :lol:
Cieszę się ogromnie, że Ci się podobało, dzięki :!:

marsylia napisał(a):Janusz bardzo miło się z Wami leniuchowało , szczególnie w taką pogodę jak dzisiaj , tylko nie podobał mi sie ten deszcze na końcu


Ten deszcz to po to był zeby się przyzwyczaić do naszj pogody :?

ziomek napisał(a):w tym roku w Tatrach cały cza kicha pada i końca nie widać górki zasypane wieje wiatr i mgła więc z małymi przebłyskami z widoków nici
pozdrawienia z okolic górskich


No właśnie od jakiegoś czasu spoglądam na relacje pogodowe z Tatr i aż nie chce mi się wierzyć, że w zeszłym roku o tej porze po nich chodziłem w pełnym słońcu :!:

pozdr
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.10.2008 10:22

Tym bardziej Janusz, że góry jesienią w ogóle są raczej pogodne...dobra pogoda niezbędna aby docenić w nich te piękne jesienne barwy....
Ostatnio edytowano 15.10.2008 12:41 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 07.10.2008 10:46

alessandro1977,
No niezłe to zdjęcie... :!:
...ale to tak w nawiązaniu do tegorocznej fatalnej pogody w Tatrach :?: :wink:

pozdr
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.10.2008 10:50

To zdjęcie było robione właśnie w Tatrach jesienią...
Andrzej S
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej S » 07.10.2008 11:25

Ja w lipcu też wracałem w strugach deszczu z Ciovo jakieś 800 km wycieraczki ledwo dawały radę wię rozumię jaki to koszmar.
Relacja super szkoda tylko, że już konice.
Pozdrwaiam
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 07.10.2008 11:47

janusz.w. napisał(a):
wojan napisał(a):Tego koncertu Alphaville też Ci zazdroszczę :D :D :D
Dzięki ,czytało i ogladało się znakomicie.
:papa:

Niestety kondycja wokalna lidera zespołu pozostawia wiele do życzenia :wink:
Ale w sumie i tak fajnie było powspominać czasy liceum :lol:

W 2000 w Szczecinie na Inwazji Mocy jeszcze się nieźle trzymał :)
Dzięki wielkie Janusz za relację!
Elaj203
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 278
Dołączył(a): 02.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elaj203 » 07.10.2008 14:55

janusz.w. napisał(a):... ciągle lało, parę kilometrów za Grazem zjechałem na parking.....
... W Opolu byliśmy około godziny 15. Rozpakowaliśmy samochód, szybki prysznic, chwila oddechu, no bo o godz. 20 rozpoczynał się koncert Alphaville pod nowo otwartym centrum handlowym! ...


Wracaliśmy w tym samym czasie, tylko my z Zivogosce. Poddaliśmy się pogodzie jeszcze przed Zagrzebiem. W Opolu byliśmy o 17, ale na koncert nie mieliśmy już siły :lol: :lol: :lol:
:papa:
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 07.10.2008 23:24

Andrzej S napisał(a):Ja w lipcu też wracałem w strugach deszczu z Ciovo jakieś 800 km wycieraczki ledwo dawały radę wię rozumię jaki to koszmar.
Relacja super szkoda tylko, że już konice.
Pozdrwaiam


W lipcu w strugach deszczu... 8O Świat się kończy :wink:
Dzięki za uznanie :!:

zawodowiec napisał(a):W 2000 w Szczecinie na Inwazji Mocy jeszcze się nieźle trzymał
Dzięki wielkie Janusz za relację!


Latka lecą :lol:
I ja dziękuję :D :!:

pozdr
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 07.10.2008 23:29

Elaj203 napisał(a):
janusz.w. napisał(a):... ciągle lało, parę kilometrów za Grazem zjechałem na parking.....
... W Opolu byliśmy około godziny 15. Rozpakowaliśmy samochód, szybki prysznic, chwila oddechu, no bo o godz. 20 rozpoczynał się koncert Alphaville pod nowo otwartym centrum handlowym! ...


Wracaliśmy w tym samym czasie, tylko my z Zivogosce. Poddaliśmy się pogodzie jeszcze przed Zagrzebiem. W Opolu byliśmy o 17, ale na koncert nie mieliśmy już siły :lol: :lol: :lol:
:papa:


Rozglądałem się na Makarskiej za C8..., ale niestety... W drodze powrotnej może gdzieś mijaliśmy się :wink:
Ja na szczęście jestem 'długodystansowiec' :lol: więc na koncercie trochę poskakałem :wink:

pozdr
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Kilka zdań, kilka zdjęć. - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone